E-partner - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! E-partner w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Student's Book with MyEnglishLab z indywidualnym kodem dostępu do wszystkich zasobów w wersji podręcznika z Digital Resources oraz do interaktywnego zeszytu ćwiczeń.

Business Partner to najbardziej aktualny kurs do nauki języka angielskiego w biznesie na rynku. Materiał dedykowany jest osobom uczącym się, które dopiero stoją przed wyborem ścieżki zawodowej i potrzebują poznać zjawiska biznesowe i terminologię, po to by sprawnie funkcjonować w środowisku zawodowym.

Kurs doskonale sprawdzi się również na zajęciach in-company. Szerokie spektrum zagadnień biznesowych prezentowanych z perspektywy ludzi młodych i osób z dużym doświadczeniem zawodowym, autentyczny język biznesowy wsparty bogactwem praktycznych ćwiczeń komunikacyjnych spełni oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy. Modułowa struktura podręcznika pozwala lektorowi dopasować materiał do prowadzonego kursu i potrzeb uczniów.
Więcej
Zwiń
Cztery rodzaje papieru do wyboru: TERMICZNY, MATOWY, PÓŁBŁYSK, FLUOR.
WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE
Zobacz ryby i strukturę z maksymalną szczegółowością, wybierając echosondę Garmin Vivid 7sv z kolorowym ekranem o przekątnej 7". Oferowany model nie posiada w zestawie przetwornika.

Wybrany kolor sonaru wiele mówi o Twoim stylu łowienia. Dobrze, że jest 7 nowych, żywych opcji.

Co za widok. Ta echosonda obsługuje 3 różne typy sonarów (CHIRP, ClearVü i SideVü). Wymagane dokupienie odpowiedniego przetwornika.

Nigdy więcej nie stracisz gorącego miejsca. Użyj oznaczenia punktów trasy, aby znaleźć drogę powrotną.

To, co jest pod powierzchnią wody, wygląda całkiem nieźle jako 1-calowe kontury.

Połączenie Wi-Fi ®1 na lądzie otwiera świat możliwości na wodzie.

Nowy sposób, aby zobaczyć, co jest pod wodą.

CZYSTY, KOLOROWY SONAR
Wybierz jedną z 7 nowych, żywych opcji kolorów, aby zobaczyć ryby i struktury w maksymalnym kontraście i wyrazistości na ekranie swojej 7-calowej echosondy.
Więcej
Zwiń