E 3 - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
E 3 na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32GB - Dark Grey

Korzystaj z ekranu tam, gdzie chcesz
Ciesz się filmami i grami na dużym wyświetlaczu o przekątnej 8,7". Wąskie ramki sprawiają, że ekran zajmuje większą powierzchnię, choć rozmiar tabletu pozostaje bez zmian. Kompaktowa forma urządzenia sprawia, że ręce mniej się męczą, nawet podczas wielogodzinnego grania.

Tablet "na wynos"
Nie rezygnuj ze stylu na rzecz wygody! Smukły Galaxy Tab A7 Lite zapewnia jedno i drugie. Ten niewielki tablet o grubości zaledwie 8,0 mm i wadze 371 g z łatwością zmieścisz w torbie czy plecaku. Do wyboru masz dwie wersje gładkiego wykończenia: szarą lub srebrną.

Proste gesty do obsługi tabletu jedną ręką
Z łatwością obsługuj tablet jedną ręką. Dzięki menu opartemu na gestach wystarczy przeciągnąć po ekranie kciukiem, by cofnąć, przejrzeć ostatnio używane aplikacje czy wrócić do menu głównego.
Więcej
Zwiń
OMRON M3 Comfort Automatyczny ciśnieniomierz naramienny to urządzenie przeznaczone do kontroli tętna i ciśnienia krwi w warunkach domowych. M3 Comfort zapewnia bardzo wysoką dokładność pomiaru ciśnienia krwi jak w gabinecie lekarza. M3 Comfort wykrywa nieregularne bicie serca, pomaga zapobiegać ryzykom udaru. Ciśnieniomierz posiada funkcję uśredniania 3 wyników pomiarów dla jeszcze większej dokładności oraz pamięć 60 pomiarów dla 2 użytkowników + tryb gościa, co pozwala kilku osobom na korzystanie z tego samego urządzenia. Wyposażony w unikalny mankiet Intelli Wrap Cuff (22-42 cm), który ułatwia dokładny pomiar w warunkach domowych. W przeciwieństwie do klasycznych mankietów posiada szeroką strefę pomiaru obejmującą całe ramię (360). W ten sposób eliminuje problem związany z prawidłowym umieszczeniem mankietu na ramieniu, zapewniając dokładny pomiar ciśnienia krwi w dowolnej pozycji wokół ramienia.
Więcej
Zwiń
#html-body [data-pb-style=NEBMAMF],#html-body [data-pb-style=S9W593W],#html-body [data-pb-style=TSMIOYM]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}#html-body [data-pb-style=S9W593W],#html-body [data-pb-style=TSMIOYM]{width:50%;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=MQY3T33]{border-style:none}#html-body [data-pb-style=LFMIXNB],#html-body [data-pb-style=R9EQ4N3]{max-width:100%;height:auto}#html-body [data-pb-style=DVVVROK],#html-body [data-pb-style=R04HFQY],#html-body [data-pb-style=XEDSRRO]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}#html-body [data-pb-style=R04HFQY],#html-body [data-pb-style=XEDSRRO]{justify-content:center;width:50%;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=R04HFQY]{justify-content:flex-start}#html-body [data-
Więcej
Zwiń
Telefon super, chodzi sprawnie, ładne kolory ekranu, nfc, ładowanie indukcyjne, 5g, bateria spoko ale to tylko 4000,

Opinie - E 3