Dzień Przyjaciela - najlepsze oferty

Sprawdź Dzień Przyjaciela 13,83 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów - zobacz najlepsze oferty
Fisher Price Tomek i Przyjaciele Adventures FBC59 Karol w kamieniołomie Fioletowa lokomotywa Karol ma dzisiaj bardzo ważne zadanie – musi popracować w kamieniołomie. W jaki sposób przetransportować ciężki budulec? Na szczęście, Karol posiada doczepiany brązowy wagonik, do którego można załadować kamienne kule. Przejeżdżając przez bramę kamieniołomu widzimy obracane koło zębate, które zsuwa kamień na pomarańczową zjeżdżalnię, do której Karol musi podjechać. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do zabawy! Znajdziemy w nim komplet torów, z których ułożymy klasyczną ósemkę. Po środku ustawimy bramę kamieniołomu ze zjeżdżalnią i rampą do załadunku. Zestaw można rozszerzyć o inne komplety torów z serii Adventures, a Karolowi ruszą na pomoc inne lokomotywy z naszej kolekcji metalowo-plastikowych, die-castowych kolejek Adventures. Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi produktami z serii Tomek i Przyjaciele Adventures.
Więcej
Zwiń
Zestaw kolejka z torami oraz mostem zwodzonym z serii TOMEK I PRZYJACIELE od firmy Mattel ucieszą każdego małego fana popularnej bajki o pomocnych lokomotywach z wyspy Sodor. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło przez wiele godzin odtwarzać ulubione scenki z serialu „Tomek i Przyjaciele”. W prezentowanym komplecie znajduje się lokomotywka Tomka z napędem, łódka Szypra do popychania, a także most, który można podnosić za pomocą dźwigni.

Dzięki zestawowi Most zwodzony z linii Tomek i Przyjaciele od Fisher-Price dzieci mogą pomóc Tomkowi i Szyprowi bezpiecznie przeprawić się na drugą stronę i dobić do brzegu! Maluchy mogą popychać łódkę wzdłuż toru lub doczepić ją do Tomka, by razem ruszyli w podróż wokół wyspy Sodor! Następnie, gdy dotrą do przeprawy, dzięki zwodzonemu mostowi dostaną się na drugą stronę! Zabawę można powtarzać bez końca.
Więcej
Zwiń
Zestaw kolejka z torami świecącymi w ciemnościach z serii TOMEK I PRZYJACIELE od firmy Mattel ucieszą każdego małego fana popularnej bajki o pomocnych lokomotywach z wyspy Sodor. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło przez wiele godzin odtwarzać ulubione scenki z serialu „Tomek i Przyjaciele”. W prezentowanym komplecie znajduje się lokomotywka Tomka z wagonikiem, dwie skrzynie, stacja załadunkowa, dźwig Karolek oraz tory świecące w ciemności. Świecąca zabawkowa lokomotywa Tomek TrackMaster Hyper Glow z napędem ma światełko, które podświetla dołączony do zestawu świecący w ciemności tor. Gdy ten wyjątkowy pociąg przejeżdża po torze, zostawiają za sobą świetlny ślad!

Jeszcze więcej zabawy z dźwigiem Karolkiem:
  1. Najpierw załaduj towar na pomost.
  2. Gdy wagonik przejedzie pod nim, skrzynia wpadnie do wagonika!
  3. Obracający się Karolek już czeka, by pomóc z roz
Więcej
Zwiń

Opinie - Dzień Przyjaciela