Dystrybutory wody - najlepsze oferty

można przy pomocy tych naboi robić własne napoje, super sprawa
Dystrybutory wody w kategorii Biuro. Najtańsze oferty i najlepsze marki SODASTREAM, Oasis, Ariete, Bosch, Nowy Styl. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 58 produktów - zobacz najlepsze oferty
Unowocześniona forma ponadczasowego modelu Jet zabierze cię w czasy, gdy wodą sodową należało się delektować. Smukły i elegancki ekspres Jet pozwoli Ci prawdziwie cieszyć się napojami gazowanymi w Twoim domu.

Kto pamięta z dzieciństwa syfon połyskujący metalicznie na perelowskich meblościankach? Dzięki niemu w gorące dni można było zrobić sobie pyszną wodę z bąbelkami. Choć wydawałoby się, że ten gadżet odszedł już totalnie w niepamięć i pozostanie wspomnieniem minionej epoki, to okazuje się, że syfony wciąż istnieją! Są bardziej nowoczesne, czasem prawdziwie designerskie, ale ich funkcja nadal jest ta sama – wypełnić wodę bąbelkami. I pomagają chronić środowisko.

Urządzenie ma bardzo ciekawy design, zajmuje niewiele miejsca i doskonale prezentuje się na kuchennym blacie. Butelka jest wygodna, niezbyt twarda i wysoka, doskonale dopasowana do bocznej ścianki lodówki.
Więcej
Zwiń
Urządzenie do napojów gazowanych SODA STREAM Source Biały

Urządzenia SodaStream są eleganckie i proste w obsłudze. Dzięki nim w prosty i szybki sposób przygotujesz w domu świeże napoje gazowane. Przy użyciu jednego przycisku przygotujesz wodę gazowaną o ulubionej intensywności nasycenia – mocno, średnio lub lekko gazowaną.
Więcej
Zwiń
można przy pomocy tych naboi robić własne napoje, super sprawa