Dvb-T2Cs2 - najlepsze oferty

Dvb-T2Cs2 na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tuner Wiwa DVB-T2 MAXX H.265/HEVC do odbioru telewizji naziemnej

Tuner Wiwa DVB-T2 MAXX do odbioru telewizji naziemnej

Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MAXX obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Szybki procesor drugiej generacji i większa pamięć RAM (1GB) sprawiają, że dekoder ma lepsze możliwości współpracy z aplikacjami internetowymi. Pilot z funkcją Memo Control posiada fluoroscencyjne, programowalne przyciski umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem. Dodatkowo dwa złącza USB oraz wyjście COAXIAL zapewniają większą funkcjonalność w trakcie użytkowania.
Więcej
Zwiń
Rozświetl swój świat dzięki samoświecącym pikselom TELEWIZOR LG OLED to nieograniczone doznania. Samoświecące piksele to klucz do spektakularnego obrazu oraz wspaniałego wzornictwa produktowego. Ponadto użyte innowacyjne technologie pozwalają uzyskać wyjątkowe, niespotykane dotąd efekty. Wszystko co kochasz w telewizji – na jeszcze wyższym poziomie. Co wyróżnia telewizory OLED? Odpowiedź brzmi „samoświecące piksele”. To właśnie ta technologia, niezależnego i samoczynnego zaświecania pojedynczych pikseli, tworzy różnicę w odbiorze. W odróżnieniu od telewizorów LED, ograniczonych technologią podświetlenia, telewizory LG OLED cechują się niezwykłym poziomem realizmu i wyjątkowym wyglądem niezależnie od dynamiki czy oświetlenia poszczególnych scen obrazu. * Obraz na ekranie jest symulacją. SAMOŚWIECĄCE PIKSELE100 milionów powodów, aby zakochać się w OLED TV Pod względem jakości obrazu technologia OLED rzuca technologię LED na kolana.
Więcej
Zwiń
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
EKRAN
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Rozmiar ekranu: 43" (109,2 cm)
Widoczny rozmiar ekranu: przekątna 43" / 108 cm
Rozdzielczość-panel: UHD
Kolor-technologia: Dynamic color
Formaty HDR: HDR10, PQ10, HLG
PPI (picture performance index): 1500
Rozdzielczość 3840x2160
Panel 10 bit: Tak
Kontrast dynamiczny: Mega
Przetwarzanie obrazu: Silnik IPQ 2.
Więcej
Zwiń

Opinie - Dvb-T2Cs2