Drzwi Uchylne - najlepsze oferty

Drzwi Uchylne na Taniomania.pl ♥ Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach ♥ Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21053 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wyprodukowane z PCV okno to element wykończenia wnętrza. Element składa się z dwóch niezależnych skrzydeł otwieranych osobno. Sprawia to że korzysta się z nich wygodnie. Opcja uchylna pozwala na delikatne przewietrzenie mieszkania bez konieczności otwierania okna na oścież. Biała rama komponuje się z różnymi kolorami we wnętrzu.
Więcej
Zwiń
Wyprodukowane z PCV okno nadaje się idealnie do zastosowania w każdym pomieszczeniu. Materiał ten jest odporny na działanie wilgoci czy na uszkodzenia mechaniczne – nie straci więc na estetyce z upływem czasu. Rama okna jest biała co pozwala na skomponowanie jej ze ścianą wewnętrzną utrzymaną w niemalże każdej barwie.
Więcej
Zwiń
Drzwi z lustrem mogą być zamontowane po prawej stronie, po lewej stronie lub po środku. Drzwi z lustrem pozwalają zaoszczędzić miejsce, bo nie potrzebne Ci oddzielne lustro. Regulowane półki pomogą zagospodarować przestrzeń w zależności od potrzeb. Jeśli chcesz utrzymać w środku porządek, możesz wykorzystać akcesoria wyposażenia wewnętrznego z serii SKUBB. Regulowane zawiasy zapewniają, że drzwi wiszą prosto.
Więcej
Zwiń

Opinie - Drzwi Uchylne