Drzwi Uchylne - najlepsze oferty

Drzwi Uchylne na Taniomania.pl ♥ Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach ♥ Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21341 produktów - zobacz najlepsze oferty
Okno PCV rozwierno-uchylne z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim mieszkaniu. Wykorzystasz je podczas wykańczania pomieszczeń gospodarczych a także małych kuchni oraz łazienek – model ten posiada bowiem niewielkie rozmiary. Cechuje się eleganckim wyglądem ponieważ utrzymany jest w białym kolorze. W ofercie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.
Więcej
Zwiń
Wyprodukowane z PCV okno to element wykończenia wnętrza. Element składa się z dwóch niezależnych skrzydeł otwieranych osobno. Sprawia to że korzysta się z nich wygodnie. Opcja uchylna pozwala na delikatne przewietrzenie mieszkania bez konieczności otwierania okna na oścież. Biała rama komponuje się z różnymi kolorami we wnętrzu.
Więcej
Zwiń
Okno rozwierno-uchylne o niesymetrycznych skrzydłach to produkt który sprawdzi się w rozmaitych wnętrzach. Codzienne korzystanie z tego okna jest wygodne ze względu na jego budowę. Okno z PCV jest trwałe i odporne na wszystkie niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także okna o innych wymiarach.
Więcej
Zwiń

Opinie - Drzwi Uchylne