Drzwi prysznicowe Radaway - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Drzwi prysznicowe od Radaway: Radaway Eos DWS 140 Chrom 37993-01-01NL, Radaway Eos DWS 140 wnękowe (wahadłowe) chrom szkło przejrzyste 37993-01-01NR, Radaway wnękowe 110 Premium Plus DWJ 33302-01-01N, Radaway 110 Idea Black DWJ (387015-54-01L)
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kliknij i sprawdź naszą firmę: EOS II KDJ Każdy detal z serii Eos II został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Lekka stylistyka spotyka się tutaj z funkcjonalnością, wygodą i aktualnymi trendami w aranżacji wnętrz. To kabiny dla ludzi ceniących proste i nowoczesne wzornictwo i pragnących stworzyć w łazience komfortową atmosferę.
Więcej
Zwiń
Kliknij i sprawdź naszą firmę:

PREMIUM PLUS DWJ+S

Seria Premium Plus to seria kabin o klasycznej formie, posiadających funkcjonalne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które zapewniają ich cichą i bezawaryjną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wykonane ze stopu aluminium odpornego na korozję, umożliwiają niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny zapewniają wysokiej jakości uszczelki elastomerowe oraz listwa magnetyczna. Kabiny dostępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w powłoką Easy Clean.
Więcej
Zwiń
Kliknij i sprawdź naszą firmę:

ESSENZA NEW DWJS

Kabiny prysznicowe z serii Essenza New zostały stworzone z myślą o najnowszych trendach w projektowaniu łazienek. Wszystkie modele zostały pokryte powłoką EasyClean, która w połączeniu z zawiasami zlicowanymi z taflą szkła, pomaga utrzymać kabinę w czystości. To sprawia, że użytkowanie staje się proste i przyjemne. Kabiny z serii Essenza New opcjonalnie oferujemy Państwu również z profilami pionowymi wykonanymi w technologii Chrome +, która charakteryzuje się większym połyskiem.
Więcej
Zwiń