Drzwi prysznicowe Radaway - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Drzwi prysznicowe od Radaway: Radaway Eos DWS 140 Chrom 37993-01-01NL, Radaway Eos DWS 140 wnękowe (wahadłowe) chrom szkło przejrzyste 37993-01-01NR, Radaway wnękowe 110 Premium Plus DWJ 33302-01-01N, Radaway 110 Idea Black DWJ (387015-54-01L)
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kliknij i sprawdź naszą firmę:

EOS DWS

Eos to seria kabin, drzwi prysznicowych i parawanów nawannowych, która przeznaczona jest zarówno do małych i dużych łazienek. Duże tafle szkła o grubości 6 mm osadzone są na zawiasach rurowych z innowacyjnym systemem pozycjonowania. Kabina z drzwiami jednoczęściowymi (kombinacja drzwi i ścianki). Drzwi osadzone na zawiasach rurowych, z wygodnym systemem pozycjonowania, otwierane wahadłowo ( do wewnątrz, jak i na zewnątrz) tworzą szerokie wejście. Kabina dostępna w wersji kwadratowej i prostokątnej. W przypadku kabiny prostokątnej drzwi znajdują się na krótszym boku. System profili przyściennych umożliwia niwelację krzywizny ściany do 10 mm. Tafle szkła zabezpieczone są powłoką Easy Clean, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Kabinę można zamówić w wymiarach niestandardowych. Kabina dostępna jest w wariancie lewym i prawym.
Więcej
Zwiń
Kliknij i sprawdź naszą firmę: TORRENTA DWJ Seria Torrenta zaprojektowana została z myślą o klientach ceniących prostą i klasyczną formę. Lekka bryła kabin uzyskana została poprzez połączenie dużych tafli 6 mm szkła i zawiasów. Wejście do kabiny jest szerokie i wygodne. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie oraz zapobiega niszczeniu listwy progowej. Kabiny z serii Torrenta mogą być montowane bezpośrednio na podłodze.
Więcej
Zwiń
Kliknij i sprawdź naszą firmę:

CARENA DWB

Każdy z nas docenia wygodne rozwiązania, które pozwalają oszczędzić czas i zaznać chwili spokoju. Kabiny z serii Carena zostały zaprojektowane tak, aby codzienne użytkowanie łazienki było komfortowe, sprawne i efektywne. Kabiny prysznicowe Carena to rozwiązanie dla osób, które cenią zarówno funkcjonalność jak i estetykę łazienkowych rozwiązań.
Więcej
Zwiń