Urządzenia wielofunkcyjne laserowe Brother - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Urządzenia wielofunkcyjne laserowe od Brother: Brother DCP-L2532DW, Brother DCP-L3550CDW, Brother DCP-1622WE, Brother DCP-1610WE, Brother MFC-L2712DW, Brother DCP-1510E, Brother MFC-L2712DN, Brother MFC-L8690CDW, Brother MFC-L2752DW
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 19 produktów - zobacz najlepsze oferty
DCP-1623WE bezprzewodowe laserowe urządzenie "3 w 1" z serii Toner Benefit

Kompaktowe, laserowe urządzenie wielofunkcyjne z siecią bezprzewodową

Doskonały wybór dla domu lub małego biura potrzebującego jednego kompaktowego urządzenia oferującego funkcje drukowania, skanowania i kopiowania. Model wchodzi w skład serii Toner Benefit, która pozwala drukować duże ilości dokumentów przy użyciu wydajnych tonerów (do 1500 stron). Dodatkowo możesz wyeliminować kable i łączyć się z urządzeniem DCP-1623WE bezprzewodowo ze swojego telefonu komórkowego lub tabletu.

Wszyscy pracownicy biura mogą nawiązać połączenie i drukować bezprzewodowo z dowolnego miejsca, w którymaktualnie się znajdują.

Najważniejsze funkcja

  • Drukowanie, kopiowanie i skanowanie
  • Sieć bezprzewodowa oraz Hi-Speed USB 2.0
  • Toner o wydajn
Więcej
Zwiń
Brother MFC-L2712 DW
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne

FAKS / PC FAKS / DRUKARKA / KOPIARKA / SKANER
WIFI / karta sieciowa / dupleks / ADF
Urządzenie MFC-L2712DW idealnie sprawdzi się w tętniącym życiem domu i małym biurze. To proste w użytkowaniu i łatwe w konfiguracji urządzenie oferuje profesjonalną jakość wydruków, a także wbudowany interfejs sieci przewodowej i bezprzewodowej, który umożliwia drukowanie z telefonów komórkowych lub tabletów.
Więcej
Zwiń
Brother DCP-L2532 DW
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe monochromatyczne

DRUKARKA / KOPIARKA / SKANER
WIFI / dupleks
Wydajność, jakiej potrzebują firmy jutra
Urządzenie DCP-L2532DW oferuje wysoką prędkość druku oraz łączność bezprzewodową, umożliwiającą mobilne drukowanie z telefonów komórkowych i tabletów, a jego konfiguracja i przygotowanie do pracy zajmuje zaledwie kilka minut.

Najlepszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie DCP-L2532DW gwarantowało najlepszą relację jakości do ceny. Instalując nasze tonery o zwiększonej wydajności i korzystając z funkcji automatycznego druku dwustronnego można znacząco obniżyć koszt każdego wydruku.
Więcej
Zwiń

Opinie - Urządzenia wielofunkcyjne laserowe Brother - bestsellery