Drukarki i skanery - najlepsze oferty

Używam tę drukarkę od 4 tygodni i jestem bardzo zadowolony. Szybka, tania, o małych gabarytach i dobrej jakości wydruku. Sprawdza się nie tylko w celach domowych. Wykorzystuję ją w prowadzonej firmie (ok.30-40 wydruków dziennie).Trudno powiedzieć coś na temat jej trwałości - bo to dopiero 4 tygodnie.
Drukarki i skanery w kategorii Komputery. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 129232 produkty - zobacz najlepsze oferty
Jakość druku Dzięki wysokiej rozdzielczości 6000 x 1200 dpi uzyskane wydruki zawsze będą wyglądały niemal perfekcyjnie. Wyraźne i przejrzyste litery oraz najwyższej jakości obrazy zapewniają odpowiedni wygląd wszystkim pracom drukowanym. Tusze Brother są specjalnie zaprojektowane i dokładnie testowane, w celu zapewnienia najlepszej jakości obrazu oraz najwyższej niezawodności procesu drukowania. Prędkość druku Model ten charakteryzuje się szybkością drukowania do 35 stron na minutę w czerni oraz 27 stron na minutę w kolorze. Parametry te oznaczają, że drukowane dokumenty będą zawsze gotowe w odpowiednim momencie, co pozwoli zaoszczędzić użytkownikowi cenny czas. Pamięć Drukarka wyposażona jest w 128 MB pamięci operacyjnej, która zapewnia odpowiednio wydajną i szybką obsługę dużej liczby zadań. Obsługa papieru Model ten posiada podajnik papieru na 150 arkuszy oraz odbiornik na 50 arkuszy.
Więcej
Zwiń
1x Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2130 F5S40B#BHE

Deskjet 2130 to atramentowe urządzenie wielofunkcyjne o kompaktowych wymiarach, wyposażone w złącze USB i intuicyjny panel sterowania, za pomocą którego zeskanujesz, wydrukujesz i skopiujesz wszystkie swoje materiały

Cechy główne:
 • urządzenie wielofunkcyjne atramentowe
 • maksymalna rozdzielczość druku w kolorze 4800 x 1200 dpi
 • rozdzielczość natywna skanera 1200 dpi
 • maksymalna prędkość druku w kolorze do 5,5 strony na minutę
 • prędkość kopiowania do 5 stron na minutę
 • złącze USB
 • druk dwustronny
 • drukowanie na papierze foto
 • gwarancja 1 rok
 • menu w języku polskim
 • załączone akcesoria: pełny wkład atramentowy HP 302 czarny, pełny wkład atramentowy HP 302 trójkolorowy
zobacz wszystkie parametry
Więcej
Zwiń
Najwyższa jakość Rozdzielczość druku 1200x6000 dpi oznacza, że drukowany tekst i grafika zawsze będą wyglądały niemal perfekcyjnie. Wyraźne i przejrzyste litery i obrazy poprawiają wygląd ważnych prac drukowanych. Tusze Brother są specjalnie zaprojektowane i testowane, aby zapewnić najlepszą jakość obrazu i najwyższą niezawodność drukowania, na której można polegać. Wydajność i niezawodność Brother DCP-J105 zapewnia wygodę i wydajność drukowania, kopiowania i skanowania za pomocą jednego urządzenia. Szybkość drukowania wynosi do 27 str./min mono i do 10 str./min w kolorze. Parametry te oznaczają, że drukowane dokumenty są zawsze gotowe w odpowiednim momencie i pozwalają zaoszczędzić użytkownikowi sporo cennego czasu. 64MB pamięci pozwala na niezwykle wydajną i szybką obsługę dużej liczby zadań. Podajnik papieru na 100 arkuszy oraz odbiornik na 50 arkuszy zapewniają długie okresy nieprzerwanej pracy.
Więcej
Zwiń
Używam tę drukarkę od 4 tygodni i jestem bardzo zadowolony. Szybka, tania, o małych gabarytach i dobrej jakości wydruku. Sprawdza się nie tylko w celach domowych. Wykorzystuję ją w prowadzonej firmie (ok.30-40 wydruków dziennie).Trudno powiedzieć coś na temat jej trwałości - bo to dopiero 4 tygodnie.