Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe od Epson: Epson EcoTank ITS L3050 (C11CF46403), Epson EcoTank L3151 (C11CG86406), Epson EcoTank L7160 (C11CG15402), Epson EcoTank ITS L6160 (C11CG21402), Epson EcoTank L1110 (C11CG89401)
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 89 produktów - zobacz najlepsze oferty
.spacer{ border-bottom: 1px solid #eee; margin: 20px 0;}EcoTank L3151
Styl, wydajność i druk mobilny? Kompaktowa drukarka EcoTank typu 3 w 1 z funkcjami Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct ma wszystko, czego potrzeba, łącznie z przyciągającym wzrok panelem sterowania. To niezawodne urządzenie zamiast kartridży wykorzystuje zaawansowany system napełniania pojemników z atramentem oraz proste w użyciu butelki z atramentem. Dzięki dołączonemu zapasowi atramentu, który wystarczy nawet na trzy lata, pozwoli zaoszczędzić do 90% na kosztach atramentu.
Wyjątkowo niskie koszty

Całe trzy lata — tak długo możesz korzystać z drukarki L3151 bez konieczności kupowania nowego atramentu. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić nawet do 90% na kosztach atramentu. Zapewniając wyjątkowo niski koszt wydruku jednej strony, drukarka pozwoli Ci wydrukować do 8100 stron czarno-białych i do 6500 stron kolorowych za pomocą dołączonego do drukarki atramentu.
Więcej
Zwiń
INFORMACJA! Producent nie dodaje w zestawie kabla USB do podłączenia drukarki przez USB. Mogą Państwo dokupić taki kabel USB AB 1.8m - KLIKNIJ EXPRESSION HOME XP-5100 To kompaktowe i stylowe urządzenie wielofunkcyjne z pewnością zrobi wrażenie dzięki Wi-Fi Direct, pojedynczym atramentom, drukowaniu mobilnemu i drukowaniu dwustronnemu A4. To niedrogie, stylowe i kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne wygląda świetnie pod każdym kątem. Odkryj, jak łatwe mogą być codzienne zadania, dzięki dwustronnemu drukowaniu A4, kasecie na papier o pojemności do 150 arkuszy, ładowanemu od przodu papierowi, gniazdu karty pamięci i dużemu ekranowi LCD o przekątnej 6,1 cm. Wysyłanie elementów do wydruku jest proste, gdy jesteś w domu lub z dowolnego miejsca za pomocą funkcji Email Print1. Udostępnianie skanów jest również łatwe dzięki Scan-to-Cloud.
Więcej
Zwiń
.spacer{ border-bottom: 1px solid #eee; margin: 20px 0;}EcoTank L3160
Kompaktowa drukarka EcoTank typu 3 w 1 z wyświetlaczem LCD i Wi-Fi Direct ma wszystko, czego potrzeba – smukłą, kompaktową konstrukcję, wydajną technologię i funkcję druku mobilnego. To niezawodne urządzenie zamiast wkładów atramentowych wykorzystuje zaawansowany system napełniania pojemników z atramentem oraz proste w użyciu butelki z atramentem. Dzięki zawartemu w zestawie zapasowi atramentu na trzy lata oszczędzisz do 90% kosztów atramentu.
Wyjątkowo niski koszt

Dodawana równowartość nawet 82 wkładów atramentowych sprawia, że drukarka EcoTank pozwala na dłuższe odstępy między uzupełnieniami atramentu. Urządzenie wykorzystuje pojemnik na atrament o dużej pojemności, który eliminuje konieczność korzystania z wkładów atramentowych.
Więcej
Zwiń
Na razie super. Drukuje, skanuje, kopiuje. Obsługa łopatologicznie prosta (włącznie z WiFi)

Opinie - Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson - bestsellery