Drewpol - najlepsze oferty

Sprawdź Drewpol 35,00 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Drewniany domek dla dzieci Malwinka.

Wymiary zewnętrzne:
  • wysokość domku: 159 cm
  • szerokość: 191 cm
  • głębokość: 143 cm

Powierzchnia:
  • zadaszona wewnętrzna:1,63 m2

Materiał:
  • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:
  • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga:
  • 190 kg

Maksymalna waga użytkownika:
  • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.
Więcej
Zwiń
Ten piękny drewniany domek dla lalek gwarantuje wiele godzin świetnej zabawy. Zachwyca swoim wyglądem a przede wszystkim jakością wykonania. To drewniany, solidny domek dla lalek. Oferowany domek stanowi doskonały przykład zabawki rozwijającej wyobraźnię. Pomieszczenia są bardzo przestronne dzięki czemu dziecko może kreować swój własny "dorosły świat". Każde pomieszczenie w domku wyposażone jest w mebelki, które moża swobodnie przestawiać i urządzać według swoich upodobań. Ciepły ton drewna, kolorowe okiennice i czerwona barwa dachu uzupełniają się wzajemnie sprawiając, że domek dla lalek jest prawdziwym skarbem dziecka. To domek, który już na zawsze pozostanie w pamięci dziecka - jako zabawka z dzieciństwa. Opis produktu: trzy kondygnacje (w tym poddasze) 5 pomieszczeń: - sypalnia - pokój dzienny - łazienka - kuchnia - jadalnia komplet mebelków 4 laleczki wymiary domku: 54 x 37 x 69cm (dł.x szer. x wys.
Więcej
Zwiń
Piękny stolik kawowy z blatem z drewna tekowego i żywicy w nietypowym wykonaniu, wniesie rustykalny czar do wnętrza pomieszczenia, będzie także przyciągać wzrok gości. Prostokątny blat tworzy bezpieczną powierzchnię, można więc na nim postawić napoje, wazon w kwiatami i ozdoby. Mebel sprawdzi się także jako stolik boczny.

Blat został wykonany w całości ręcznie, z wykorzystaniem technik rzemieślniczych, co wzbogaca luksusowy wygląd mebla. Podstawę wykonano z drewna mango w czarnym kolorze. Montaż będzie bardzo prosty.

Ważna informacja: drewno jest naturalnym produktem, dlatego kolor, struktura, wzór i kształt może być różny w zależności od wybranego elementu, co sprawia, że każdy mebel jest inny. Wysyłka odbywa się losowo.
Więcej
Zwiń
Jakość domku zgodna z oczekiwaniami. Po pomalowaniu domek prezentuje się bardzo ładnie. Polecam dla dzieci do 5 lat.

Opinie - Drewpol