Drewniany blat kuchenny - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Drewniany blat kuchenny w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 24 produkty - zobacz najlepsze oferty
Blat drewniany dębowy fornir olejowany pozwoli Ci na wykończenie mebli kuchennych. Wyróżnia go ponadczasowy i atrakcyjny wygląd. Produkt ten charakteryzuje się wszystkimi właściwościami blatu litego. Jest gotowy do zamontowania. Nie wymaga częstego olejowania. Produkt ten ma trwałą oraz odporną na uszkodzenia powierzchnię.
Więcej
Zwiń
HIDE FI80 to nierozkładany stół w skandynawskim stylu. Prostota designu stylu skandynawskiego pozwala na dopasowanie do praktycznie każdego pomieszczenia. Okrągły stół to doskonałe rozwiązanie do mniejszej jadalni. Nie zabiera zbyt dużo przestrzeni, a brak narożników umożliwia obejście mebla bez narażenia się na uderzenie. Mebel charakteryzuje się ciekawym designem i funkcjonalnością. Dodatkowa przestrzeń pod blatem ułatwia codzienne korzystanie ze stołu. Okrągły blat został wykonany z wysokiej jakości MDF-u, cztery nogi z drewna bukowego, a półka umieszczona pod blatem z polipropylenu. Stół dostępny również w wersji z kwadratowym blatem. SPECYFIKACJA:- Grubość blatu: 1,8 cm - Waga netto: 8 kg - Wymiary paczki: 87 cm x 87 cm x 19 cm- Produkt do samodzielnego montażu: Tak MATERIAŁ:MDFDrewno bukowePolipropylen WYMIARY:- Wysokość: 74 cm- Szerokość: 80 cm- Głębokość: 80 cm
Więcej
Zwiń
Stół, o jakim marzysz
Marka Hoom spełnia życzenia wszystkich klientów! Jeżeli zechcesz, blat stołu może zostać pokryty olejem, lakierem lub olejowoskiem. Istnieje możliwość zamówienia stołu w wersji rozkładanej lub o spersonalizowanych wymiarach. Rozkładanie jest jednak możliwe tylko w stołach z litego drewna. Dostępnych jest aż sześć rodzajów drewna, takich jak dąb, jesion, orzech amerykański, teak, sosna oraz orzech europejski.

Szybka i prosta pielęgnacja
Meble z naturalnych materiałów potrzebują szczególnej uwagi, by mogły prezentować się w ten sam sposób przez długie lata. Jak pielęgnować stoły z litego drewna? W przypadku gorących i bardzo zimnych naczyń zaleca się korzystać z podkładek. Należy pamiętać również o tym, by nie pozostawiać rozlanej cieczy na długi czas. Raz na dwa miesiące wymaga się użycia specjalnego impregnatu. Stoły z marmuru można czyścić szmatką z mikrofibry i wodą z płynem.
Więcej
Zwiń