Dongle - najlepsze oferty

Super urządzonko, działa sprawnie, nie zamula, bez problemowa instalacja. Jedyne wada, że nei można na nim instalować aplikacji, do obsługi potrzebny jest telefon.
Kupiłeś super nowoczesny telewizor bez funkcji SmartTv? Chciałbyś aby twój monitor lub stary telewizor posiadał więcej funkcji? Jesteś fanem Androida i chciałbyś go mieć w każdym urządzeniu? Mamy dla ciebie rozwiązanie – Dongle to urządzenie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania i zaspokoi potrzeby takie jak, dostęp do nowoczesnych technologii i multimediów na każdym urządzeniu. Dongle to urządzenia, które wykorzystują port USB lub HDMI aby rozbudować urządzenie do którego są podpięte nie tylko o system operacyjny Android ale także, bezprzewodową technologię WiFi, możliwość podłączenia bezprzewodowej klawiatury lub myszki. Najpopularniejszym urządzeniem tego typu jest Google Android Chromecast. Podsumowując Dongle to małe urządzenie, które podłączone do telewizora, komputera lub monitora rozbudowuje go o dodatkowe funkcje, takie jak SmartTv, Wifi czy możliwość udostępniania ekranu, strumieniowego przekazywania multimediów z innych urządzeń, np., ze smartfowów. Dongle w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki Cabletech, Gembird, Natec, Art, Dongle. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 19 produktów - zobacz najlepsze oferty
Google Chromecast v2
Make your TV smart(er)

Ulepsz swój telewizor

Czy w Twoim telewizorze brakuje inteligentnych funkcji? Dobrzy ludzie z firmy Google (na pewno o niej słyszałeś) opracowali sposób na przerobienie zwykłego telewizora w Smart TV. I to bez rujnowania kieszeni! Jak? Dzięki Google Chromecast. To najłatwiejszy sposób na odtwarzanie treści multimedialnych z internetu na Twoim telewizorze! Zacznij castować!

Komfort użytkowania

Przystawka Chromecast II to przede wszystkim znakomita opcja dla osób często korzystających z popularnych serwisów multimedialnych. Koncerty, teledyski i bajki z YouTuba wyświetlone na ekranie telewizora ogląda się dużo przyjemniej niż na małym ekranie komputera. Seriale z HBO GO strumieniowanie na telewizor robią o wiele większe wrażenie obrazem oraz efektami dźwiękowymi. Podczas odtwarzania Chromecast II samodzielnie łączy się z siecią, smartfon lub tablet służą wyłącznie do obsługi odtwarzacza.
Więcej
Zwiń
Czym jest Chromecast Audio?

Chromecast Audio to małe urządzenie podłączane do wejścia sygnałowego głośników. Obsługiwane jest za pomocą iPhone'a, iPada, telefonu lub tabletu z systemem Android, komputera Mac lub komputera z systemem Windows albo Chromebookiem i pozwala na przesyłanie muzyki na każde głośniki w domu.

Łatwe przesyłanie muzyki

Wystarczy jeden przycisk, aby zacząć słuchać muzyki. Wyszukuj, odtwarzaj, zatrzymuj, twórz listy odtwarzania i kontroluj głośność prosto z Twojego telefonu, gdziekolwiek w domu się znajdujesz.

Słuchaj ulubionej muzyki

Aplikacje takie jak Pandora, Google Play Music, Spotify, iHeartRadio i Rdio dadzą Ci dostęp do ponad 30 milionów utworów. Obsługa nowych serwisów jest stale dodawana, dzięki temu nie będziesz mógł narzekać na brak nowych piosenek, stacji radiowych i podcastów.
Więcej
Zwiń
ORYGINALNY NOWY - FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Z GWARANCAJĄ GOOGLE Chromecast 2 v 2017

Chromecast 2 TV od poprzednika wyróżnia nowy wygląd, stabilniejsza łączność oraz większa ilość możliwości. Idealne rozwiązanie dla właścicieli telewizora bez opcji SmartTV!

Chromecast 2 jest urządzeniem streamującym wielkości palca, które podłącza się do telewizora przez port HDMI.
Potem można po prostu użyć smartfona, tabletu lub komputera aby oglądać swoje ulubione filmy i aplikacje bezpośrednio na dużym ekranie.
Chromecast 2 współpracuje z wciąż powiększającą się ilością aplikacji, wliczając w to Netflix, HBO GO, YouTube, WatchESPN i Pandora.
Znajdź swoje ulubione aplikacje i zobacz więcej na chromecast.com/apps. Wszystko inne możesz wyświetlić bezpośrednio na dużym ekranie.
Jeśli używasz laptopa, możesz przesłać widok dowolnej strony przez Chrome. Używając tabletu lub smartfona z Androidem możesz również wyświetlać wszystko, co oglądasz na ekranie TV.
Więcej
Zwiń

Opinie - Dongle

Super urządzonko, działa sprawnie, nie zamula, bez problemowa instalacja. Jedyne wada, że nei można na nim instalować aplikacji, do obsługi potrzebny jest telefon.