Dongle - najlepsze oferty

Kupiłeś super nowoczesny telewizor bez funkcji SmartTv? Chciałbyś aby twój monitor lub stary telewizor posiadał więcej funkcji? Jesteś fanem Androida i chciałbyś go mieć w każdym urządzeniu? Mamy dla ciebie rozwiązanie – Dongle to urządzenie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania i zaspokoi potrzeby takie jak, dostęp do nowoczesnych technologii i multimediów na każdym urządzeniu. Dongle to urządzenia, które wykorzystują port USB lub HDMI aby rozbudować urządzenie do którego są podpięte nie tylko o system operacyjny Android ale także, bezprzewodową technologię WiFi, możliwość podłączenia bezprzewodowej klawiatury lub myszki. Najpopularniejszym urządzeniem tego typu jest Google Android Chromecast. Podsumowując Dongle to małe urządzenie, które podłączone do telewizora, komputera lub monitora rozbudowuje go o dodatkowe funkcje, takie jak SmartTv, Wifi czy możliwość udostępniania ekranu, strumieniowego przekazywania multimediów z innych urządzeń, np., ze smartfowów. Dongle w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki Cabletech, Gembird, Natec, Art, Dongle. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 13 produktów - zobacz najlepsze oferty
GOOGLE CHROMECAST 3

EAN: 842776106209 Kod produktu: GA00439-NL

Gwarancja: 2 lata
  • Najnowsza wersja produktu Google Chromecast 3
  • 100% oryginalny produkt Google
  • Zasilacz z polską wtyczką
  • Przesyłanie w rozdzielczości Full HD (1920x1080) w 60 klatkach
  • Super szybkie WiFi w standardzie AC Wi-Fi 802.11ac (2.4GHz/5GHz)
  • Wspierane systemy operacyjne: Android • iOS • Mac • Windows


Chromecast 3 pozwala na strumieniowanie video na ekran twojego te
Więcej
Zwiń
PRZESYŁAJ MUZYKĘ I SŁUCHAJ Przesyłaj strumieniowo z urządzenia do głośników. Chromecast Audio podłącza się do głośników, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo muzykę z urządzenia przez Wi-Fi. ¹ Użyj iPhone'a, iPada, telefonu i tabletu z Androidem, laptopów Mac® i Windows® lub Chromebooka. DŹWIĘK WYŻSZEJ JAKOŚCI. Słuchaj muzyki, jak to ma być usłyszane. Chromecast Audio obsługuje bezstratny dźwięk o wysokiej rozdzielczości, który jest nawet lepszy niż dźwięk o jakości CD. KONIEC PROBLEMÓW Z PAROWANIEM Stuknij przycisk Cast w aplikacjach muzycznych, aby natychmiast rozpocząć odtwarzanie na głośnikach. Wyszukuj, odtwarzaj, pauzuj i korzystaj z urządzenia² - w dowolnym miejscu w domu. SPRAW, ABY GŁOŚNIKI BYŁY INTELIGENTNE Chromecast Audio to niedrogi sposób na strumieniowe odtwarzanie muzyki, którą kochasz na istniejących głośnikach. STERUJ Z SWOJEGO TELEFONU Słuchaj swojej muzyki za każdym razem. Ciesz się utworami z serwisów muzycznych, takich jak Muzyka Google Play i innych .
Więcej
Zwiń
Google Chromecast Ultra 4K Black HDR Netflix HDMI WiF- łączność WiFi, HDMI- obsługa 4K Ultra HD oraz HDR- umożliwia transmisję obrazu i dźwięku z urządzeń mobilnych na TV- zgodność z aplikacjami Netflix, YouTube, Spotify i innymi- wbudowane złącze RJ-45 w zasilacz- ładowanie poprzez port micro USBGoogle Chromecast Ultra 4K Black HDR Netflix HDMI WiFPoznaj Chromecast Ultra - oszałamiający obraz i szybki streamingChromecast Ultra posiada wszystkie cechy, które sprawiły że poprzednie modele były wspaniałe. Przesyłaj bezprzewodowo (mirroring*) obraz z Twojego kompatybilnego smartfona, tabletu lub laptopa na telewizor. Jako wygaszacz ekranu możesz ustawić Twoje zdjęcia, treści z serwisów społecznościowych, nagłówki wiadomości i o wiele więcej. To Ty decydujesz!Jakość obrazu 4K UHD oraz HDR - co sprawia, że jest Ultra?Co sprawia, że jest Ultra? To między innymi jakość obrazu 4K Ultra HD oraz w technologii HDR.
Więcej
Zwiń
Super opcja dla osob, ktore nie maja Smart TV. Wyswietlanie Netflixa cxy You Tube bez zadnego problemu.

Opinie - Dongle