Dongle - najlepsze oferty

Kiepska integracja z iOS. Dzieją się nie raz jakieś dziwy, ale ogólnie sprzęt i tak w kategori cena/jakość nie ma konkurencji.
Kupiłeś super nowoczesny telewizor bez funkcji SmartTv? Chciałbyś aby twój monitor lub stary telewizor posiadał więcej funkcji? Jesteś fanem Androida i chciałbyś go mieć w każdym urządzeniu? Mamy dla ciebie rozwiązanie – Dongle to urządzenie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania i zaspokoi potrzeby takie jak, dostęp do nowoczesnych technologii i multimediów na każdym urządzeniu. Dongle to urządzenia, które wykorzystują port USB lub HDMI aby rozbudować urządzenie do którego są podpięte nie tylko o system operacyjny Android ale także, bezprzewodową technologię WiFi, możliwość podłączenia bezprzewodowej klawiatury lub myszki. Najpopularniejszym urządzeniem tego typu jest Google Android Chromecast. Podsumowując Dongle to małe urządzenie, które podłączone do telewizora, komputera lub monitora rozbudowuje go o dodatkowe funkcje, takie jak SmartTv, Wifi czy możliwość udostępniania ekranu, strumieniowego przekazywania multimediów z innych urządzeń, np., ze smartfowów. Dongle w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki Cabletech, Gembird, Natec, Art, Dongle. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 20 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czym jest Chromecast?

Chromecast to urządzenie mediów strumieniowych, który można podłączyć do portu HDMI

w telewizorze. Wystarczy skorzystać z urządzenia mobilnego, podłączyć do telewizora i cieszyć się

ulubionymi programami telewizyjnymi, filmami, muzyką, sportem, grami itp. Chromecast współpracuje

z iPhone®, iPad®, telefonami z systemem Android i tabletami, laptopami Mac® i Windows®

oraz Chromebookiem.


Lepszy sposób, aby uzyskać wideo, muzykę i gry


Używając telefonu, można łatwo wyszukiwać, przeglądać kolejki i sterować telewizorem z dowolnego

miejsca w domu. I nadal można używać telefonu do innych rzeczy, bez zakłócania.


Nieograniczona rozrywka, wszystko na swoim harmonogramie


Z Chromecastem, jesteś dowódcą. Wybierz jedną z ponad 200.
Więcej
Zwiń
';

Czym jest Chromecast Audio?
Chromecast Audio to małe urządzenie podłączane do wejścia sygnałowego głośników. Obsługiwane jest za pomocą iPhone'a, iPada, telefonu lub tabletu z systemem Android, komputera Mac lub kopmputera z systemem Windows albo Chromebookiem i pozwala na przesyłanie muzyki na każde głośniki w domu.

Łatwe przesyłanie muzyki
Wystarczy jeden przycisk, aby zacząć słuchać muzyki. Wyszukuj, odtwarzaj, zatrzymuj, twórz listy odtwarzania i kontroluj głośność prosto z Twojego telefonu, gdziekolwiek w domu się znajdujesz.

Słuchaj ulubionej muzyki
Aplikacje takie jak Pandora, Google Play Music, Spotify, iHeartRadio i Rdio dadzą Ci dostęp do ponad 30 milionów utworów. Obsługa nowych serwisów jest stale dodawana, dzięki temu nie będziesz mógł narzekać na brak nowych piosenek, stacji radiowych i podcastów.
Więcej
Zwiń
Google Chromecast UltraNieograniczona rozrywkaCo nowego? : Strumieniowanie wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD z telefonu, tabletu lub komputera na ekran Twojego telewizora. Wsparcie dla technologii HDR.Tysiące aplikacjiw zasięgu rękiGwarancja pewnego sprzedawcyGoogle Chromecast jest nowy, fabrycznie zapakowany, pochodzi o polskiego dystrybutora.Posiada 24 miesięcy gwarancji producenta.Zawartość opakowaniaGoogle Chromecast Ultra w kolorze czarnymPrzewód zasilającyCzym jest Chromecast ?Dzięki Google Chromecast możesz przesyłać ulubioną rozrywkę z urządzenia na telewizor HD. Chromecast współpracuje z urządzeniami iPhone®, iPad®, urządzeniami z Androidem, a także Chromebookami, komputerami Mac® i laptopami z Windows®. Zyskujesz dostęp do bazy aplikacji takich jak Netflix, Spotify, YouTube itp.Twój telefon zmienia się w pilotaAby rozpocząć przesyłanie treści na telewizor po prostu kliknij przycisk Cast w aplikacji mobilnej lub witrynie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Dongle

Kiepska integracja z iOS. Dzieją się nie raz jakieś dziwy, ale ogólnie sprzęt i tak w kategori cena/jakość nie ma konkurencji.