Dongle - najlepsze oferty

Kupiłeś super nowoczesny telewizor bez funkcji SmartTv? Chciałbyś aby twój monitor lub stary telewizor posiadał więcej funkcji? Jesteś fanem Androida i chciałbyś go mieć w każdym urządzeniu? Mamy dla ciebie rozwiązanie – Dongle to urządzenie, które spełni wszystkie twoje oczekiwania i zaspokoi potrzeby takie jak, dostęp do nowoczesnych technologii i multimediów na każdym urządzeniu. Dongle to urządzenia, które wykorzystują port USB lub HDMI aby rozbudować urządzenie do którego są podpięte nie tylko o system operacyjny Android ale także, bezprzewodową technologię WiFi, możliwość podłączenia bezprzewodowej klawiatury lub myszki. Najpopularniejszym urządzeniem tego typu jest Google Android Chromecast. Podsumowując Dongle to małe urządzenie, które podłączone do telewizora, komputera lub monitora rozbudowuje go o dodatkowe funkcje, takie jak SmartTv, Wifi czy możliwość udostępniania ekranu, strumieniowego przekazywania multimediów z innych urządzeń, np., ze smartfowów. Dongle w kategorii Video. Najtańsze oferty i najlepsze marki Cabletech, Gembird, Natec, Art, Dongle. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 16 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mamy do zaoferowania transmiter Google Chromecast 2 umożliwiający strumieniowanie obrazu i dźwięku z urządzeń obsługujących Android, iOS, Windows oraz Mac na ekran TV bez funkcji Smart. Transmiter Google Chromecast 2 zastąpi nam SmartTV , obsługując przy tym między innymi Netflix i YouTube oraz szereg apliakcji ze sklepu Google Play lub AppStore. Dzięki łączeniu Wi-Fi oraz połączeniu HDMI, umożliwia korzystanie z przeglądarki, aplikacji czy smartfonu, w telewizorze z niesłychaną szybkością. Chromecast współpracuje z urządzeniami, które już posiadasz nie wymagając pilota czy nauki obsługi nowego urządzenia. To najłatwiejszy sposób na odtwarzanie treści multimedialnych z internetu na Twoim telewizorze! Chromecast II jest łatwym w instalacji i obsłudze urządzeniem, które wykorzystując standard Google Cast, zapewnia bezprzewodowy streaming treści na ekran telewizora. Podstawową funkcją Chromecast jest ułatwienie korzystania z multimediów, telewizory pozbawione Wi-Fi zamienią się w Smart TV.
Więcej
Zwiń
Adapter Google Chromecast Ultra 4K

Chromecast Ultra dzięki sieci Wi-Fi zapewni Ci wydajność obrazu Ultra HD i HDR o jakości 4K. Chromecast Ultra to szybka, niezawodna wydajność przy minimalnym buforowaniu i płynniejszej transmisji.Z Google Chromecast Ultra 4K bezprzewodowo prześlesz obraz ze smartfona, tabletu lub laptopa bezpośrednio na telewizor. Urządzenie pozwoli Ci ustawić, jako wygaszacz ekranu, dowolną treść lub zdjęcie, pobrane z internetu lub podłączonego urządzenia.

Jakość obrazu 4K UHD oraz HDR

Google Chromecast Ultra zapewnia jakość obrazu 4K Ultra HD oraz w technologii HDR. Co więcej, Ultra ma zdecydowanie większą niż poprzednie modele, moc obliczeniową pozwalająca szybciej i efektywniej przesyłać sygnał do telewizora.
Więcej
Zwiń
Google Chromecast Audio transmiter dźwięku Wi-Fi producent: Google kolor: czarny kompatybilność: Systemy Android 4.1 i nowsze, iOS 7 i nowsze, Windows 7 i nowsze, OS X 10.7 i nowsze WERSJA UK. DO KAŻDEGO CHROMECASTA DOŁĄCZAMY PRZEJŚCIÓWKĘ NA POLSKIE GNIAZDO GRATIS. Przesyłaj swoją ulubioną muzykę na dowolne głośnikiChromecast Audio to małe urządzenie podłączane do wejścia sygnałowego głośników. Obsługiwane jest za pomocą iPhone'a, iPada, telefonu lub tabletu z systemem Android, komputera Mac lub komputera z systemem Windows albo Chromebookiem i pozwala na przesyłanie muzyki na każde głośniki w domu.Wystarczy jeden przycisk, aby zacząć słuchać muzyki. Wyszukuj, odtwarzaj, zatrzymuj, twórz listy odtwarzania i kontroluj głośność prosto z Twojego telefonu, gdziekolwiek w domu się znajdujesz.Specyfikacja techniczna Producent: Google Kolor: czarny Do działania wymaga sieci Wi-Fi Gwarancja 24 miesiące Kompatybilność Android 4.1 i nowsze Windows 7 i nowsze iOS 7.0 i nowsze OS X 10.7 i nowsze
Więcej
Zwiń

Opinie - Dongle