Domki i namioty dla dzieci - najlepsze oferty

Domek charakteryzuje się pięknymi kolorami przyciągającymi wzrok. Jego wygląd jest atrakcyjny. Jest bezpieczny do zabawy przez małych dzieci, gdyż nie posiada ostrych zakończeń i kantów.
Namioty dla dzieci – To sprawdzony sposób na stworzenie kreatywnej przestrzeni zabaw w pokoju malucha lub na świeżym powietrzu. Namioty pozwalają dzieciom odgrywać pierwsze scenki z życia, są również niezawodnym urozmaiceniem urodzinowego przyjęcia. W ofercie Taniomania.pl znajdziecie namioty o wielu kształtach (wóz strażacki, zamek księżniczki, tippi), a także domki (samodzielne lub w zestawie z doczepianą zjeżdżalnią, huśtawką itp.). Wiele z nich zostało ozdobione podobiznami ulubionych bohaterów bajek – np. filmów Disney'a. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1197 produktów - zobacz najlepsze oferty
Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Maja.

Wymiary zewnętrzne:
  • wysokość domku: 231 cm
  • szerokość: 263 cm
  • głębokość: 278 cm

Powierzchnia:
  • zadaszona wewnętrzna: 3,78 m2
  • zadaszona zewnętrzna: 0,7 m2
  • niezadaszona zewnętrzna: 2,22 m2

Materiał:
  • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:
  • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga:
  • 370 kg

Maksymalna waga użytkownika:
  • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.
Więcej
Zwiń
Z połączenia fantazji dzieci i Rodziców można stworzyć osobisty, jedyny w swoim rodzaju plac zabaw we własnym ogrodzie.Pomyślcie Państwo o beztroskich zabawach brzdąców, pod Państwa czujnym okiem, niezależnie od pory dnia. Zapewniamy, że TAKA zabawka dłuuuugo nie znudzi się Państwa małym Marzycielom... Domek posiada garaż! Spójrz jak łatwo zmontować domek -
Więcej
Zwiń
Duży domek ogrodowy z tarasem sprawi twojemu dziecku wiele radości. Domek został starannie i solidnie wykonany, co gwarantuje maluchowi bezpieczną zabawę. Dużym atutem oferowanego domku jest to, że świetnie nada on się zarówno do zabawy w ogrodzie, gdzie dziecko będzie mogło aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu oraz w domowym zaciszu. Dostępny w naszym sklepie domek zawiera w zestawie kolorowe naklejki, dzięki którym Twoja pociecha będzie mogła ozdobić domek według własnego gustu, co dodatkowo rozwinie kreatywność i pomysłowość. Specyfikacja domku: Szerokość: 190cm Długość: 127cm Wysokość: 118cm Materiał wykonania: polipropylen Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego do czwartego roku życia Cechy domku: Solidne wykonanie, które gwarantuje wiele lat użytkowania Otwierane okna oraz drzwi Odporność na wszelkie warunki atmosferyczne Łatwy montaż Kolorowa konstrukcja Domek zawiera jedne drzwi, jedno okno z okiennicami, dwa otwory okienne, otwór drzwiowy i płotek.
Więcej
Zwiń

Opinie - Domki i namioty dla dzieci

Domek charakteryzuje się pięknymi kolorami przyciągającymi wzrok. Jego wygląd jest atrakcyjny. Jest bezpieczny do zabawy przez małych dzieci, gdyż nie posiada ostrych zakończeń i kantów.