Domki Dla Dzieci na Ogród - najlepsze oferty

Domki Dla Dzieci na Ogród już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 793 produkty - zobacz najlepsze oferty
Namiot Indian Tipi idealny do zabawy dla dzieci. Produkt o wymiarach 120 x 120 x 160 cm wykonany z poliestru o gramaturze 102 g oraz wyposażony w drewniany stelaż. Wewnątrz znajduje się podłoga.
NAMIOT DLA DZIECI - NIEBIESKI DUŻY – rozmiar domku pozwala na przebywanie w nim jednocześnie kilkorga dzieci lub na umieszczenie w środku wielu maskotek, poduszek czy innych akcesoriów, co zapewnia komfort i satysfakcję z użytkowania. ATRAKCYJNY WYGLĄD – namiot jest ciekawy wizualnie; ma podstawę sześciokąta, posiada 6 otworów wejściowych i daszek w kształcie ostrosłupa; zabawka charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem; niebieski kolor poszycia oraz paski nadają walorów estetycznych. FIRANKI – wejścia są zasłonięte półprzezroczystymi, jasnymi firanami, które doskonale komponują się z pozostałą częścią namiotu; gardinki można przewiązać bądź udrapować przy pomocy ozdobnych tasiemek; zastosowane rozwiązanie wraz z kokardkami dodaje uroku, a także urozmaica zabawę. ŁATWY MONTAŻ – namiot cechuje się nieskomplikowanym i szybkim montażem; nie wymaga technicznego doświadczenia ani dodatkowych narzędzi; lekki stelaż z metodą mocowania rurek „na wcisk”, umożliwia sprawne i proste rozłożenie.
Więcej
Zwiń
Bo każdy mały wódz potrzebuje własnego tipi!

Namiot dla dzieci w kształcie indiańskiego tipi to HIT aranżacji pokojów dziecięcych. Żaden mały Indianin nie objedzie się bez tego elementu wystroju.

Domowy wigwam jest nowoczesną formą bazy z koców, która w każdym dorosłym przywołuje fantastyczne wspomnienia. W przeciwieństwie do konstrukcji z koców, nie wymaga zabieranie domownikom krzeseł.

100% naturalnej zabawy

W produktach dla dzieci warto wybierać naturalne materiały najwyższej jakości. Dlatego nasze tipi zostało uszyte w 100% z bawełny premium.

Bawełna idealnie sprawdza się w namiotach dziecięcych, bo doskonale przepuszcza powietrze.
Więcej
Zwiń