Domar meble - najlepsze oferty

Domar meble na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 527 produktów - zobacz najlepsze oferty
Hoker Wings zachwyca swoim wyglądem. Posiada tzw. „uszy”, które wychodzą z boków oparcia. Nadaje się do wnętrz użyteczności publicznej jak i prywatnej. Sprawdzi się w domu jak i w lokalu czy barze.
– hoker w wersji standardowej posiada pojedyncze pineski z tyłu oparcia
* Prezentowany model na zdjęciu posiada tasiemkę pineskową wokół siedziska oraz pikowanie z guzikami jako dodatek.
Specyfikacja:

Wysokość całkowita

117 cm

Wysokość do siedziska

87 cm

Szerokość całkowita

54 cm

Szerokość siedziska

53 – 47 cm

Głębokość całkowita

47 cm

Głębokość siedziska

39 cm

Waga

9,5 kg

Konstrukcja

lite drewno bukowe

Wypełnienie

pianka wysokoelastyczna o bardzo dużym stopniu gęstości
Więcej
Zwiń
Fotel DUCATI z najnowszej kolekcji marki DomArtStyle doskonale nadaje się do mieszkań urządzonych w stylu nowojorskim. Jego opływowe kształty, delikatna drewniana podstawa i miękka welurowa tapicerka sprawiają, że fotel wizualnie ma niebywale lekką konstrukcję. Fotel został wykonany z najwyższej jakości materiału. Podłokietniki mają idealną wysokość. Pianka na siedzisku i oparciu ma idealną sprężystość i zapewnia maksymalny komfort użytkowania. KONFIGURACJA Prosimy o wpisanie w uwagach przy składaniu zamówienia nazwę wybranej tapicerki i wybarwienie podstawy. Tkaniny zaznaczone na czerwono posiadają właściwości hydrofobowości. Po kliknięciu w wybrana tkaninę próbnik wyświetli się w nowym oknie. W celu upewnienia się o do najlepszych właściwości tkanin zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Więcej
Zwiń
Fotel Uszak jak sama nazwa mówi posiada „uszy”, które wychodzą z boków oparcia i są połączone z podłokietnikami. Mebel tego typu doskonale nadaje się do wszystkich pomieszczeń. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych mieszkaniach, restauracjach czy hotelach. Fotel Uszak ostatnimi czasy stał się bardzo popularnym meblem wśród kobiet karmiących dzieci. Zyskał on wiele pozytywnych opinii. – Fotel w wersji standardowej posiada guziki na oparciu. KONFIGURACJA Prosimy o wpisanie w uwagach przy składaniu zamówienia nazwę wybranej tapicerki i wybarwienie podstawy. Tkaniny zaznaczone na czerwono posiadają właściwości hydrofobowości. Po kliknięciu w wybrana tkaninę próbnik wyświetli się w nowym oknie. W celu upewnienia się o do najlepszych właściwości tkanin zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Więcej
Zwiń