Dmc 4 - najlepsze oferty

Dmc 4 już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 283 produkty - zobacz najlepsze oferty
DMC: Devil May Cry to reboot jednej z najsłynniejszych marek sygnowanych przez koncern Capcom. Po ponad 10 latach od momentu wydania pierwszej czści japoski potentat postanowił odświeży seri, powierzając prace nad jej nową odsłoną brytyjskiemu studiu Ninja Theory, ktre w dorobku ma takie tytuły jak Heavenly Sword i Enslaved: Odyssey to the West. Warto zaznaczy, że nad dewelopingiem czuwały japoskie i amerykaskie oddziały Capcomu, dziki czemu weterani serii mogą poczu si znajomo, a nowi gracze nie martwi koniecznością znajomości fabuły poprzednich odsłon cyklu.

Akcja DMC: Devil May Cry toczy si rwnolegle w dwch światach ludzkim i piekielnym (Limbo), skąd przez midzywymiarowe bramy przedostają si hordy demonw. Niebezpieczestwu stawi czoła może tylko bezkompromisowy i żądny zemsty wojownik. Gracze wcielają si w posta Dantego, młodzieca o trudnym i wybuchowym charakterze żyjącego nieco na uboczu społeczestwa.
Więcej
Zwiń
PANASONIC Lumix DMC-G7
(POLSKIE MENU)

LUMIX G7 to najnowszy model wprowadzony przez firmę Panasonic jako kolejna innowacja w dziedzinie sprzętu do cyfrowej rejestracji obrazu. Zastosowanie szerokiej gamy najnowocześniejszych technologii cyfrowych – w tym funkcji fotografowania i filmowania w rozdzielczości 4K – umożliwia zarówno profesjonalnym fotografom, jak i amatorom zarejestrowanie najciekawszych ujęć w każdej sytuacji i ze znakomitą jakością. Uniwersalny i wydajny LUMIX G7 pozwala na jeszcze większą swobodę i kreatywność przy uwiecznianiu najróżniejszych wydarzeń, od rodzinnych spotkań po dalekie podróże.
Nowa jakość fotografowania dzięki rozdzielczości 4K
Aparaty fotograficzne LUMIX G firmy Panasonic odznaczają się nie tylko wysoką jakością zdjęć nieruchomych, ale także z funkcjami rejestracji wideo na równie wysokim poziomie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Dmc 4