Dla chłopców - Gry dla dzieci - najlepsze oferty

fajna gra, w estetycznym pudełku
Gry dla dzieci Dla chłopców. Najlepsze gry planszowe i towarzyskie dla Twojej pociechy. Gry dla dzieci Przeznaczenie: Dla chłopców.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 470 produktów - zobacz najlepsze oferty
ORYGINALNA GRA MARKI MATTEL

Wspaniała gra ćwicząca zręczność oraz koncentrację dzieci. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy. a następnie wrzucają do środka palmy małpki. które zahaczają o patyczki ogonami. Gracz rzuca kostką do gry z kolorowymi polami. by wylosować kolor patyczka. który musi wyciągnąć z palmy. Cała sztuka polega na tym. aby przy tym nie spadła żadna małpka! Spadające małpki to gwarancja miło spędzonego czasu dla całej rodziny. Liczba graczy: 2-4.

Od 5 roku życia.Opinia psychologa dziecięcego


Już w części wstępnej dziecko musi uruchomić swoje umiejętności wykonywania ruchów precyzyjnych. co jest ważnym elementem całej gry.

Ta gra jest nietypowa pośród wielu innych. w których trzeba reagować szybko i zbierać jak najwięcej elementów (kart. pionków. żetonów). W tej zabawie dziecko musi zachowywać się ostrożnie. z rozmysłem i nie zabiegać o małpki.
Więcej
Zwiń
Gra La Cucaracha to pełna emocji gra zręcznościowa dla całej rodziny!

Gra składa się z planszy z zamontowanymi obracalnymi sztućcami, które tworzą labirynt z przeszkodami oraz małego elektronicznego Hexbug Nano czyli karalucha.

Zadaniem graczy jest doprowadzenie karalucha do własnego wgłębienia w planszy.

Wszyscy gracze kolejno rzucają kością i obracają wskazany sztuciec, by ruchomy karaluch wybrał właściwą drogę do przygotowanej na niego pułapki.

Należy tak manewrować o przestawiać sztućce, by karaluch wpadł w pułapkę.

Karaluch jest niezwykle ruchliwy, po linii prostej porusza się bardzo szybko i najczęściej nie skręca tam, gdzie byśmy chcieli.

Gracz, który schwyta karalucha pięć razy wygrywa!

Gra dostarczy całej rodzinie mnóstwo radości i pozytywnej energii, nie obejdzie się także bez napięcia towarzyszącemu grą zręcznościowym.
Więcej
Zwiń
Wyginaj śmiało ciało z niesamowitą grą Twister!Ten zakręcony tytuł to numer jeden jeśli chodzi o nietypowe, pełne śmiechu gry imprezowe! Proste zasady oraz niespotykana plansza przeznaczona do rozgrywek… na podłodze  sprawiają, że przygoda z Twisterem zapada w pamięć, będąc miłą odskocznią od innych gier. Wszystko co potrzebujemy to minimum dwie osoby, ale oczywiście im uczestników więcej tym weselej i… przytulniej!Planszę Twistera rozkładamy na podłodze, jednego z graczy wyznaczamy na „kręcącego” i jesteśmy gotowi! Przed „ruchem” każdego uczestnika Kręcący używając swojej tablicy ze wskazówką informuje jaką część ciała, na jakim kolorze należy położyć. W zależności od wybranego wariantu- czy każdy otrzymuje indywidualne polecenia, czy wszyscy wykonują czynność- dotykamy wylosowanego koloru.
Więcej
Zwiń
fajna gra, w estetycznym pudełku