Dla chłopców - Gry dla dzieci - najlepsze oferty

fajna gra, w estetycznym pudełku
Gry dla dzieci Dla chłopców. Najlepsze gry planszowe i towarzyskie dla Twojej pociechy. Gry dla dzieci Przeznaczenie: Dla chłopców.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 497 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gra La Cucaracha to pełna emocji gra zręcznościowa dla całej rodziny!

Gra składa się z planszy z zamontowanymi obracalnymi sztućcami, które tworzą labirynt z przeszkodami oraz małego elektronicznego Hexbug Nano czyli karalucha.

Zadaniem graczy jest doprowadzenie karalucha do własnego wgłębienia w planszy.

Wszyscy gracze kolejno rzucają kością i obracają wskazany sztuciec, by ruchomy karaluch wybrał właściwą drogę do przygotowanej na niego pułapki.

Należy tak manewrować o przestawiać sztućce, by karaluch wpadł w pułapkę.

Karaluch jest niezwykle ruchliwy, po linii prostej porusza się bardzo szybko i najczęściej nie skręca tam, gdzie byśmy chcieli.

Gracz, który schwyta karalucha pięć razy wygrywa!

Gra dostarczy całej rodzinie mnóstwo radości i pozytywnej energii, nie obejdzie się także bez napięcia towarzyszącemu grą zręcznościowym.
Więcej
Zwiń
Lego Technic Porsche 911 GT3 RS 42056. Ten niezwykły model LEGO Technic to ukłon dla nowatorskich rozwiązań projektowych i inżynierskich jednego z czołowych producentów samochodów na świecie. W tym elegancko zapakowanym zestawie znajduje się opracowany we współpracy z firmą F. Porsche AG model Porsche 911 GT3 RS. Tak samo jak oryginał, posiada on smukłe, opływowe linie. regulowany tylny spojler i pomarańczowe nadwozie. Model ma szereg realistycznych funkcji i cech, które pozwalają uchwycić niezwykły charakter tego kultowego samochodu, a dbałość o detale rzuca się w oczy od chwili otwarcia pudełka. Po otwarciu drzwi zobaczysz bogatą kabinę, a w niej wyścigowe fotele, działającą skrzynię biegów, kierownicę z łopatkami do zmiany przełożeń, pełną detali deskę rozdzielczą oraz schowek na rękawiczki, w którym umieszczono niepowtarzalny numer seryjny. Po uniesieniu tylnej pokrywy zobaczysz pieczołowicie oddany 6-cylindrowy silnik w układzie bokser z ruchomymi tłokami.
Więcej
Zwiń
ORYGINALNA GRA MARKI MATTEL

Wspaniała gra ćwicząca zręczność oraz koncentrację dzieci. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy. a następnie wrzucają do środka palmy małpki. które zahaczają o patyczki ogonami. Gracz rzuca kostką do gry z kolorowymi polami. by wylosować kolor patyczka. który musi wyciągnąć z palmy. Cała sztuka polega na tym. aby przy tym nie spadła żadna małpka! Spadające małpki to gwarancja miło spędzonego czasu dla całej rodziny. Liczba graczy: 2-4.

Od 5 roku życia.Opinia psychologa dziecięcego


Już w części wstępnej dziecko musi uruchomić swoje umiejętności wykonywania ruchów precyzyjnych. co jest ważnym elementem całej gry.

Ta gra jest nietypowa pośród wielu innych. w których trzeba reagować szybko i zbierać jak najwięcej elementów (kart. pionków. żetonów). W tej zabawie dziecko musi zachowywać się ostrożnie. z rozmysłem i nie zabiegać o małpki.
Więcej
Zwiń
fajna gra, w estetycznym pudełku