Dla A - najlepsze oferty

Dla a na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Flexi Vario

Seria Vario kładzie nacisk na komfort i bezpieczeństwo - to zupełnie nowa jakość prowadzenia psa. W skład serii wchodzą smycze linki, smycze taśmy oraz liczne akcesoria - dodatkowe końcówki i rozszerzenia, które poprawiają bezpieczeństwo oraz uprzyjemniają codzienne spacery z psem.

Wszystkie smycze Vario są wysokiej jakości i bardzo trwałe - odporne na ścieranie. Mechanizm zwijania smyczy działa cicho i sprawnie. Uchwyt jest zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie.

Większe uchwyty (rozmiary M i L) posiadają regulację rękojeści, abyzapewnić komfort prowadzenia dużego psa - wystarczy obrócić pokrętło, żeby zmniejszyć wielkość powierzchni, na której chwytamy dłonią.
Więcej
Zwiń
Inhalator Microlife NEB10A Professional Inhalator Microlife NEB10A Professional z irygatorem do nosa Inhalator Microlife NEB10A Professional z irygatorem to zestaw wielofunkcyjny, który sprawdzi się w przypadku wielu dolegliwości. Z jego pomocą można zaleczyć przypadłości charakterystyczne dla górnych dróg oddechowych, takie jak nieżyty alergiczne, zapalenia migdałków, stany zapalne, przewlekłe nieżyty czy dolegliwości grzybicze. Urządzenie sprawdzi się także pod kątem dolnych dróg oddechowych, pomagając w leczeniu chorób oskrzeli, astmy, POChP, pneumocystozy czy rozedmy płuc. Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego urządzenia, chory może zapewnić sobie dostarczenie leku w miejsca chorobowo zmienione. Inhalator jest skuteczny już po paru minutach działania. Doskonale sprawdzi się on nawet w przypadku leczenia polipów nosa czy problemów z adenoidami. Warto zwrócić uwagę na pięcioletnią gwarancję oraz na satysfakcjonujący czas pracy ciągłej.
Więcej
Zwiń
kurtka bardzo ładna i ciepła, jednak ozdobne guziki są małe i odpinają się, usunę je

Opinie - Dla A