Dla A - najlepsze oferty

Dla a na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Inhalator Microlife NEB10A Professional Inhalator Microlife NEB10A Professional z irygatorem do nosa Inhalator Microlife NEB10A Professional z irygatorem to zestaw wielofunkcyjny, który sprawdzi się w przypadku wielu dolegliwości. Z jego pomocą można zaleczyć przypadłości charakterystyczne dla górnych dróg oddechowych, takie jak nieżyty alergiczne, zapalenia migdałków, stany zapalne, przewlekłe nieżyty czy dolegliwości grzybicze. Urządzenie sprawdzi się także pod kątem dolnych dróg oddechowych, pomagając w leczeniu chorób oskrzeli, astmy, POChP, pneumocystozy czy rozedmy płuc. Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego urządzenia, chory może zapewnić sobie dostarczenie leku w miejsca chorobowo zmienione. Inhalator jest skuteczny już po paru minutach działania. Doskonale sprawdzi się on nawet w przypadku leczenia polipów nosa czy problemów z adenoidami. Warto zwrócić uwagę na pięcioletnią gwarancję oraz na satysfakcjonujący czas pracy ciągłej.
Więcej
Zwiń
Super produkt. Bardzo ciepła, funkcjonalna w fajnym modnym kolorze i niewygórowanej cenie kurtka zimowa. Serdecznie polecam. Produkt w 100% zgodny z zamówieniem.

Opinie - Dla A