Deski sedesowe i pokrywy Roca - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Deski sedesowe i pokrywy od Roca: Roca Gap WC Duroplast Deska łatwowypinalna A80148200U, Roca Deska Gap A80148000U, Roca Deska twarda HALL A801620004, Roca Happening Deska wc-sedesowa wolnoopadająca A801562004, Roca Gap SLIM A801482211
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 191 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gap Deska wc Duroplast wolnoopadająca z systemem łatwego wypinania Deska wolnoopadająca firmy Roca to idealne wykończenie eleganckiej linii Roca GAP wpisującej się w styl nowoczesnych łazienek. Estetyczna deska do Roca Gap pozwala na swobodną aranżację łazienkowego wnętrza. Pasuje zarówno do podwieszanych misek WC Roca Gap, jak i uniwersalnych kompaktów stojących. Seria Gap to nowoczesne i eleganckie linie, podkreślające piękno łazienki. Funkcjonalnie spełniają swoją rolę zarówno w małych wnętrzach, jak i dużych salonach łazienkowych. Deska do Roca Gap doskonale łączy estetykę i komfort użytkowania. Kwadratowy kształt komponuje się z miską WC, a nieco zaokrąglone narożniki gwarantują wygodę podczas siedzenia. Wyprofilowane, szerokie siedzisko zapewnia przyjemne korzystanie, a wolnoopadająca deska gwarantuje cichy domyk. Wybierając deskę wolnoopadającą, zapomnisz o trzaskaniu klapą. Z deską wolnoopadającą domykanie toalety to jeden ruch, łatwo wchodzący w nawyk.
Więcej
Zwiń
ROCA Gap deska WC Duroplast wolnoopadająca A801472004

Zaprojektowana przez Antonio Bullo seria zapewnia funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Szeroka gama daje możliwości i pozwala na idealną aranżację różnorodnych łazienek. Nowoczesne i eleganckie linie pozwalają na przemianę w piękne przemyślane wnętrze.

Kształt: prostokątny
Rodzaj: deska
Sposób instalacji: montaż na misce WC podwieszanej lub kompakcie WC

Zaprojektowane przez
Antonio Bullo
Zdobywca czterech złotych medali na Międzynarodowym Konkursie Ceramiki Artystycznej i dwóch nagród Design Plus na Targach ISH we Frankfurcie. Według Bullo, produkt powinien przekazywać istotę firmy a zarazem zachować spójność z rzeczywistością rynkową, w której jest przedmiotem sprzedaży.
Więcej
Zwiń
DESKA JEST WYKONANA Z DUROPLASTU, JEST TO BARDZO TRWAŁY MATERIAŁ ODPORNY NA ZARYSOWANIA DLATEGO W RYSACH NIE GROMADZI SIĘ WODA I BRUD, PRZEZ TO JEST ŁATWA W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI. DESKA TYPU SLIM MATERIAŁ TEN PRZYPOMINA POŁĄCZENIE METALU I CERAMIKI. POD SPODEM DESKA MA ZASTOSOWANE PODKŁADKI, KTÓRE ZAPOBIEGAJĄ ŚLIZGANIU SIĘ JEJ PO SEDESIE. DESKA JEST WYPINANA, TO ZNACZY,ŻE NIE TRZEBA JEJ ROZKRĘCAĆ DO MYCIA, WYSTARCZY WYPIĄĆ. JEST TO BARDZO WYGODNE ROZWIĄZANIE. DESKA JEST WOLNOOPADAJĄCA, CO NA PEWNO DOCENIĄ RODZICE MAŁYCH DZIECI - JEST TO BARDZO BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE DLA MALUCHÓW.
Więcej
Zwiń

Opinie - Deski sedesowe i pokrywy Roca - bestsellery