Deski sedesowe i pokrywy Roca - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Deski sedesowe i pokrywy od Roca: Roca Gap WC Duroplast Deska łatwowypinalna A80148200U, Roca Deska Gap A80148000U, Roca Deska twarda HALL A801620004, Roca Happening Deska wc-sedesowa wolnoopadająca A801562004, Roca Gap SLIM A801482211
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 235 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gap Deska wc Duroplast wolnoopadająca z systemem łatwego wypinania Deska wolnoopadająca firmy Roca to idealne wykończenie eleganckiej linii Roca GAP wpisującej się w styl nowoczesnych łazienek. Estetyczna deska do Roca Gap pozwala na swobodną aranżację łazienkowego wnętrza. Pasuje zarówno do podwieszanych misek WC Roca Gap, jak i uniwersalnych kompaktów stojących. Seria Gap to nowoczesne i eleganckie linie, podkreślające piękno łazienki. Funkcjonalnie spełniają swoją rolę zarówno w małych wnętrzach, jak i dużych salonach łazienkowych. Deska do Roca Gap doskonale łączy estetykę i komfort użytkowania. Kwadratowy kształt komponuje się z miską WC, a nieco zaokrąglone narożniki gwarantują wygodę podczas siedzenia. Wyprofilowane, szerokie siedzisko zapewnia przyjemne korzystanie, a wolnoopadająca deska gwarantuje cichy domyk. Wybierając deskę wolnoopadającą, zapomnisz o trzaskaniu klapą. Z deską wolnoopadającą domykanie toalety to jeden ruch, łatwo wchodzący w nawyk.
Więcej
Zwiń
Deska sedesowa wolnoopadająca dedykowana do ceramiki z serii Roca VictoriaDeska sedesowa niemieckiej jakości!Tworzywo z którego powstała- duroplast, jest materiałem o doskonałej trwałości odpornym na zarysowania i urazy mechaniczne. Deska jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na działanie czynników wpływających na odbarwienia desek WC.W komplecie zawarte są zawiasy z funkcją wolnoopadającą i łatwego wypinania. Jest to rozwiązanie idealne dla każdego. Funkcja wolnego opadania minimalizuje ryzyko uszkodzeń ceramiki które mogłyby powstać przy gwałtownym uderzeniu, jest również dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem niż tradycyjne deski gdy w domu znajdują się małe dzieci.Produkt wyprodukowany w UE!Posiada 2-letnią gwarancję.Deska pasuje do misek wiszących,jak i do muszli stojącej z serii Victoria.( w wersji standardowej, jak i w opcji bez kołnierza "Rimless")
Więcej
Zwiń
Dobre wykonanie, sprawnie działające opadanie deski.

Opinie - Deski sedesowe i pokrywy Roca - bestsellery