Deski sedesowe i pokrywy Roca - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Deski sedesowe i pokrywy od Roca: Roca Gap WC Duroplast Deska łatwowypinalna A80148200U, Roca Deska Gap A80148000U, Roca Deska twarda HALL A801620004, Roca Happening Deska wc-sedesowa wolnoopadająca A801562004, Roca Gap SLIM A801482211
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 196 produktów - zobacz najlepsze oferty
Deska sedesowa wolnoopadająca dedykowana do ceramiki z serii Roca GiraldaDeska wykonana w Europie, producentem jest firma MKW!Tworzywo z którego powstała- duroplast, jest materiałem o doskonałej trwałości odpornym na zarysowania i urazy mechaniczne. Deska jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na działanie czynników wpływających na odbarwienia desek WC.Produkt pokryty jest warstwą antybakteryjną bezpieczną w stosowaniu, pozwalającą na doskonałe utrzymanie higieny. Zawias pozwalający na szybkie wypięcie, ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc.W komplecie zawarte są zawiasy z funkcją wolnoopadającą i łatwego wypinania. Jest to rozwiązanie idealne dla każdego. Funkcja wolnego opadania minimalizuje ryzyko uszkodzeń ceramiki które mogłyby powstać przy gwałtownym uderzeniu, jest również dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem niż tradycyjne deski gdy w domu znajdują się małe dzieci.Produkt wyprodukowany w UE!Posiada 2-letnią gwarancję.
Więcej
Zwiń
Deska sedesowa wolnoopadająca dedykowana do każdej Ceramiki o tzw lejowatym kształcie m.in. Roca VictoriaDeska sedesowa niemieckiej jakości! Produkcja w Europie!Deska odporna na odbarwienia i zarysowania!Deska jest Ciężka i nie wygina się. Stabilnie zamocowana na ceramice posłuży długie lata.Wyjątkowo odporna na odbarwienia.Niemiecki producent Hamberger.Deska wyprodukowana w EUROPIE!W zestawie z deską komplet metalowych zawiasów. Deska posiada funkcję wolnego opadania oraz wypinania. Regulacja pozwala na dopasowanie deski do ceramiki.Deska posiada system regulacji w 2 płaszczyznach, obracając okrągłe trzpienie, możesz regulować jej rozmiar!Produkt wyprodukowany w UE!Posiada 2-letnią gwarancję.Deska pasuje między innymi do ceramiki: Roca Victoria( zamiennik deski: A801338N04,A801337N04,A801392004 itp.)Aby wypiąć deskę, nie trzeba naciskać żadnych guzików. Wystarczy energicznym ruchem unieść deskę do góry. Takie rozwiązanie sprawia, że deska jest niemal bezawaryjna.
Więcej
Zwiń
DESKA JEST WYKONANA Z DUROPLASTU, JEST TO BARDZO TRWAŁY MATERIAŁ ODPORNY NA ZARYSOWANIA DLATEGO W RYSACH NIE GROMADZI SIĘ WODA I BRUD, PRZEZ TO JEST ŁATWA W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI. DESKA TYPU SLIM MATERIAŁ TEN PRZYPOMINA POŁĄCZENIE METALU I CERAMIKI. POD SPODEM DESKA MA ZASTOSOWANE PODKŁADKI, KTÓRE ZAPOBIEGAJĄ ŚLIZGANIU SIĘ JEJ PO SEDESIE. DESKA JEST WYPINANA, TO ZNACZY,ŻE NIE TRZEBA JEJ ROZKRĘCAĆ DO MYCIA, WYSTARCZY WYPIĄĆ. JEST TO BARDZO WYGODNE ROZWIĄZANIE. DESKA JEST WOLNOOPADAJĄCA, CO NA PEWNO DOCENIĄ RODZICE MAŁYCH DZIECI - JEST TO BARDZO BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE DLA MALUCHÓW.
Więcej
Zwiń
Taka deska była mi potrzebna i dość długo szukałam tego produktu

Opinie - Deski sedesowe i pokrywy Roca - bestsellery