Depilatory i golarki damskie Remington - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Depilatory i golarki damskie od Remington: Remington IPL6250, Remington Trymer do bikini (BKT4000), Remington WPG4035, Remington Smooth&Silky WDF5030 biało-fioletowa, Remington WSF4810 , Remington EP7300 E51 EP3, REMINGTON EP7035
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5 produktów - zobacz najlepsze oferty
TRYMER GOLARKA DAMSKA DO BIKINI REMINGTON BKT4000

Bezprzewodowy trymer do bikini Remington Smooth & Silky spełnia wszystkie potrzeby użytkowniczek. To kompaktowe urządzenie oferuje maksimum wygody, umożliwiając nieporównywalnie łatwe golenie okolic bikini. Nadaje się do stosowania na sucho i mokro, dzięki czemu doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy musimy w ostatniej chwili usunąć niechciane włosy.

Dwa różne grzebienie (2 i 4 mm) umożliwiają dostosowanie długości do indywidualnych oczekiwań. Bez względu na to, w jaki sposób trzymasz trymer i w którym kierunku go przesuwasz, grzebienie zapewniają równą długość w każdym miejscu.

Skoro bezprzewodowy trymer do bikini Remington Smooth & Silky gwarantuje idealnie gładką skórę, już czas pomyśleć o wyciągnięciu z szafy kostiumu kąpielowego!

Idealny na wakcje

Idealny w czasie podróży.
Więcej
Zwiń
Remington WPG 4035 golarka damska bezprzewodowa

Trymer Remington WPG4035 to wyposażony w 3 nakładki zestaw do okolic bikini, który pozwala na strzyżenie na długość od 2 mm do 6 mm. Zasilane akumulatorem urządzenie może pracować przez 30 minut. Produkt jest wodoodporny.

Trymer Remington WPG4035 to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w pielęgnacji okolic bikini i delikatnych partii ciała. 3 dołączone nakładki pozwalają na dostosowanie depilacji do indywidualnych potrzeb: regulowana nakładka z 3 ustawieniami długości (2 mm, 4 mm lub 6 mm), pokryta nanosrebrem, hipoalergiczna golarka oraz złuszczająca szczotka do okolic bikini, która usuwa martwy naskórek i zapobiega wrastaniu włosów. Produkt można stosować na sucho i mokro, a antypoślizgowy uchwyt zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Wbudowany akumulator pozwala na 30 minut ciągłej pracy. Stan ładowania urządzenia można monitorować na zamontowanym w uchwycie wskaźniku.
Więcej
Zwiń
Zgodny z opisem, cichy i prosty w użyciu.

Opinie - Depilatory i golarki damskie Remington - bestsellery