Depilatory i golarki damskie PHILIPS - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Depilatory i golarki damskie od PHILIPS: PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00, PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00, Philips Lumea Advanced SC1997/00, Philips SatinShaven Advanced BRL140/00 , Philips SatinShave Prestige BRL170/00, Philips Satinelle Prestige BRE650/00
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 42 produkty - zobacz najlepsze oferty
  • Opis i specyfikacja


92% redukcji owłosienia po 3 zabiegach*.Zadziwiające efekty

Procent kobiet zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów*

* Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 kobiet po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach oraz 2 zabiegach na twarzy.

Philips Lumea Prestige BRI956

Zaawansowana technologia Lumea

Jedyne na świecie urządzenie wykorzystujące światło pulsacyjne IPL z nasadkami do różnych części ciała.

Czujnik SmartSkin

Czujnik SmartSkin automatycznie podpowie jakie ustawienia są najlepsze dla Twojego typu skóry. Możesz także w razie potrzeby dokonać manualnej korekty.

Kompletny zestaw

Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w komplecie.
Więcej
Zwiń
Efekt gładkiej skóry nawet do 6 miesięcy* Aż do 92% mniej włosków już po 3 zabiegach** Bezpieczna i delikatna depilacja nawet w miejscach wrażliwych Czujnik SmartSkin - bezpieczna depilacja w domowych warunkach Nasadki dopasowane do ciała, wrażliwych okolic oraz twarzy Aplikacja IPL ze spersonalizowanymi poradami Jak to działa? Z jedwabiście gładką skórą jesteś gotowa na wszystko, w każdej chwili! Zachwycający wygląd każdego dnia jest teraz prostszy do osiągnięcia. Potrzebujesz zaledwie 12 zabiegów, by Twoja skóra pozostała gładka nawet przez 6 miesięcy*. 92% włosków mniej Urządzenie Philips Lumea działa niezwykle skutecznie. Już po trzecim zabiegu pozbędziesz się aż 92% włosków**. Bezpieczna i delikatna depilacja Została stworzona wspólnie z dermatologami, aby zapewnić bezpieczną i delikatną depilację oraz efekt jedwabiście gładkiej skóry na wiele miesięcy. Potrzebujesztylko kilku minut Depilacja za pomocą Philips Lumea jest nie tylko efektywna, ale co równie ważne, trwa bardzo krótko.
Więcej
Zwiń
Depilator IPL Philips Lumea Advanced SC1994 Technologia depilacji światłem Ciesz się gładką skórą przez co najmniej 3 miesiące Co najmniej 85% włosków mniej już po 3 zabiegach Do ciała: Ramiona, Nogi, Brzuch, Pachy, Okolice bikini Z czujnikiem odcienia skóry Zabieg na dolnych partiach nóg: 15 min Specjalistyczna technologia IPL do stosowania w domu, opracowana we współpracy z dermatologami Termin IPL to skrót oznaczający technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light). Philips Lumea naświetla cebulki włosa delikatnymi impulsami światła, co stymuluje mieszek włosowy do przejścia w fazę spoczynku. W rezultacie włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia. Zabieg zapobiegający odrastaniu włosów jest bezpieczny i łagodny, nawet jeśli jest przeprowadzany na delikatnych częściach ciała.
Więcej
Zwiń

Opinie - Depilatory i golarki damskie PHILIPS - bestsellery