Depilatory i golarki damskie PHILIPS - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Depilatory i golarki damskie od PHILIPS: PHILIPS LUMEA IPL BRI956/00, PHILIPS LUMEA IPL BRI953/00, Philips Lumea Advanced SC1997/00, Philips SatinShaven Advanced BRL140/00 , Philips SatinShave Prestige BRL170/00, Philips Satinelle Prestige BRE650/00
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 57 produktów - zobacz najlepsze oferty
  • Opis i specyfikacja


92% redukcji owłosienia po 3 zabiegach*.Zadziwiające efekty

Procent kobiet zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów*

* Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 kobiet po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach oraz 2 zabiegach na twarzy.

Philips Lumea Prestige BRI956

Zaawansowana technologia Lumea

Jedyne na świecie urządzenie wykorzystujące światło pulsacyjne IPL z nasadkami do różnych części ciała.

Czujnik SmartSkin

Czujnik SmartSkin automatycznie podpowie jakie ustawienia są najlepsze dla Twojego typu skóry. Możesz także w razie potrzeby dokonać manualnej korekty.

Kompletny zestaw

Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w komplecie.
Więcej
Zwiń
Depilator Philips BRI959/00 Lumea Prestige Lampa o wysokiej wydajności: Ponad 250 000 błysków Czujnik odcienia skóry Zabezpieczenie przed przypadkowym wyzwalaniem błysków Zasilanie akumulatorowe i sieciowe Obszary zastosowania: ramiona, nogi, brzuch, podbródek, górna warga, linia szczęki, pachy, okolice bikini Specjalistyczna technologia IPL do stosowania w domu, opracowana we współpracy z dermatologamiTermin IPL to skrót oznaczający technologię intensywnego światła pulsacyjnego (Intense Pulsed Light). Philips Lumea naświetla cebulki włosa delikatnymi impulsami światła, co stymuluje mieszek włosowy do przejścia w fazę spoczynku. W rezultacie włosy naturalnie wypadają, a ich odrost zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia. Zabieg zapobiegający odrastaniu włosów jest bezpieczny i łagodny, nawet jeśli jest przeprowadzany na delikatnych częściach ciała.
Więcej
Zwiń
Stworzono w oparciu o profesjonalną technologię IPL we współpracy z dermatologami Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię światła impulsowego Intense Pulsed Light (IPL), przerywającą cykl odrastania włosów. Delikatne impulsy światła oddziałują na cebulki włosów, dzięki czemu te przestają odrastać po kilku zabiegach. Technologia IPL jest dostępna w profesjonalnych salonach od 1997 roku — dzięki Philips Lumea efekty jej stosowania możesz uzyskać również w domowym zaciszu. Philips Lumea Prestige to efekt 14 lat badań i rozwoju przy współpracy z wybitnymi dermatologami. Potwierdzona skuteczność Obiektywne badania wykazały znaczne zmniejszenie liczby włosów po 3–4 zabiegach wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra zyskała gładkość. Aby utrzymać te wyniki, wystarczy powtarzać zabiegi co 4–8 tygodni. — Aby powiększyć, kliknij obraz w galerii u góry strony.
Więcej
Zwiń
Świetny, łatwy w obsłudze i niezawodny depilator. Można stosować także do delikatnych partii ciała, nie robi krzywdy. Nie jest też ciężki jak na swoje rozmiary

Opinie - Depilatory i golarki damskie PHILIPS - bestsellery