Depilatory i golarki damskie Cyber Monday - najlepsze oferty

Depilatory i golarki damskie z okazji Cyber Monday już od 45,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 262 produkty - zobacz najlepsze oferty
Ciesz się gładką skórą przez 6 miesięcy* Najskuteczniejsza depilacja IPL – efekt utrzymujący się przez 6 miesięcy po pełnym cyklu zabiegów**. Philips Lumea IPL 9000 z technologią SenseIQ zapewnia długotrwały efekt depilacji, którą dokonasz samodzielnie w domowym zaciszu. Spersonalizowane porady i harmonogramy aplikacji Lumea IPL pozwalają na długo cieszyć się gładką skórą. Zobacz wszystkie korzyści
Więcej
Zwiń
Philips Lumea 9000 IPL BRI955 Zasilanie: Akumulatorowo - sieciowe 5 ustawień intensywności światła Czujnik odcienia skóry Obszary zastosowania: ramiona, nogi, brzuch, podbródek, górna warga, bokobrody, pachy, okolice bikini Wyposażone w technologię SenseIQ Akcesoria w zestawie Nasadka do depilacji ciała Nasadka do precyzyjnych zabiegów Nasadka do depilacji twarzy Elegancki pokrowiec Najskuteczniejsza depilacja IPL – efekt utrzymujący się przez 6 miesięcy po pełnym cyklu zabiegów. Philips Lumea IPL 9000 z technologią SenseIQ zapewnia długotrwały efekt depilacji, którą dokonasz samodzielnie w domowym zaciszu. Spersonalizowane porady i harmonogramy aplikacji Lumea IPL pozwalają na długo cieszyć się gładką skórą. Technologia IPL do użytku domowego opracowana we współpracy z dermatologamiTermin IPL to skrót oznaczający technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light). Technologia ta poprzez wykorzystanie delikatnego ciepłego światła hamuje wzrost włosów.
Więcej
Zwiń
Depilator Philips LUMEA 9000 IPL BRI958/00 Zasilanie: Akumulatorowe 5 ustawień intensywności światła Czujnik odcienia skóry Obszary zastosowania: nogi, ramiona, brzuch, pachy, okolice bikini, podbródek, górna warga, linia szczęki Ilość błysków: 450 000 Wyposażone w technologię SenseIQ Akcesoria w zestawie Nasadka do depilacji ciała Nasadka do depilacji pach Nasadka do depilacji okolic bikini Nasadka do depilacji okolic pod pachami Nasadka do depilacji twarzy Najskuteczniejsza depilacja IPL – efekt utrzymujący się przez 6 miesięcy po pełnym cyklu zabiegów. Philips Lumea IPL 9000 z technologią SenseIQ zapewnia długotrwały efekt depilacji, którą dokonasz samodzielnie w domowym zaciszu. Spersonalizowane porady i harmonogramy aplikacji Lumea IPL pozwalają na długo cieszyć się gładką skórą.
Więcej
Zwiń
Elegancja i skuteczność w czystej postaci. Czujnik SmartSkin i inteligentne nasadki dobierają odpowiedni program, przez co zabieg nawet dla początkujących jest dziecinnie prosty. Efekty są spektakularne, a ja nie muszę już sobie zaprzątać głowy niechcianym owłosieniem.

Opinie - Depilatory i golarki damskie Cyber Monday