Depilatory - najlepsze oferty

Bardzo poręczny i wygodny w użytkowaniu, polecam.
Depilatory w kategori Urządzenia do pielęgnacji ciała (Urządzenia do pielęgnacji ciała). Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 251 produktów - zobacz najlepsze oferty
Komfort bez zbędnego owłosienia*

Zestaw do depilacji światłem Philips Lumea Prestige to najskuteczniejsze bezprzewodowe rozwiązanie IPL, które potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na twarzy i na ciele. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.
  • 250 000 błysków światła
  • Bezprzewodowa konstrukcja
  • Ciało, twarz i okolice bikini
  • Zabieg na dolnych partiach nóg: 15 min


Cechy produktu


  • Urządzenie przystosowane do bezpiecznego i wydajnego korzystania w domu

    Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light, IPL) opartą na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Firma Philips dostosowała tę technologię tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z ni
Więcej
Zwiń
Braun Silk expert z innowacyjnym systemem IPL pozwalającym na widoczną i trwałą depilację już po zaledwie 4 zabiegach.

Technologia IPL

Technologia intensywnego światła impulsowego (IPL) działa poprzez naświetlenie włosa delikatnymi impulsami światła.

Dzięki tej technologii, włos w naturalny sposób wypada, a jego wzrost zostaje wstrzymany co sprawia,
że skóra pozostaje jedwabiście gładka.

Działanie metody IPL

Przy zabiegu z użyciem metody IPL następuje naświetlenie włosów delikatnymi impulsami światła.
Światło to jest pochłaniane przez melaninę (pigment) wewnątrz włosa i zamieniane w energię świetlną.
Energia świetlna dociera do cebulki włosa i stymuluje ją do przejścia w fazę spoczynku.
Dzięki czemu włos w naturalny sposób wypada, a jego wzrost zostaje wstrzymany, dzięki czemu skóra pozostaje jedwabiście gładka.
Więcej
Zwiń
Przyłącz się do depilacyjnej rewolucji z Braun BD5009To genialne urządzenie na dobre uwolni Cię od owłosienia w łatwy i bezbolesny sposób.Braun Silk-expert jest innowacyjnym systemem IPL, który pozwala na trwałą , widoczną depilację™ w ciągu zaledwie czterech zabiegów. Oddziałuje pod powierzchnią skóry, na melaninę™ w mieszku włosowym, co pozwala przerwać‡ cykl ponownego wzrostu włosów. Regularne stosowanie zapobiega wzrostowi niepożądanych włosów pod powierzchnią skóry.Kolor skóry jest różny na różnych częściach ciał‚a, każdy ton wymaga zastosowania innego poziomu energii. Tylko Braun Silk-expert posiada unikalny czujnik koloru skóry SensoAdapt, który na bieżą co odczytuje Twój kolor skóry - 80 razy na sekundę™ - i automatycznie dostosowuje intensywność‡ światła dla najlepszej skutecznoś›ci i bezpieczeń„stwa. Dzię™ki temu nie musisz już zgadywać‡ jaki masz odcień skóry w porównaniu ze skomplikowanymi tabelami lub używaniem‡ innych urządzeń„ pomagają cych ustalić‡ koloryt.
Więcej
Zwiń
Bardzo poręczny i wygodny w użytkowaniu, polecam.