Dębica Frigo 2 195/65R15 91T - najlepsze oferty

OPONKI SUPER TO JUŻ KOLEJNY KOMPLET OPON
Dębica Frigo 2 195/65R15 91T w kategorii Opony zimowe (Motoryzacja). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2 produkty - zobacz najlepsze oferty
Dębica Frigo 2 to opony zimowe klasy budżetowej (niskiej). Dębica to marka, która jest częścią znanego koncernu Goodyear. Opona gwarantuje wysokie parametry trakcji na każdej nawierzchni, zarówno na lodzie, śniegu i na mokrej drodze. Specjalny system rowków zapewnia skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego oraz chroni przed zjawiskiem aquaplaningu. Nowoczesna rzeźba zapewnia również dobrą przyczepność, precyzyjne prowadzenie oraz krótką drogę hamowania.Dębica Frigo 2 opona, która zastąpiła bieżnik Frigo Directional. Konstruktorzy zastosowali w tym modelu kierunkowy wzór bieżnika, który bardzo dobrze radzi sobie na mokrej drodze. Głęboki rowki wzdłużne i boczne kanaliki bardzo dobrze radzą sobie z osuszaniem bieżnika. Dzięki temu opona ma stały kontakt z podłożem. Dodatkowo ostre krawędzie klocków bieżnika rozbijają taflę wody, dzięki czemu opona ma stały kontakt z podłożem. Jest to skuteczna ochrona przed aqua i snowplaningiem.
Więcej
Zwiń
DĘBICA FRIGO 2 - opona występuje w dwóch wersjach bieżnika uzależnionych od rozmiaru. Model opony dostosowany do warunków panujących na polskich drogach. Jeden z najbardziej popularnych produktów na sezon zimowy. Opona została wyprodukowana z myślą o autach klasy miejskiej i średniej. Bieżnik Dębicy Frigo 2 odpowiada Goodyear Ultra Grip 5 - starszemu modelowi opony klasy premium (wysokiej).Budowa i cechy opony Dębica Frigo 2:Frigo 2 charakteryzuje się mieszanką gumową na bazie krzemionki, oferującą bardzo dobrą elastyczność nawet podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Mieszanka gumowa, a także większa ilość lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 charakteryzuje ponadto zwiększona ilość rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są skutecznie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują również ryzyko aquaplaningu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Dębica Frigo 2 195/65R15 91T

OPONKI SUPER TO JUŻ KOLEJNY KOMPLET OPON