Dane Samochodów - najlepsze oferty

Dane samochodów na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5626 produktów - zobacz najlepsze oferty
Alkomat DA 7000 bazuje na dokładnym i stabilnym sensorze półprzewodnikowym najnowszej generacji. Moduł sensora jest wymienny dzięki czemu po jego zużyciu wystarczy jedynie kupić prekalibrowanym moduł. Wymiana czujnika jest na tyle prosta, że można wykonać ją samodzielnie. Wymienny moduł sensora obniża koszty, ponieważ użytkownik nie musi kupować nowego alkomatu po zużyciu czujnika.

DA 7000 został wyposażony w oprogramowanie, które sprawdza poziom naładowania baterii, a także weryfikuje poprawne działanie czujnika i kontroluje przepływ powietrza (odpowiednia objętość próbki jest niezbędna do przeprowadzenia badania).

Alkomat półprzewodnikowy marki AlcoFind jest bardzo wygodny w użytkowaniu dzięki ergonomicznemu kształtowi i dużemu czytelnemu wyświetlaczowi. Kolejną funkcją zwiększającą użyteczność przedmiotu jest pamięć całkowitej liczby wykonanych pomiarów. Dzięki temu modułowi użytkownik łatwo oszacuje kiedy trzeba poddać alkomat kalibracji lub wymienić sensor.
Więcej
Zwiń

Opinie - Dane Samochodów