Amazon - Czytniki e-book - najlepsze oferty

Produkty Amazon w kategorii Czytniki e-book (Tablety i czytniki e-book). Największy wybór z oferty Amazon, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 26 produktów - zobacz najlepsze oferty
  • Czas ładowania: 4 h
  • Czas pracy na baterii: Do 6 tygodni pracy (przy 30 minutowym, codziennym czytaniu, jasność 10 pkt)
  • Dodatkowe informacje: 300 PPI
  • Dodatkowe informacje: Z reklamami
  • Dołączone akcesoria: Skrócona instrukcja obsługi, kabel USB
  • Grubość: 9.1 mm
  • Ilość poziomów szarości: 16
  • Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjn
Więcej
Zwiń
Kindle Paperwhite 4. Po prostu czytaj! Niezwykle lekki i poręczny czytniki e-booków Najwyższej jakości ekran e-ink - jak prawdziwy papier! Łączność Wi-Fi - pobieraj książki i zarządzaj biblioteką! Wodoodporna obudowa IPX8 - jeszcze większe możliwości! Ekran odporny na zarysowania - pełne bezpieczeństwo Czytaj, gdzie tylko zechesz Kinde Paperwhite to nowoczesny i doskonale zaprojektowany czytnik e-booków, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i doświadczonych czytelników. Ogromnym atutem nowego modelu Paperwhite'a jest jego waga - 182 g, znacząco mniej niż poprzednia wersja. Dzięki temu nowy Kindle Paperwhite to urządzenie wyjątkowo mobilne. Włóż go do plecaka, lub torebki, i rozkoszuj się pasjonującą lekturą gdzie tylko zechcesz! Paperwhite wygodnie leży w dłoni i nie męczy ręki nawet przy długim czytaniu.
Więcej
Zwiń
Kindle Paperwhite 4. Najwyższa jakość - bez reklam. Niezwykle lekki i poręczny czytniki e-booków Najwyższej jakości ekran e-ink - jak prawdziwy papier! Łączność Wi-Fi - pobieraj książki i zarządzaj biblioteką! Wodoodporna obudowa IPX8 - jeszcze większe możliwości! Ekran odporny na zarysowania - pełne bezpieczeństwo Czytaj, gdzie tylko zechesz Kinde Paperwhite to nowoczesny i doskonale zaprojektowany czytnik e-booków, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i doświadczonych czytelników. Ogromnym atutem nowego modelu Paperwhite'a jest jego waga - 182 g, znacząco mniej niż poprzednia wersja. Dzięki temu nowy Kindle Paperwhite to urządzenie wyjątkowo mobilne. Włóż go do plecaka, lub torebki, i rozkoszuj się pasjonującą lekturą gdzie tylko zechcesz! Paperwhite wygodnie leży w dłoni i nie męczy ręki nawet przy długim czytaniu.
Więcej
Zwiń
Brałem pod uwagę różne marki. Jednak ostatecznie padło na tą. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Czytnik wygodny w użytkowaniu, podświetlenie rewelacja, nikt mi nie powie, że niepotrzebne - jest bardzo pożyteczne. Bateria trzyma długo, czytam dużo ładuje średnio co 3 tygodnie. Ekran nie męczy wzroku. Jedyny minus to czytanie PDF nie da się zmienić wielkości czcionki. Warto zrobić dedykowanym programem konwersję do mobi lub epub. Ogólnie może nie jest najtańszy ale warto zainwestować j

Opinie - Amazon - Czytniki e-book