Amazon - Czytniki e-book - najlepsze oferty

Produkty Amazon w kategorii Czytniki e-book (Tablety i czytniki e-book). Największy wybór z oferty Amazon, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 20 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czytnik ebooków Kindle Paperwhite 4 (2018) 8GB Z reklamami Czarny Najwyższej klasy ekran 300 ppi (osadzony równo z ramką) Pięć diod LED gwarantuje dodatkowy kontrast w ciągu dnia oraz możliwość czytania bez dodatkowego oświetlenia nocą Łączność Wi-Fi - pobieraj książki i zarządzaj biblioteką! Wodoodporna obudowa IPX8 - pozwala na zanurzenie do dwóch metrów przez 60 minut Czytniki Kindle nie posiadają menu w języku polskim Czytaj, gdzie tylko zechesz Kinde Paperwhite to nowoczesny i doskonale zaprojektowany czytnik e-booków, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i doświadczonych czytelników. Ogromnym atutem nowego modelu Paperwhite'a jest jego waga - 182 g, znacząco mniej niż poprzednia wersja. Dzięki temu nowy Kindle Paperwhite to urządzenie wyjątkowo mobilne. Włóż go do plecaka, lub torebki, i rozkoszuj się pasjonującą lekturą gdzie tylko zechcesz! Paperwhite wygodnie leży w dłoni i nie męczy ręki nawet przy długim czytaniu.
Więcej
Zwiń
Kindle Paperwhite 4 - 8GB bez reklam czarny Kindle Paperwhite 4 bez reklam, wersja 2018 (8GB pamięci) Doskonały towarzysz podróży Jeszcze cieńszy i lżejszy Kindle Paperwhite 4 zachwyca nowoczesnym designem. Doskonale dopasowuje się do dłoni, dzięki czemu możesz komfortowo czytać godzinami, na nieodbijającym światła ekranie. Wszystko to sprawia, że będzie idealnym towarzyszem każdej wyprawy. Tylko Ty i ulubione ebooki Od teraz noś przy sobie wszystkie e-książki, a przy tym miej miejsce w plecaku na inne potrzebne rzeczy! Dwukrotnie zwiększona pamięć nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających czytelników. Najwyższej klasy ekran, który pokochasz Odkryj tajemnice skrywane między wierszami, dzięki ekranowi o najwyższej rozdzielczości 300 dpi. Dzięki wbudowanemu podświetleniu Kindle Paperwhite IV pozwala na czytanie niezależnie od godziny. Już nie musisz pamiętać o włączeniu lampki do nocnego czytania.
Więcej
Zwiń
Czytnik e-book Amazon Kindle 10 2019

  • Regulowane podświetlenie pozwala wygodnie czytać przez wiele godzin - wewnątrz i na zewnątrz, w dzień i w nocy.
  • Specjalnie zaprojektowany do czytania, z pwyświetlaczem o rozdzielczości 167 ppi, który jest doskonale czytelny nawet w pełnym słońcu.
  • Podświetl fragmenty, wyszukaj definicje, przetłumacz słowa i dostosuj rozmiar tekstu - bez opuszczania strony.
  • Bateria urządzenia wytrzymuje tygodnie bez ładowania
  • Wybierz spośród milionów książek, gazet i audiobooków. Kindle posiada tysiące tytułów, dzięki czemu możesz zabrać swoją bibliotekę ze sobą.
  • Sparuj ze słuchawkami lub głośnikami Bluetooth, aby płynnie przełączać się między czytaniem a słuchaniem.


Regulowane podświetlenie

Kindle 10 posiada 6-calowy ekran z wbudowanym podświetleniem nie męczy oczu, dzięki czemu możesz czytać przez wiele godzin.
Więcej
Zwiń
To kolejne czytniki więc mamy porównanie- są warte tej ceny, a podświetlenie jest stabilne. Można czytać cała dobę.

Opinie - Amazon - Czytniki e-book