Amazon - Czytniki e-book - najlepsze oferty

Produkty Amazon w kategorii Czytniki e-book (Tablety i czytniki e-book). Największy wybór z oferty Amazon, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 26 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czytnik ebooków Kindle Paperwhite 4 (2018) 8GB Z reklamami Czarny Najwyższej klasy ekran 300 ppi (osadzony równo z ramką) Pięć diod LED gwarantuje dodatkowy kontrast w ciągu dnia oraz możliwość czytania bez dodatkowego oświetlenia nocą Łączność Wi-Fi - pobieraj książki i zarządzaj biblioteką! Wodoodporna obudowa IPX8 - pozwala na zanurzenie do dwóch metrów przez 60 minut Czytniki Kindle nie posiadają menu w języku polskim Czytaj, gdzie tylko zechesz Kinde Paperwhite to nowoczesny i doskonale zaprojektowany czytnik e-booków, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i doświadczonych czytelników. Ogromnym atutem nowego modelu Paperwhite'a jest jego waga - 182 g, znacząco mniej niż poprzednia wersja. Dzięki temu nowy Kindle Paperwhite to urządzenie wyjątkowo mobilne. Włóż go do plecaka, lub torebki, i rozkoszuj się pasjonującą lekturą gdzie tylko zechcesz! Paperwhite wygodnie leży w dłoni i nie męczy ręki nawet przy długim czytaniu.
Więcej
Zwiń
Amazon Kindle Paperwhite 10 generacji
Czytnik ebooków
  • Kindle Paperwhite w wersji międzynarodowej bez reklam.
  • Dzięki wbudowanemu i regulowanemu oświetleniu, możesz czytać na zewnątrz i w pomieszczeniu, dniem i nocą.
  • Wodoodporny (IPX8), pozwala na czytanie na plaży, przy basenie lub w wannie.
  • 8 GB pozwala na przechowywanie tysięcy książek.
  • Jedno naładowanie baterii wystarcza na tygodnie, a nie godziny.
Lżejszy bagaż, dalsze podróże
To najcieńszy i najlżejszy jak dotąd Kindle Paperwhite, o eleganckim i nowoczesnym wzornictwie, dzięki czemu możesz wygodnie czytać przez wiele godzin. Charakterystyczny dla modelu Paperwhite antyrefleksyjny wyświetlacz o rozdzielczości 300 ppi umożliwia czytanie jak z prawdziwego papieru. Ponadto posiada dwukrotnie więcej pamięci niż poprzedni model. A jedno naładowanie akumulatora wystarcza na tygodnie, a nie godziny.
Więcej
Zwiń
  • Regulowane doświetlenie umożliwia wygodne czytanie przez wiele godzin - w pomieszczeniach i na zewnątrz, w dzień i w nocy.
  • Ekran E Ink specjalnie zaprojektowany do czytania - komfort czytania nawet w pełnym słońcu.
  • Zaznaczaj fragmenty, wyszukuj definicje, tłumacz słowa i dostosuj rozmiar tekstu - bez opuszczania strony.
  • Ciesz się większą liczbą książek dzięki Audible. Sparuj czytnik z słuchawkami lub głośnikami Bluetooth, aby płynnie przełączać się między czytaniem a słuchaniem.
  • Pojedyncze ładowanie baterii trwa tygodnie, a nie godziny.


Kindle 10 czarny

Kindle 10 w kolorze czarnym, z wbudowanym regulowanym przednim światłem, pozwoli Ci cieszyć się komfortem czytania w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz o dowolnej porze dnia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Amazon - Czytniki e-book