Amazon - Czytniki e-book - najlepsze oferty

Produkty Amazon w kategorii Czytniki e-book (Tablety i czytniki e-book). Największy wybór z oferty Amazon, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 24 produkty - zobacz najlepsze oferty
Czytnik ebooków Kindle Paperwhite 4 (2018) 8GB Z reklamami Czarny Najwyższej klasy ekran 300 ppi (osadzony równo z ramką) Pięć diod LED gwarantuje dodatkowy kontrast w ciągu dnia oraz możliwość czytania bez dodatkowego oświetlenia nocą Łączność Wi-Fi - pobieraj książki i zarządzaj biblioteką! Wodoodporna obudowa IPX8 - pozwala na zanurzenie do dwóch metrów przez 60 minut Czytniki Kindle nie posiadają menu w języku polskim Czytaj, gdzie tylko zechesz Kinde Paperwhite to nowoczesny i doskonale zaprojektowany czytnik e-booków, który zachwyci nawet najbardziej wymagających i doświadczonych czytelników. Ogromnym atutem nowego modelu Paperwhite'a jest jego waga - 182 g, znacząco mniej niż poprzednia wersja. Dzięki temu nowy Kindle Paperwhite to urządzenie wyjątkowo mobilne. Włóż go do plecaka, lub torebki, i rozkoszuj się pasjonującą lekturą gdzie tylko zechcesz! Paperwhite wygodnie leży w dłoni i nie męczy ręki nawet przy długim czytaniu.
Więcej
Zwiń
Kindle Paperwhite 4 - 8GB bez reklam czarny Kindle Paperwhite 4 bez reklam, wersja 2018 (8GB pamięci) Doskonały towarzysz podróży Jeszcze cieńszy i lżejszy Kindle Paperwhite 4 zachwyca nowoczesnym designem. Doskonale dopasowuje się do dłoni, dzięki czemu możesz komfortowo czytać godzinami, na nieodbijającym światła ekranie. Wszystko to sprawia, że będzie idealnym towarzyszem każdej wyprawy. Tylko Ty i ulubione ebooki Od teraz noś przy sobie wszystkie e-książki, a przy tym miej miejsce w plecaku na inne potrzebne rzeczy! Dwukrotnie zwiększona pamięć nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających czytelników. Najwyższej klasy ekran, który pokochasz Odkryj tajemnice skrywane między wierszami, dzięki ekranowi o najwyższej rozdzielczości 300 dpi. Dzięki wbudowanemu podświetleniu Kindle Paperwhite IV pozwala na czytanie niezależnie od godziny. Już nie musisz pamiętać o włączeniu lampki do nocnego czytania.
Więcej
Zwiń
  • Regulowane doświetlenie umożliwia wygodne czytanie przez wiele godzin - w pomieszczeniach i na zewnątrz, w dzień i w nocy.
  • Ekran E Ink specjalnie zaprojektowany do czytania - komfort czytania nawet w pełnym słońcu.
  • Zaznaczaj fragmenty, wyszukuj definicje, tłumacz słowa i dostosuj rozmiar tekstu - bez opuszczania strony.
  • Ciesz się większą liczbą książek dzięki Audible. Sparuj czytnik z słuchawkami lub głośnikami Bluetooth, aby płynnie przełączać się między czytaniem a słuchaniem.
  • Pojedyncze ładowanie baterii trwa tygodnie, a nie godziny.


Kindle 10 czarny

Kindle 10 w kolorze czarnym, z wbudowanym regulowanym przednim światłem, pozwoli Ci cieszyć się komfortem czytania w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz o dowolnej porze dnia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Amazon - Czytniki e-book