Czytnik ebook - najlepsze oferty

Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 55 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najwyższa rozdzielczość ekranu w e-czytnikach
Dwa razy więcej pikseli niż w poprzedniej generacji. Całkowicie nowy ekran Kindle Paperwhite posiada ulepszoną wyższą rozdzielczość 300 ppi, zapewniając ostry tekst o jakości laserowego druku. Żaden inny e-czytnik nie oferuje wyższej rozdzielczości wyświetlacza.

Następna generacja czytania
Kindle Paperwhite oferuje teraz Bookerly, całkowicie nową czcionkę stworzoną od podstaw specjalnie do czytania na ekranach cyfrowych. Ciepła i nowoczesna, oparta o kunszt najlepszych czcionek w nowoczesnych książkach drukowanych, została ręcznie wykonana oferując większą czytelność i świetne skalowanie.

Brak odbić w świetle
W przeciwieństwie do tabletów i smartfonów z refleksyjnymi ekranami, Kindle Paperwhite posiada ekran, który wygląda jak papier i nie odbija nawet ostrego światła słonecznego.
Więcej
Zwiń
1x Czytnik e-booków PocketBook Touch Lux 3 Dark gray PB626(2)-Y-WW

PocketBook Touch Lux 3 to wszechstronny czytnik e-booków wyposażony w 6-calowy ekran E-Ink Carta, 4GB wbudowanej pamięci, moduł Wi-Fi i akumulator o pojemności 1500 mAh

Cechy produktu:
  • dotykowy ekran E-Ink Carta o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 1024 x 758 px
  • podświetlenie ekranu
  • wbudowana pamięć 4GB
  • pojemność akumulatora 1500 mAh
  • Wi-Fi
  • złącze USB
  • czytnik kart pamięci microSD
  • załączone wyposażenie: kabel USB
zobacz wszystkie parametry

OPIS

PocketBook Touch Lux 3 to trzecia generacja popularnego czytnika e-booków, wyposażona w wiele funkcjonalnych rozwiązań zwiększających przyjemność czytania książek.
Więcej
Zwiń
Kindle to znakomity, wyjątkowo prosty w obsłudze czytnik e-book, który zachwyci wszystkich pragnących mieć swoje ulubione lektury w zasięgu ręki. Najnowsze technologie zamknięte w eleganckim, lekkim i kompaktowym designie oraz szereg przydatnych funkcji, które usprawnią i uprzyjemnią Twoje życie. Naturalny obraz, komfortowa, dotykowa obsługa i tysiące najgorętszych tytułów ze światowych list bestsellerów już teraz, specjalnie dla Ciebie!

Intuicyjna obsługa

Ekran dotykowy o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 600 x 800 pikseli został wykonany w technice atramentu elektronicznego E Ink® Pearl. Obraz widoczny na takim ekranie wygląda tak samo, niezależnie od kąta obserwacji i oświetlenia. Dodatkowym atutem jest niskie zużycie energii, która jest pobierana jedynie podczas zmiany obrazu. Ponadto ekran umożliwia swobodne i precyzyjne nawigowanie po danym dokumencie czy książce.
Więcej
Zwiń