Czajniki elektryczne KITCHENAID - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Czajniki elektryczne od KITCHENAID: KITCHENAID ARTISAN 5KEK1522EAC KREMOWY, KITCHENAID ARTISAN 5KEK1522EMS SREBRZYSTOPOPIELATY, KITCHENAID ARTISAN 5KEK1522EER CZERWONY, KITCHENAID ARTISAN 5KEK1522EOB CZARNY, KITCHENAID ARTISAN 5KEK1522ECA CZERWONY KARMELEK
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 13 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czajnik elektryczny KitchenAid Artisan o pojemności 1.5 litra, to prawdziwe eleganckie urządzenie, które w szybki sposób pozwoli Tobie zagotować wodę. Czajnik posiada podwójne ścianki, które wyciszają jego pracę oraz zapewniają lepsze właściwości izolacyjne. Takie zastosowanie przekłada się na dłuższe utrzymanie temperatury zagotowanej wody. Ponadto, konstrukcja ścianek przekłada się na chłodniejszą w dotyku obudowę, umożliwiając tym samym bezpieczne przenoszenie. Przycisk umożlwiający otwarcie pokrywki czajnika znajduje się na uchwycie urządzenia, co pozwala na szybkie otwarcie i napełnienie go wodą. Dodatkowo, uchwyt charakteryzuje się solidnym wykonaniem i ergonomicznym kształtem, który zapewnia bezpieczne i komfortowe przelewanie wody. Czajnik charakteryzuje się wyjątkowym designem, który został podkreślony czerwonym metalizowanym lakierem premium.
Więcej
Zwiń
Firma powstała w USA prawie 100 lat temu. Inżynier Herbert Johnston pochodzący ze stanu Ohio, USA postanowił ułatwić pracę piekarzy. Skonstruował niesamowite urządzenie jakim jest kultowy mikser planetarny. Przy projektowaniu kierował się tym, aby mikser jak najbardziej odzwierciedlał pracę ręczną piekarzy. Czyli, aby mieszane składniki były odpowiednio napowietrzone a wszystkie składniki starannie pomieszane. Praca odbywa się poprzez wprowadzenie mieszadeł urządzenia w specyficzny ruch planetarny.

Design czajnika nieelektrycznego!

Wizualnie czajnik przypomina nam tradycyjny czajnik na kuchenkę gazową czy indukcyjną jednak w rzeczywistości jest to czajnik elektryczny. Opływowa i lekka konstrukcja, precyzyjne wykonanie tylko utwierdza nas w przekonaniu o wyglądzie czajnika nieelektrycznego. Czajnik pasuje do klasycznej, eleganckiej kuchni.
Więcej
Zwiń

Opinie - Czajniki elektryczne KITCHENAID - bestsellery