Cybex Priam Cyber Monday - najlepsze oferty

Cybex Priam Cyber Monday z okazji Cyber Monday już od 149,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 970 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw 4w1 wózek głęboko - spacerowy Priam 2.0 + fotelik Cloud Z + baza Z Cybex stanowi kompletne wyposażenie, przydatne już od momentu narodzin dziecka.

W zestawie znajduje się rama ze stelażem siedziska spacerowego 2.0, gondola LUX Priam, seat pack (tapicerka siedziska spacerowego), a także fotelik Cloud Z i kompatybilna z nim baza, jak i adaptery, niezbędne do montażu fotelika na ramie wózka.

Amortyzowane koła stelaża Priam Cybex wykonane są z wytrzymałej pianki, z wierzchu pokrytej gumą. Sprawdzą się na rozmaitych podłożach, bez obaw o przebicie.

Przednie koła wózka Priam Cybex są obrotowe i skrętne. Tylne koła mają z kolei charakter kół terenowych.

W razie potrzeby, przednie kółka można wymienić również na terenowe (do nabycia osobno). Nie będą one miały jednak funkcji obracania.

Rama stelaża Priam Cybex składana jest na płasko z siedziskiem. Wózek składa się łatwo i szybko, za pomocą jedynie jednej ręki.
Więcej
Zwiń