Telewizory Curved TV - najlepsze oferty

Moja opinia nie może być wyczerpująca, gdyż zbyt krótko użytkuję zakupiony telewizor. Ogólnie oceniam dobrze.
Zakrzywione telewizory a raczej telewizory z zakrzywionym ekranem stały się faktem! Nowoczesny designe to tylko jeden z atutów i to nie najważniejszy. Na pierwszym miejscu stoi oczywiście jakość obrazu, telewizory z serii Curved TV oferują najwyższej klasy obraz. Wyróżniający się najwyższym poziomem detali oraz wrażeniami jakie były do tej pory osiągalne tylko przez specjalne sale kinowe.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 36 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis i dane produktu Samsung UE55MU9002. Krystalicznie czyste kolory Dynamic Crystal Colour oddaje barwy w niezwykle naturalnych tonacjach. Szeroka gama kolorystyczna z najczystszymi i zarazem głębokimi kolorami. Idealnie oświetlone detale Poznaj obraz o zachwycającym poziomie kontrastu, niespotykanej intensywności barw i niezwykłej głębi. UHD TV Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona Certyfikatem Stowarzyszenia Digital Europe. Moduł One Connect Moduł One Connect umożliwi Ci ukrycie przewodów, które mogą psuć estetykę pomieszczenia. Wystarczy jeden kabel by podłączyć wszystkie urządzenia do TV. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem za pomocą telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z urządzeń mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV. Design 360 Telewizor doskonale dopełni styl każdego wystroju wnętrza dzięki harmonijnemu i minimalistycznemu wzornictwu. INNOWACJA TKWI W SZCZEGÓLE Krystalicznie czyste kolory.
Więcej
Zwiń
Przekleństwo w którym sie zakochasz Q Color Gdzie jeszcze można zobaczyć ponad miliard kolorów? Oglądaj ulubione seriale i filmy w dokładnym odwzorowaniu kolorów. Odkryj szczegóły każdego ujęcia i stań się częścią sceny. Q Contrast Oglądaj telewizję bez zakłóceń. Odkryj szczegóły, które dotychczas były ukryte w ciemnych scenach. Dzięki technologii Contrast Elite Contrast sekrety każdego ujęcia zostaną ujawnione na ekranie telewizora, nawet w jasno oświetlonym salonie. Q Engine Wyjątkowo wysoka jakość obrazu telewizyjnego QLED jest częścią niezrównanego procesu Q Engine. Analizuje każdą odtwarzaną scenę w czasie rzeczywistym i zapewnia niezwykły kolor, kontrast lub wysoki poziom szczegółów. Skoncentruj się tylko na oglądanym obrazie Q8C stanie się naturalną częścią Twojego gustownego wnętrza, a dzięki swojemu stylowi i elegancji rozjaśni twoje wrażenia wizualne. Czarny ekran przeszłości Ukryj ekran telewizora w domu. Tryb otoczenia umożliwia dostosowanie go do kolorów wnętrza.
Więcej
Zwiń
Zapierające Dech Kinowe Przeżycia
TELEWIZORY LG ULTRA HD 105" UC9
105UC9V
  • OGROMNY 105-CALOWY EKRAN
  • 21:9 CINEVU
  • PANEL IPS 5K
  • 7.2-KANAŁOWY SYSTEM GŁOŚNIKÓW O MOCY 150 W, ZAPROJEKTOWANY WE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ HARMAN/KARDON
  • FUNKCJE LG SMART+ TV
105-calowy ekran wypełnia pole widzenia, dzięki czemu wyświetlany obraz osiąga niespotykany dotąd poziom realizmu i jest źródłem zapierających dech wrażeń. Ekran o proporcjach 21:9 pozwala na wyświetlanie filmów w autentycznym kinowym formacie, bez czarnych pasów w dolnej i górnej części. Rozdzielczość 5K oraz szersze niż kiedykolwiek dotąd kąty widzenia pozwalają na uzyskanie w pełni realistycznych wrażeń wzrokowych. 7.2-kanałowy dźwięk ze światowej klasy systemu audio o mocy 150 W we wspaniały sposób wzbogaca emocje towarzyszące oglądaniu perfekcyjnego obrazu o rozdzielczości ULTRA HD.
Więcej
Zwiń

Opinie - Telewizory Curved TV

Moja opinia nie może być wyczerpująca, gdyż zbyt krótko użytkuję zakupiony telewizor. Ogólnie oceniam dobrze.