Telewizory Curved TV - najlepsze oferty

Kto to kupi! Ja nie mogłe. Już lepiej kupić sejczento
Zakrzywione telewizory a raczej telewizory z zakrzywionym ekranem stały się faktem! Nowoczesny designe to tylko jeden z atutów i to nie najważniejszy. Na pierwszym miejscu stoi oczywiście jakość obrazu, telewizory z serii Curved TV oferują najwyższej klasy obraz. Wyróżniający się najwyższym poziomem detali oraz wrażeniami jakie były do tej pory osiągalne tylko przez specjalne sale kinowe.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zapierające Dech Kinowe Przeżycia
TELEWIZORY LG ULTRA HD 105" UC9
105UC9V
  • OGROMNY 105-CALOWY EKRAN
  • 21:9 CINEVU
  • PANEL IPS 5K
  • 7.2-KANAŁOWY SYSTEM GŁOŚNIKÓW O MOCY 150 W, ZAPROJEKTOWANY WE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ HARMAN/KARDON
  • FUNKCJE LG SMART+ TV
105-calowy ekran wypełnia pole widzenia, dzięki czemu wyświetlany obraz osiąga niespotykany dotąd poziom realizmu i jest źródłem zapierających dech wrażeń. Ekran o proporcjach 21:9 pozwala na wyświetlanie filmów w autentycznym kinowym formacie, bez czarnych pasów w dolnej i górnej części. Rozdzielczość 5K oraz szersze niż kiedykolwiek dotąd kąty widzenia pozwalają na uzyskanie w pełni realistycznych wrażeń wzrokowych. 7.2-kanałowy dźwięk ze światowej klasy systemu audio o mocy 150 W we wspaniały sposób wzbogaca emocje towarzyszące oglądaniu perfekcyjnego obrazu o rozdzielczości ULTRA HD.
Więcej
Zwiń
  • 4K Resolution
  • 33 Mega Color Pixel Technology
  • Super cienki
  • Dźwięk zaprojektowany przez Harman / Kardon™
Telewizor OLED firmy LG osiągnął w końcu idealny poziom czerni, którego nie mogły zapewnić dotychczasowe telewizory. Każdy piksel jest źródłem światła o regulowanej luminancji, dzięki czemu można uzyskać niespotykaną dotąd wierność odwzorowania czerni oraz ciemnych kolorów. Każdy szczegół jest żywy i wyraźny, nawet w przypadku ciemnych scen.
Stosowana wyłącznie w telewizora LG OLED technologia 4-kolorowych pikseli pozwala na naturalne odwzorowanie wszystkich barw i odcieni. Niezależnie od tego, co jest wyświetlane na ekranie, obraz jest w pełni realistyczny i naturalny. Realistyczne kolory gwarantują najwyższą
satysfakcję z oglądanego obrazu.
Nieskomplikowana konstrukcja panela OLED pozwoliła na znaczne udoskonalenie kształtu i wyglądu całego telewizora.
Więcej
Zwiń

Opinie - Telewizory Curved TV

Kto to kupi! Ja nie mogłe. Już lepiej kupić sejczento