Telewizory Curved TV - najlepsze oferty

Chce dodać pozytywną opinię,lecz przesyłka mnie zawiodła. Kupiłem telewizory moim 3 synom wczoraj i jeszcze nie doszło,a przewaznie dostaje wszystko w 12h .
Zakrzywione telewizory a raczej telewizory z zakrzywionym ekranem stały się faktem! Nowoczesny designe to tylko jeden z atutów i to nie najważniejszy. Na pierwszym miejscu stoi oczywiście jakość obrazu, telewizory z serii Curved TV oferują najwyższej klasy obraz. Wyróżniający się najwyższym poziomem detali oraz wrażeniami jakie były do tej pory osiągalne tylko przez specjalne sale kinowe.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 28 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zapierające Dech Kinowe Przeżycia
TELEWIZORY LG ULTRA HD 105" UC9
105UC9V
  • OGROMNY 105-CALOWY EKRAN
  • 21:9 CINEVU
  • PANEL IPS 5K
  • 7.2-KANAŁOWY SYSTEM GŁOŚNIKÓW O MOCY 150 W, ZAPROJEKTOWANY WE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ HARMAN/KARDON
  • FUNKCJE LG SMART+ TV
105-calowy ekran wypełnia pole widzenia, dzięki czemu wyświetlany obraz osiąga niespotykany dotąd poziom realizmu i jest źródłem zapierających dech wrażeń. Ekran o proporcjach 21:9 pozwala na wyświetlanie filmów w autentycznym kinowym formacie, bez czarnych pasów w dolnej i górnej części. Rozdzielczość 5K oraz szersze niż kiedykolwiek dotąd kąty widzenia pozwalają na uzyskanie w pełni realistycznych wrażeń wzrokowych. 7.2-kanałowy dźwięk ze światowej klasy systemu audio o mocy 150 W we wspaniały sposób wzbogaca emocje towarzyszące oglądaniu perfekcyjnego obrazu o rozdzielczości ULTRA HD.
Więcej
Zwiń
Krystalicznie czyste koloryDynamic Crystal Colour oddaje barwy w niezwykle naturalnych tonacjach. Szeroka gama kolorystyczna z najczystszymi i zarazem głębokimi kolorami.Idealnie oświetlone detalePoznaj obraz o zachwycającym poziomie kontrastu, niespotykanej intensywności barw i niezwykłej głębi.UHD TVOglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona Certyfikatem Stowarzyszenia Digital Europe.Moduł One ConnectModuł One Connect umożliwi Ci ukrycie przewodów, które mogą psuć estetykę pomieszczenia. Wystarczy jeden kabel by podłączyć wszystkie urządzenia do TV.Świat smartfona w Twoim TVSteruj telewizorem za pomocą telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z urządzeń mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV.Design 360Telewizor doskonale dopełni styl każdego wystroju wnętrza dzięki harmonijnemu i minimalistycznemu wzornictwu.INNOWACJA TKWI W SZCZEGÓLEKrystalicznie czyste kolory.
Więcej
Zwiń

Opinie - Telewizory Curved TV

Chce dodać pozytywną opinię,lecz przesyłka mnie zawiodła. Kupiłem telewizory moim 3 synom wczoraj i jeszcze nie doszło,a przewaznie dostaje wszystko w 12h .