Telewizory Curved TV - najlepsze oferty

Zakrzywione telewizory a raczej telewizory z zakrzywionym ekranem stały się faktem! Nowoczesny designe to tylko jeden z atutów i to nie najważniejszy. Na pierwszym miejscu stoi oczywiście jakość obrazu, telewizory z serii Curved TV oferują najwyższej klasy obraz. Wyróżniający się najwyższym poziomem detali oraz wrażeniami jakie były do tej pory osiągalne tylko przez specjalne sale kinowe.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 84 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zapomnij o Telewizorach LED 4K UHD , CENA TELEWIZORA OLED jest już dostępna dla Ciebie!

a jakość...! dech zapiera

Telewizor LG 55" OLED 55EG910V.

Telewizory OLED: Najcieńsze produkowane przez LG, najbardziej energooszczędne płaskie telewizory wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Wbudowane tylne oświetlenie OLED zapewnia żywe kolory i głębokie czernie z wysokim współczynnikiem kontrastu, aby obraz był jaśniejszy, gładszy i czystszy. Oferujemy telewizory OLED z certyfikatem THX® Certification gwarantującym wyjątkową jakość obrazu. Dzięki opatentowanym, nowoczesnym technologiom zastosowanym w telewizorach LG obraz jest doskonały pod względem szczegółów, kolorów i kontrastu.

Perfekcyjna czerń

Zobacz idealne odwzorowanie czerni, jakiego nie zapewnia żaden inny telewizor. Matryca OLED pozwala na uzyskanie perfekcyjnej czerni, nieskończenie dużego kontrastu oraz maksymalnego bogactwa kolorów.
Więcej
Zwiń
55" UHD Smart TV KU6100 z zakrzywionym ekranem Seria 6

Kolory bliższe naturze

Technologia PurColour została stworzona z myślą o telewizorach Samsung UHD. Wiernie odwzorowuje szerszy zakres barw co sprawia, że obraz staje się znacznie bardziej naturalny. Dzięki siedmiokrotnie większej liczbie punktów regulacji koloru, niż w telewizorach UHD bez technologii PurColour, otrzymujesz barwy zachwycające intensywnością i obraz pełen wyraźnych detali.

Zdumiewająca jasność

Dzięki technologii HDR dostrzeżesz detale ukryte do tej pory w jasnych obszarach obrazu. Zwiększone poziomy jasności i nowa jakość filmów w standardzie HDR pozwolą Ci doświadczyć prawdziwie kinowego obrazu we własnym salonie.
Więcej
Zwiń
65" SUHD Smart TV KS9500 Seria 9

Naturalne kolory w pełnej gamie

Panel Quantum Dot w telewizorach Samsung SUHD zapewnia pełną gamę bogatych i naturalnych barw. Telewizory SUHD odzwierciedlają 64x więcej kolorów* niż pozostałe modele Samsung TV.

Zdumiewająca jasność i kontrast

Podziwiaj nasłonecznione sceny w ich pełnej okazałości i najmniejsze detale w zacienionych fragmentach obrazu. Dzięki HDR 1000 każda scena będzie tak realna, jak rzeczywistość.

Otocz swoje zmysły

Delikatne zakrzywienie telewizorów Samsung Curved przeniesie Cię w środek akcji i zapewni szersze pole widzenia niż w przypadku płaskich telewizorów.

Zanurz się w akcji

Auto Depth Enhancer zapewnia znacznie większe poczucie głębi*, automatycznie ustawiając inne poziomy kontrastu dla różnych obszarów obrazu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Telewizory Curved TV