Telewizory Curved TV - najlepsze oferty

Widzę,że tu zazdrość zżera co poniektórych.
Zakrzywione telewizory a raczej telewizory z zakrzywionym ekranem stały się faktem! Nowoczesny designe to tylko jeden z atutów i to nie najważniejszy. Na pierwszym miejscu stoi oczywiście jakość obrazu, telewizory z serii Curved TV oferują najwyższej klasy obraz. Wyróżniający się najwyższym poziomem detali oraz wrażeniami jakie były do tej pory osiągalne tylko przez specjalne sale kinowe.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 60 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zapierające Dech Kinowe Przeżycia
TELEWIZORY LG ULTRA HD 105" UC9
105UC9V
  • OGROMNY 105-CALOWY EKRAN
  • 21:9 CINEVU
  • PANEL IPS 5K
  • 7.2-KANAŁOWY SYSTEM GŁOŚNIKÓW O MOCY 150 W, ZAPROJEKTOWANY WE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ HARMAN/KARDON
  • FUNKCJE LG SMART+ TV
105-calowy ekran wypełnia pole widzenia, dzięki czemu wyświetlany obraz osiąga niespotykany dotąd poziom realizmu i jest źródłem zapierających dech wrażeń. Ekran o proporcjach 21:9 pozwala na wyświetlanie filmów w autentycznym kinowym formacie, bez czarnych pasów w dolnej i górnej części. Rozdzielczość 5K oraz szersze niż kiedykolwiek dotąd kąty widzenia pozwalają na uzyskanie w pełni realistycznych wrażeń wzrokowych. 7.2-kanałowy dźwięk ze światowej klasy systemu audio o mocy 150 W we wspaniały sposób wzbogaca emocje towarzyszące oglądaniu perfekcyjnego obrazu o rozdzielczości ULTRA HD.
Więcej
Zwiń
Opis i dane produktu Samsung UE55MU6272. UHD 4K Oglądaj filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Jakość potwierdzona Certyfikatem Stowarzyszenia Digital Europe. Gwarancja obrazu w jakości 4K Certyfikowane UHD to Twoja gwarancja obrazu w jakości 4K. Idealnie doświetlone sceny Poznaj obraz o zachwycającym poziomie kontrastu, niespotykanej intensywności barw i niezwykłej głębi. Smukły design i zakrzywiony ekran Telewizor doskonale wpasuje się w styl każdego wystroju wnętrza dzięki harmonijnemu i minimalistycznemu wzornictwu. Jeden pilot Smart Control Jeden do wielu urządzeń. Za pomocą pilota Smart Control możesz kontrolować większość urządzeń Samsung. Świat smartfona w Twoim TV Steruj telewizorem za pomocą telefonu. Możesz także udostępniać materiały multimedialne z urządzeń mobilnych i komputera na telewizor Samsung Smart TV. OBRAZ Naturalnie piękne kolory.
Więcej
Zwiń
Smart TV Samsung MU6642. Oddaj się rozrywce w rozdzielczości 4K. HDR- odkryj niewidoczne dotąd szczegóły. Rozdzielczość 4K -oglądaj niesamowicie ostry i realistyczny obraz. Curved TV - zobacz różnicę jaką daje Tobie zakrzywiony ekran. Smart View - wyświetlaj treści ze swojego telefonu na ekranie telewizora. Smart Control - steruj wieloma urządzeniami przy pomocy jednego pilota. Oglądaj realistyczne kadry Zobacz ukryte dotąd szczegóły za sprawą wykorzystania tehnologii HDR. Funkcja ta wydobywa detale obrazy ukryte w jego ciemnych oraz bardzo jasnych obszarach. Odkryj bogactwo ponad 8 milionów pikseli Rozdzielczość 4K to niesamowicie ostry, szczegółowy obraz. Realizm materiałów 4K sprawia że nie zechcesz wrócić do swojego poprzedniego telewizora. Zachwyć się zakrzywionym ekranem Zakrzywiony ekran to nie tylko ekskluzywny design. Zastosowanie takiego ekranu sprawia że każdy punkt obrazu znajduje się w równej odległości od naszego oka przez co jest on bardziej naturalny w odbiorze.
Więcej
Zwiń

Opinie - Telewizory Curved TV

Widzę,że tu zazdrość zżera co poniektórych.