Crane - najlepsze oferty

Crane już od 15 zł ➤ Wybrane produkty na Taniomania.pl. Poznaj popularne oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 737 produktów - zobacz najlepsze oferty
W PREZENCIE OTRZYMUJESZ
KARTA PAMIĘCI SANDSIK 16GB ULTRA 98MB/S UHS-I A1 CLASS 10

Nowy wszechstronny stabilizator Zhiyun CRANE M2 pozwala kontrolować i poszerzać kreatywną paletę możliwości dzięki wyjątkowej, przemyślanej, kompaktowej konstrukcji, doskonałej poręczności i nieskończonym możliwościom wykorzystania kreatywnych trybów pracy.Bezprecedensowy projekt all-in-one jakim jest Zhiyun CRANE M2 może współpracować z wieloma urządzeniami, w tym kompaktowymi aparatami, lekkimi bezlusterkowcami, smartfonami i kamerkami sportowymi. Dzięki ulepszonemu sterowaniu przez WiFi i Bluetooth, inspirującym, nowym trybom filmowania, długiemu ośmiogodzinnemu czasowi pracy akumulatora, sterowaniu za pośrednictwem dłoni i łatwości obsługi intuicyjnego wyświetlacza OLED, CRANE-M2 to rewolucja w technologii stabilizacji aparatu.
Więcej
Zwiń
Zhiyun
Crane 2 + Focus Motor
zestaw gimbal , stabilizator 3-osiowy + Follow Focus

Zhiyun Crane 2
Zaawansowany 3-osiowy gimbal (ręczny stabilizator aparatu) do prowadzenia zapisu wideo. Może być stosowany w większości aparatów systemowych dostępnych na rynku, zarówno DSLR jak i innych lustrzanek.
Wyposażony w funkcje Follow Focus (tylko Canon) i panel sterowania służący do regulacji różnych funkcji aparatu. Ekran OLED zapewnia jasne, łatwe do odczytania informacje o ustawieniach aparatu fotograficznego i gimbala. Zhiyun Crane 2 zapewnia 18 godzin pracy i może obsługiwać maksymalne obciążenie (obiektyw + obiektyw) do 3,2 kg.

Sterowanie ostrością i ustawieniami aparatu
Zhiyun Crane 2 to pierwszy 3-osiowy stabilizator na świecie wyposażony w wbudowana funkcje śledzenia ostrości dla aparatów Canon (uwaga: brak innych marek).
Więcej
Zwiń
Zhiyun Crane 3 LAB jest ręcznym gimbalem, przeznaczonym do filmowania aparatami cyfrowymi oraz kamerami. Obsługuje sprzęt o wadze do 4,5kg, akumulatory zapewniają pracę do 7,5h, ładowane poprzez port USB. Zhiyun Crane 3 LAB dzięki wyjątkowej konstrukcji uchwytu o regulowanym kącie pochylenia ułatwia filmowanie w różnych warunkach i miejscach. Dodatkowe funkcja jak blokada wybranej osi, umożliwia uzyskanie doskonałych ujęć i równego prowadzenia kamery. Wbudowane pokrętło pozwala na współpracę z opcjonalnym motorem follow focus lub zoom. Dedykowana aplikacja dla iPhone i Android dodaje funkcje takie jak Panorama oraz trzy różne możliwości Timelapse. Umożliwia również transmisję obrazu do smartfona dla podglądu nagrywanego kadru.

Zhiyun Crane 3 Lab to zaawansowany, ręczny stabilizator (gimbal) do rejestracji wideo. Został stworzony do pracy z większością systemowych aparatów i kamer wideo dostępnych w chwili obecnej na rynku.
Więcej
Zwiń

Opinie - Crane