Command - najlepsze oferty

Command na Taniomanii już od 9,98 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Alesis Command Kit Mesh Doskonały feeling Wszystkie pady w Alesis Command Kit Mesh wyposażone są w wysokiej jakości naciągi siateczkowe, które zapewniają niezwykle naturalne odbicie. Zarówno werbel 10" jak i wszystkie tomy 8” są dwustrefowe. Wszystkie pady osadzone są na solidnej, chromowanej ramie. Gwarantuje ona stabilność, niezależnie od intensywności grania. W zestawie znajdują się też: 10” hihat wraz z pedałem oraz talerze 10” crash i ride z funkcją choke. Perkusja pełna możliwości Moduł brzmieniowy Command posiada 74 zestawy perkusyjne (54 fabryczne + 20 użytkownika), 671 sampli, 60 utworów do ćwiczeń oraz wbudowany metronom. Dzięki wyjściu 3,5mm jack można podłączyć odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie mobilne. Moduł dodatkowo wyposażony jest w dwa gniazda ¼” jack, wyjście słuchawkowe oraz USB-MIDI, które pozwala na dowolne edytowanie brzmień. Wgrywaj swoje własne sample! Muduł Crimson wyposażony jest również w port USB pozwalający podłączyć pamięć zewnętrzną.
Więcej
Zwiń
Wyrzutnia NERF Elite 2.0 Commander RD 6

NERF Elite 2.0 Commander RD 6 ma 3 szyny taktyczne oraz punkty do zamocowania dodatkowej lufy i kolby, dzięki czemu można go dostosować do każdej bitwy. Ta wyrzutnia wyposażona jest w obracający się magazynek na 6 strzałek, więc czas do następnego przeładowania jest dłuższy. Chłopiec może wystrzelić 1 strzałkę na raz lub szybko wystrzelić cały magazynek. W zestawie jest 12 oficjalnych strzałek NERF – 6 do załadowania do blastera i 6 w zapasie. Wyrzutnia Commander RD 6 wystrzeliwuje je na odległość 27 metrów.

NERF Elite 2.0

Przygotuj się do walki z blasterami NERF Elite 2.0, które mają możliwość modyfikowania! Dzięki szynom taktycznym można je ulepszać i rozbudowywać, aby zyskać przewagę w bitwach NERF. Zbuduj swoją kolekcję wyrzutni NERF Elite 2.0, aby zoptymalizować strategię oraz zapewnić sobie wydajność i elastyczność w każdej misji.
Więcej
Zwiń
Chcesz zmienić lokalizację przyklejonego już haczyka Command TM, a w opakowaniu nie ma już zapasowych pasków? Wierząc w kreatywność naszych konsumentów, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Możesz kupić dodatkowe paski w dowolnym rozmiarze. Pozostaje już tylko ponownie aranżować wnętrze.

Opis:
- Innowacyjny system montażu Command TM umożliwia mocowanie dekoracji bez użycia gwoździ, wiertarek i śrub
- Nowoczesny i wygodny sposób mocowania
- Mocno się trzyma
- Usuwa bez śladu
- Opakowanie zawiera 9 średnich przezroczystych pasków
- Stosowany jako uzupełnienie produktów o nowe paski
- Produkt do stosowania wewnątrz

Zastosowanie:
jako produkt uzupełniający

Uwagi dodatkowe:
Nie używać na tapetach, nie stosować w temperaturze poniżej 10°C, długotrwała temperatura powyżej 40° C zmniejsza siłę klejenia.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Troszkę ubogi interfejs, bo wspiera jedynie pliki typu WAV ale zawsze można sobie skonwertować.

Opinie - Command