Command - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Command w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
zapomnij o dziurach w ścianach, pęknięciach w gipsie lub resztkach kleju na ścianie, zastąp gwoździe i śrubokręty Commandemhaki i rzepy Command nie niszczą powierzchni oraz samych obrazów i ramekwystarczy jeden klik, a już wiesz, że rzepy Command są poprawnie umocowane na ścianieusunięcie rzepów i haków Command jest równie proste jak ich aplikacja, szczególnie kiedy chcesz dowolnie zmienić położenie obrazu lub go zdjąćmaksymalne obciążenie: 5,4kgw opakowaniu 4 zestawy średnich pasków z rzepamikolor: biały
  • Jednostka miary:PCE
  • Kolor:biały
  • Typ produktu:M
Więcej
Zwiń
Utwory: Wild Child Ballcrusher Fistful Of Diamonds Jack Action Widow Maker Blind In Texas Cries In The Night The Last Command Running Wild In The Streets Sex Drive
COMMAND 480 EC jest środkiem chwastobójczym, w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym doglebowo, przeznaczonym do zwalczania niektórych jednorocznych chwastów dwuliściennych oraz jednoliściennych w fasoli, grochu, marchwi, ogórku, rzepaku ozimym, rzepaku jarym i ziemniaku. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych i ręcznych.

Sporządzanie cieczy użytkowej:
Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza częściowo napełnionego wodą (z włączonym mieszadłem), uzupełnić wodą do potrzebnej ilości i dokładnie wymieszać. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. W przypadku przerw w opryskiwaniu przed ponownym przystąpieniem do pracy, należy dokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza.
Więcej
Zwiń