Collection 2000 - najlepsze oferty

Collection 2000 już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 434 produkty - zobacz najlepsze oferty
Puzzle 2000 Starożytna Mapa 32557 Clementoni

Idealnie pasujące do siebie elementy i najwyższa jakość puzzli Clementoni pomagają rozwijać zdolności manualne i zmysł obserwacji.

Puzzle Clementoni gwarantują wysokie walory estetyczne oraz użytkowe produktów i tym samym zapewnia pełną satysfakcję miłośnikom puzzli.

Sugestywne obrazki, doskonała jakość wydruku, precyzyjne wycięcia, trwałe i cenne materiały. Wszystko to charakteryzuje High Quality Collection Clementoni: elegancką linię puzzli zrealizowaną z wielką dbałością o szczegóły. Firma Clementoni, której od zawsze leży na sercu ochrona środowiska, stara się stosować jak najszerzej materiały z odzysku i unika używania komponentów zanieczyszczających otoczenie.
  • Wymiary : 97 x 66 cm
Więcej
Zwiń
Puzzle to wspaniała i rozwijająca rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Rozwiązywanie tych kolorowych zagadek to idealny trening dla szarych komórek, który zwiększa spostrzegawczość i poprawia skupienie, co w efekcie przekłada się na świetną kondycję umysłu.

Seria Clementoni High Quality Collection to elegancka linia puzzli, stworzona z myślą o prawdziwych pasjonatach, dla których detale są najważniejsze. Wysokiej jakości druk i precyzja wykonania to cechy, które wyróżniają te puzzle na tle innych. Kwestie ekologiczne są bardzo ważne dla Clementoni, więc do produkcji zawsze wykorzystują najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyklingu oraz unikają stosowania składników zanieczyszczających.

Puzzle od Clementoni to zagadki, którym nie wszyscy sprostają - podstawowe umiejętności układania puzzli mogą tu nie wystarczyć! Postaw sobie i swoim bliskim wyzwanie już dziś!
  • Ilość elementów: 2000
  • Rozmiar po ułożeniu: 97,5 x 66,8 cm
Więcej
Zwiń
Bluebird przedstawia puzzle składające się z 2000 elementów, po ułożeniu puzzli otrzymamy obraz o wymiarach 96 x 68 cm. NAZWA PUZZLE 2000 KOLEKCJA PUSZEK PRODUCENT BLUEBIRD PUZZLE WIEK 7+ ILOŚĆ ELEMENTÓW 2000 EAN 3663384704703 Znajdź podobne według klucza: BLUEBIRD_PUZZLE PUZZLE PUZZLE_2000 (446044)
Więcej
Zwiń

Opinie - Collection 2000