Cobi Small Army - najlepsze oferty

Cobi small army na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 153 produkty - zobacz najlepsze oferty
Klocki Armia Czołg T34/85

Nowa wersja 2018.


T-34/85 to radziecki czołg średni produkowany w latach 19411958. W okresie II wojny światowej był podstawowym pojazdem radzieckich sił pancernych. Z uwagi na swoją ogromną prostotę był bardzo łatwy w produkcji, użytkowaniu i naprawie. Wielu historyków uznaje, że czołg T-34/85 walnie przyczynił się do zwycięstwa państw alianckich. Pojazd był używany przez dziesiątki państw jeszcze przez wiele lat po zakończeniu wojny.

Miniaturowy pojazd z klocków konstrukcyjnych COBI posiada liczne ruchome części takie jak otwierane włazy, ruchomy karabin maszynowy, czy obracające się koła i gąsienice. Włazy załogi i klapy serwisowe można otwierać, by m.in. zajrzeć do silnika pojazdu. Obrotowa wieża i ruchome działo to dodatkowe atuty tego modelu. Zaletą jest także bardzo solidna konstrukcja, która w wyjątkowy sposób odzwierciedla oryginalne kształty swego historycznego pierwowzoru.
Więcej
Zwiń
Cobi 5517 Armia Messerschmitt BF 109E to zestaw klocków z kolekcji Small Army dla dzieci, które fascynują się militariami. Mały konstruktor zbuduje model samolotu, który będzie mógł postawić w gablotce lub używać podczas zabaw w strategiczne akcje wojskowe.Zestaw Cobi zawiera 261 elementy, z których powstanie wspaniała replika samolotu Messerschmitt BF 109E. Producent Cobi zadbał o każdy detal, aby klockowy model idealnie odzwierciedlał niemiecki myśliwiec. Samolot posiada ruchome elementy jak śmigło oraz podwozie, które można schować. Pilot siedzi w zakrytej kabinie. Teraz Twoje dziecko wcieli się w rolę lotnika i odtworzy fascynujące sceny powietrzne.Zabawa będzie atrakcyjniejsza jeśli powiększymy kolekcję pojazdów pancernych o nowe modele Small Army. Pasjonatów najpierw czeka twórcze składanie klocków, a następnie odtwarzanie wspaniałych scen z udziałem czołgów, samolotów i maszyn wojskowych. Klockowa zabawa nie będzie miała końca.
Więcej
Zwiń
Jest to jeden z najpopularniejszych zestawów z klockowych marki COBI. Transporter legenda jednoznacznie kojarzony przez wszystkich z armią niemiecką. Półgąsienicowy transporter opancerzony Sd.Kfz251/9 Ausf.C Stummel został wiernie odwzorowany przy użyciu klocków konstrukcyjnych. Dodatkowo mając na uwadze satysfakcję klientów, zrezygnowaliśmy z naklejek. Model został pokryty wyłącznie wysokiej jakości nadrukami, które nie ścierają się nawet podczas intensywnej zabawy. Nadruki imitują oporządzenie oraz malowanie pojazdu z okresu drugiej wojny światowej. Pojazd został wyposażony w ruchome koła z prawdziwymi oponami. Trakcja gąsienicowa składająca się z realistycznych klockowych ogniw pracuje i zachowuje się jak prawdziwa w trakcie poruszania pojazdem. Otwierane tylne podwójne drzwi, karabin maszynowy oraz akcesoria dodatkowe uatrakcyjniają zabawę transporterem. Całość zestawu uzupełniają dwie figurki przedstawiające oficera niemieckiego oraz grenadiera pancernego.
Więcej
Zwiń
Nie spodziewałam się takiej jakości, więc tym bardziej jestem zachwycona. Klocki trochę ciężko przymontować, ale rozumiem, że to tylko dlatego, żeby budowla mocniej się trzymała, a nie rozsypała przy zabawie. Polecam.

Opinie - Cobi Small Army