Cobi Cyber Monday - najlepsze oferty

Cobi Cyber Monday z okazji Cyber Monday już od 21,99 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1264 produkty - zobacz najlepsze oferty
Mała Armia to unikalna kolekcja klocków Cobi. Jej stylistyka oparta jest na tematyce wojskowej. Mali chłopcy bardzo lubią bawić się w żołnierzy i prowadzić manewry wojskowe. Większość zestawów posiada ruchome części, które są bardzo ważne dla atrakcyjności danej zabawki. Linia ta umożliwia najróżniejsze scenariusze zabaw: od terenów pustynnych, przez walki w powietrzu, po marynarkę wojenną. Kolekcja ta posiada wierną grupę fanów oraz z łatwością przyciąga nowych chłopców do zabawy.Podstawowy półgąsienicowy transporter opancerzony armii niemieckiej w czasie II wojny światowej. Wiosną 1939 roku pierwsze pojazdy Sd.Kfz.251 zaczęto dostarczać do jednostek liniowych, tak więc część z nich brała udział w inwazji na Polskę. Po II wojnie światowej pojazd był produkowany w dalszym ciągu w zakładach Škoda jako transporter opancerzony OT-810 i pozostawał na wyposażeniu armii czechosłowackiej do lat 80.Zestaw Hanomag Sd.Kfz.
Więcej
Zwiń
Panzerkampfwagen VI Ausf. E, czyli Tygrys to niemiecki czołg ciężki z okresu II wojny światowej. Jego charakterystyczna bryła do dzisiaj jest rozpoznawalna na całym świecie. Sam pojazd przeszedł do legendy i jest ciągle obecny nie tylko w materiałach historycznych, ale również w popkulturze. Pierwsze egzemplarze Tygrysa trafiły na front pod Leningradem i w Tunezji w okresie sierpień/wrzesień 1942 roku. Czołg zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Henschel był bardzo nowoczesny i skuteczny. Niestety jego produkcja pochłaniała ogromne zasoby cennych surowców i czasu. Czołgi Tygrys I oraz nieliczne Tygrys II miały znaczący wpływ na przebieg działań wojennych. Okryte złą sławą i siejące niesamowity postrach Tygrysy zniszczyły ponad 10300 czołgów Alianckich oraz 11380 dział przy stratach własnych 1725 szt. Model w całości stworzony z klocków konstrukcyjnych COBI posiada wiele ruchomych elementów takich jak: otwierane włazy, ruchomą lufę działa, czy obracające się koła i gąsienice.
Więcej
Zwiń
COBI 2451 Armia Panzer III ausf. 400 KL niemiecki czołg średniCOBI 2451 Armia Panzer III ausf. 400 KL niemiecki czołg średni fantastyczna seria klocków konstrukcyjnych firmy Cobi, która prezentuje doskonałe repliki pojazdów z okresu II Wojny Światowej. Zestawy umożliwiają strategiczne zabawy poprzez odgrywanie scenek wojennych. Polecamy go małym pasjonatom działań wojennych na lądzie, morzu i w powietrzu. Czołg jest bardzo realistyczny i zawiera ruchome elementy. Na przykład lufa jest obracana oraz porusza się do góry i w dół. Panzerkampfwagen III to niemiecki czołg średni z okresu II wojny światowej. Niemal każdy chłopiec jest małym miłośnikiem akcesoriów wojennych, a klocki Small Army zapewne pomogą rozwijać zainteresowania i zaspokoić ciekawość. Zabawa klockami ćwiczy zdolności manualne, koncentrację, a także rozwija wyobraźnie Twojego dziecka.
Więcej
Zwiń

Opinie - Cobi Cyber Monday