CLUB 2% - najlepsze oferty

Opis produktu: Graj i rozwijaj logiczne myślenie. Wciągająca zabawa dla całej rodziny. Inspiracją powstania gry Club 2% było zastosowanie tej samej logiki rozumowania. która jest podstawą zagadki Einsteina. Club 2% stawia przed graczami ekscytujące zagadki. które zachęcają do logicznego myślenia krok po kroku. Zawartość pudełka: 5 plastikowych domków. 10 trójwymiarowych plastikowych pionków do gry (5 ludzików i 5 zwierząt). 84 karty z zadaniami (zawierające zagadki o różnym stopniu trudności). instrukcja obsługi Gra przeznaczona: dla 2 do 4 graczy w wieku powyżej 4 lat
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wciągająca zabawa dla całej rodziny

Inspiracją powstania gry Klub 2% było zastosowanie tej samej logiki rozumowania, która jest podstawą zagadki Einsteina. Słynny fizyk miał powiedzieć, że jedynie 2% ludzi na całym świecie jest w stanie ją rozwiązać. Klub 2% stawia przed Tobą ekscytujące zagadki, które zachęcają do logicznego myślenia krok po kroku.

Kto gdzie mieszka?

- Wybierz kartę z zadaniem z zestawu 84 kart o wzrastającej trudności i wykorzystaj podpowiedzi, żeby ustalić, jak umieścić ludziki i zwierzęta w domkach.

- Podpowiedzi są pokazane w formie prostych symboli, opracowanych specjalnie po to, aby w łatwy sposób rozwijać umiejętności matematycznego myślenia i rozwiązywania problemów, przy czym nie wymagają umiejętności czytania.
Więcej
Zwiń
Dresy treningowe męskie z kolekcji ERIMA CLUB 1900 2.0 sprawdzają się w róznych warunkach pogodowych, na meczach i na zajęciach na hali. Wykonane są z najlepszych materiałów i mieszanek poliestrowych dzięki którym dresy są komfortowe, wygodne i mają najmodniejszy design. Dzięki nowoczesnemu materiałowi jest także bardzo dobra wentylacja co pomaga w czasie wysiłku sportowego. Dres idealny dla amatorów i zawodowców.
  • bluza z kapturem zapinana na zameczek z kieszeniami po bokach
  • bardzo ciekawy i modny asymetryczny design
  • dres jest elastyczny i układa sie idealnie do figury sportowca
  • proste nogawki zakończone zamkami
  • kieszenie w spodniach na zameczki
  • białe lampasy po bokach nogawek
  • materiał - 100% poliester
Więcej
Zwiń
Gra jest niesamowita! Nie spotkałem się jeszcze z tak dobrą grą logiczną, a wejście do elitarnego klubu 2% populacji rozwiązującego najtrudniejsze zagadki świata od Alberta Einsteina, to jest wielkie wyzwanie i ogromna satysfakcja zarazem. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę, zapraszam i polecam ten produkt.