Ciba Vision - najlepsze oferty

Ciba Vision na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Ciba Vision z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 75 produktów - zobacz najlepsze oferty
Miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki nowej generacji wykonane z oddychającego materiału Lotrafilcon B. Zastosowany w tych soczewkach system AQUA zapewnia oczom do 5 razy więcej tlenu- dzięki temu oczy nie są zaczerwienione, substancja nawilżająca, która tworzy jedwabistą powłokę ułatwia mruganie, a użytkownik soczewek nie odczuwa suchości ani żadnego dyskomfortu podczas ich noszenia.Soczewki Air Optix® Aqua to sferyczne soczewki miesięczne, które znajdują się w ofercie jednego z najpopularniejszych na świecie producentów soczewek kontaktowych - Alcon® Vision Care.
Więcej
Zwiń
Twoje oczy, aby były zdrowe i wypoczęte potrzebują tlenu. AIR Optix for Astigmatism zapewnia oczom ogromną ilość tlenu. Oddychające soczewki AIR Optix for Astigmatism mogą być noszone nawet w czasie snu.
Jest coś, co zmieni Twoje spojrzenie na soczewki kontaktowe. To soczewki AIR Optix for Astigmatism, które zapewnią Twoim oczom do 5 razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki hydrożelowe – dzięki temu Twoje oczy będą wyglądały zdrowo.
Soczewki AIR Optix for Astigmatism mogą być noszone w dowolnym wybranym trybie dziennym, elastycznym lub ciągłym, bez zdejmowania do 30 dnia.
Więcej
Zwiń
Pierwsza jednodniowa soczewka kontaktowa z unikalnym Systemem Nawilżania o Potrójnym Działaniu dla całodziennego komfortu... przy każdym mrugnięciu oczu. Czy wiesz, że mrugamy średnio 14.000 razy w ciągu dnia? Dlatego Ciba Vision stworzyła soczewkę DAILIES® AquaComfort Plus™, która wykorzystując unikalny, aktywowany mruganiem środek nawilżający zapewnia komfort w ciągu całego dnia. System Nawilżania o Potrójnym Działaniu nowej soczewki DAILIES® AquaComfort Plus™:zwilża,nawilża,odświeżadając wyjątkowy komfort i utrzymując nawilżenie soczewki od rana do wieczora.Opakowanie zawiera 90 sztuk soczewekCechy soczewek Dailies:zawartość wody: 69tlen: 26 Dk/tśrednica soczewek: 14,00 mm,krzywizna podstawy: 8,7 mmzabarwienie: jasnoniebieskiedostępne wartości: od +8.00 do -15.00 dioptrii liczone w odstępach co 0.25 dpt (od -6.00 dpt liczone co 0.5 dioptrii)Moce -0,75 do -6,50 dostępne w ciągu 1-2 dni robocze. Pozostałe moce dostępne w ciągu 3-5 dni roboczychDostępne również w opakowaniu 30 szt.
Więcej
Zwiń

Opinie - Ciba Vision