Chłopiec - najlepsze oferty

Chłopiec już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wzruszająca i uniwersalna lekcja życia. Połączenie Kubusia Puchatka oraz Małego Księcia.
"Daleka droga przed nami", westchnął chłopiec. "Tak, ale pomyśl, jak daleko zaszliśmy", powiedział koń.
Profil na Instagramie, na którym Charlie Mackesy publikuje rysunki z czterema uroczymi postaciami, zdobył popularność na całym świecie. Chłopiec, kret, lis i koń przypominają nam, co naprawdę jest w życiu ważne. Rysunki zebrane w tej książce są iskierką nadziei w naszych niepewnych czasach. Rozmowy bohaterów tej książki, ujęte w graficzną formę, w którą wkomponowany jest tekst, udostępniano w sieci tysiące razy, odtwarzano na zajęciach plastycznych w szkołach, tatuowano na ciałach. Ilustracje inspirowały rodziców i dziadków, bawiły dzieci, pocieszały smutnych i samotnych, dodawały odwagi i siły w zmaganiach z trudami życia.
Wkroczcie śmiało w świat, który wykreował dla was Charlie Mackesy.
Więcej
Zwiń
"Mały chłopiec" to wzruszająca książka o miłości ojca do syna. Jej narratorem jest tata, który z ogromną czułością komentuje domową codzienność, ciągle powtarzając, jak wiele w życiu zależy od dziecka. Przygląda się zabawom swojego synka, podziwia jego nieskrępowaną wyobraźnię, uczestniczy w smażeniu naleśników i wieczornym czytaniu na dobranoc. Ta książka to zapis wyjątkowej relacji, jaka może powstać tylko pomiędzy rodzicem i dzieckiem. Pełno tu miłości, bliskości oraz prawdziwej akceptacji. Oszczędność słowa oraz delikatne ilustracje tworzą niesamowity klimat. W świecie taty i synka zwykłe, codzienne drobnostki stają się ważne i warte zapamiętania. "Mały chłopiec" zaprasza nas do rzeczywistości dzieciństwa, w której każda chwila jest wyjątkowa. Twórcami "Małego chłopca" są autorka książek dla dzieci Alison McGhee oraz ilustrator Peter H. Reynolds. Duet wydał także ciepło przyjętą książeczkę o miłości matki do córki pt. "Kiedyś".
Więcej
Zwiń
To już druga seria laleczek LOL BOYS! Odkrywaj kolejne laleczki chłopców i uzupełnij swoją kolekcję. Sprawdź, jakie laleczki i akcesoria kryją się w tej serii! Zbierz je wszystkie. Seria L.O.L. Surprise z serii Boys to 8 laleczek, różnie ubranych chłopaków do zebrania i kolekcjonowania. Chłopcy będę znakomity uzupełnienie kolekcji twoich laleczek - dziewczynek LOL. Kula niespodzianka - wysyłana losowo. Rozpakowywanie kuli daje dużo zabawy, bo nigdy nie wiadomo jaka laleczka znajduje się w środku!

Odkryj 7 warstw!
  • warstwa pierwsza: naklejka z sekretnymi informacjami
  • warstwa druga: naklejki kolekcjonerskie
  • warstwa trzecia: buteleczka
  • warstwa czwarta: akcesoria
  • warstwa piąta: ubranko
  • warstwa szósta: buciki
  • warstwa siódma: laleczka niespodzianka z ukrytymi funkcjami.

Laleczki L.O.L kochają dziewczynki na całym świecie. Producentem L.O.L Surprise jest firma MGA.
Więcej
Zwiń
Piękna książka. Mądra, wartościowa treść, która jest skarbnicą sentencji, złotych myśli

Opinie - Chłopiec