Chlebak Zielony - najlepsze oferty

➤ Chlebak Zielony już od 15 zł. Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie ♥
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 52 produkty - zobacz najlepsze oferty
Absolutny hit wśród chlebaków i pojemników marki Wesco
Chlebak z kolekcji Elly marki Wesco to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów firmy. Cudowny design w stylu retro oraz najwyższa precyzja wykonania i najlepsze materiały - tak można określić ten kultowy produkt. Swoimi rozmiarami idealnie wpasuje się w mniejszą kuchnię lub aneks kuchenny. Chlebak wykonany został z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo. Posiada metalowe zamknięcie. Wszystkie elementy produktu wykonane są z niezwykłą dbałością i precyzją. Wielkość i szerokość chlebaka pozwala na przechowywanie w nim różnego rodzaju pieczywa, ciastek czy domowych wypieków. Chlebak posiada również otwory wentylacyjne dzięki czemu zachodzi w nim optymalna cyrkulacja powietrza, która pozwala na zachowanie dłuższej świeżości pieczywa, odpowiedniej wilgoci i aromatu. Ten oryginalny, a zarazem elegancki produkt może być ciekawą dekoracją na stole w kuchni, jadalni lub minimalistycznym salonie. Dodaj swoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru z produktami marki Wesco.
Więcej
Zwiń
Brabantia słynie na całym świecie z produkcji nowoczesnych i eleganckich chlebaków.

Użyte do produkcji materiały najwyższej jakości oraz staranność i dokładność na każdym etapie wykonania, przemawiają za obecnością chlebaków Brabantia w każdej kuchni.

Chlebaki Brabantia sprawiają, że przechowywane w nich pieczywo dłużej pozostaje świeże. Pojemniki mają perforowany spód, dzięki czemu powietrze swobodnie przepływa pomiędzy pieczywem a chlebakiem.

Pojemnik na pieczywo polecamy do przechowywania chleba, bułek, a także ciastek i muffinów.
  • Chlebak wykonany ze stali nierdzewnej lakierowanej. Posiada solidną i mocną konstrukcję.
  • Stal nierdzewna użyta do produkcji jest trwała i odporna na korozję.
  • Wygodny i przemyślany system zamykania chlebaka- nie zmniejsza jego pojemności.
  • W pojemniku wystarczy miejsca na dwa bochenki chleba.
  • Solidna pokrywa zapewnia szczelność
Więcej
Zwiń