Chanel Coco Mademoiselle - najlepsze oferty

Chanel Coco Mademoiselle w kategorii Perfumy i wody damskie. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 28 produktów - zobacz najlepsze oferty
Doskonale wiemy, że zapachy sygnowane logiem marki Coco Chanel nie zawodzą. I tak jest tym razem, Coco Chanel Mademoiselle to perfumy, od których nie da się uwolnić — uzależniają w najsłodszym znaczeniu tego słowa.
Twórcą kompozycji z 2001 roku jest Jacques Polge, który tworzył dla marki od 1978 roku. Perfumiarz doskonale zna więc kobiety, dla których komponuje. Są z jednej strony pełne wdzięku i zmysłowości, a z drugiej odwagi oraz uporu. Coco Chanel Mademoiselle to kobieta spełniona, dążąca do sukcesu na każdym polu, jednocześnie otwarta na świat i doceniająca klasykę w najpiękniejszym wydaniu.
W zapachu pobrzmiewają przede wszystkim akcenty kwiatowe oraz orientalne, przez co perfumy mają świeży, ale też nieco tajemniczy zapach. W nucie głowy znalazły się cytrusy, mandarynka, pomarańcza i bergamotka. W nucie serca czuć różę, jaśmin oraz mimozę. Natomiast podstawę tworzą białe piżmo, wanilia, wetyweria. Ten ostatni składnik uznawany jest za afrodyzjak.
Więcej
Zwiń
Najnowsze dziecko Chanel i młodsze a zarazem bardziej nowoczesna wersja znanych niemal wszystkim perfum Coco. Twórcą jest Jaques Polge ('Allure'). Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn. 'Coco Mademoiselle' jest świeży i orientalny. Dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się. Kategoria: świeżo-orientalna

nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota

nuta serca: róża, orientalny jaśmin

nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo

Rodzaj: woda perfumowana

Premiera: 2001
Kategoria: szyprowo - kwiatowe

Cena detaliczna: 335zł
Więcej
Zwiń
Chanel Coco Mademoiselle Intense - woda perfumowana dla kobiet - 100 ml - to drzewno-ambrowy, orientalny zapach dedykowany kobietom urzekającym swoim poczuciem wolności. Zmysłowy, intensywny i uzależniający charakter tej kompozycji został stworzony dzięki połączeniu zapachów kalabryjskiej bergamotki, pomarańczy sycylijskiej i cytryny w nutach głowy, róży, jaśminu oraz owocowych akordów w nutach serca oraz wykończeniu nutami bazowymi: paczulą, wanilią z Madagaskaru, fasolką Tonka, białym piżmem i francuskim labdanum. Twarzą kampanii reklamowej zapachu została brytyjska aktorka Keira Knightley, prawdziwy symbol mademoiselle cieszącej się życiem i pełnej wdzięku Nuty zapachowe: -nuty głowy: sycylijska pomarańcza ,kalabryjska bergamotka i cytryna -nuty serca: róża , jaśmin i nuty owocowe -nuty podstawy: paczula, fasolka tonka , madagaskarska wanilia , labdanum i białe piżmo Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technicznym, czasami nie posiadają korka.
Więcej
Zwiń

Opinie - Chanel Coco Mademoiselle