Chanel Coco Mademoiselle - najlepsze oferty

Zapach piękny mocny i trwały wystarcza na długi czas niestety cena odstrasza zbyt wysoka jak na polskie zarobki
Chanel Coco Mademoiselle w kategorii Perfumy i wody damskie. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
Doskonale wiemy, że zapachy sygnowane logiem marki Coco Chanel nie zawodzą. I tak jest tym razem, Coco Chanel Mademoiselle to perfumy, od których nie da się uwolnić — uzależniają w najsłodszym znaczeniu tego słowa.
Twórcą kompozycji z 2001 roku jest Jacques Polge, który tworzył dla marki od 1978 roku. Perfumiarz doskonale zna więc kobiety, dla których komponuje. Są z jednej strony pełne wdzięku i zmysłowości, a z drugiej odwagi oraz uporu. Coco Chanel Mademoiselle to kobieta spełniona, dążąca do sukcesu na każdym polu, jednocześnie otwarta na świat i doceniająca klasykę w najpiękniejszym wydaniu.
W zapachu pobrzmiewają przede wszystkim akcenty kwiatowe oraz orientalne, przez co perfumy mają świeży, ale też nieco tajemniczy zapach. W nucie głowy znalazły się cytrusy, mandarynka, pomarańcza i bergamotka. W nucie serca czuć różę, jaśmin oraz mimozę. Natomiast podstawę tworzą białe piżmo, wanilia, wetyweria. Ten ostatni składnik uznawany jest za afrodyzjak.
Więcej
Zwiń
Coco Madmiselle to orientalno świeża woda perfumowana dla kobiet, wykreowana przez Jacquesa Polge'a, wprowadzona do sprzedaży przez dom mody Chanel w roku 2001. Jest to jeden z najniezwyklejszych zapachów, które powstały w ostatnich latach. Już po pierwszym sezonie sprzedaży wiadomo było, że przejdzie do historii mody. Był pierwszym zapachem w trzydziestoletniej historii zapachowych Oscarów - nagród FiFi, który został uznany za najlepszy zapach we wszystkich krajach, w których odbywa się głosowanie. Coco Mademoiselle nie jest nowym wcieleniem klasycznych perfum Coco. To zupełnie nowa, oryginalna kompozycja stworzona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii modyfikowania zapachów. Aromatowi róży dodano świeżości, a wetiwer pozbawiono przyciężkiej woni ziemi. Choć zapach jest całkowicie abstrakcyjny, przyciąga niczym pachnące pralinkami zapachy smakowe.
Więcej
Zwiń
Chanel Coco Mademoiselle edp 35 ml

Jeden z najniezwyklejszych zapachów, które powstały w ostatnich latach. To zupełnie nowa, oryginalna kompozycja stworzona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii modyfikowania zapachów. Aromatowi róży dodano świeżości, a wetiwer pozbawiono przyciężkiej woni ziemi. Choć zapach jest całkowicie abstrakcyjny, przyciąga niczym pachnące pralinkami zapachy smakowe. Coco Mademoiselle jest świeży i orientalny. Dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się.

Nuty zapachowe:
- nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalabryjska bergamota
- nuta serca: róża, orientalny jaśmin
- nuta podstawy: indonezyjska paczula, haitańska wetyweria, wanilia z Réunion, białe piżmo
Więcej
Zwiń

Opinie - Chanel Coco Mademoiselle

Zapach piękny mocny i trwały wystarcza na długi czas niestety cena odstrasza zbyt wysoka jak na polskie zarobki