Chanel Coco Mademoiselle - najlepsze oferty

Chanel Coco Mademoiselle w kategorii Perfumy i wody damskie. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21 produktów - zobacz najlepsze oferty
Doskonale wiemy, że zapachy sygnowane logiem marki Coco Chanel nie zawodzą. I tak jest tym razem, Coco Chanel Mademoiselle to perfumy, od których nie da się uwolnić — uzależniają w najsłodszym znaczeniu tego słowa.
Twórcą kompozycji z 2001 roku jest Jacques Polge, który tworzył dla marki od 1978 roku. Perfumiarz doskonale zna więc kobiety, dla których komponuje. Są z jednej strony pełne wdzięku i zmysłowości, a z drugiej odwagi oraz uporu. Coco Chanel Mademoiselle to kobieta spełniona, dążąca do sukcesu na każdym polu, jednocześnie otwarta na świat i doceniająca klasykę w najpiękniejszym wydaniu.
W zapachu pobrzmiewają przede wszystkim akcenty kwiatowe oraz orientalne, przez co perfumy mają świeży, ale też nieco tajemniczy zapach. W nucie głowy znalazły się cytrusy, mandarynka, pomarańcza i bergamotka. W nucie serca czuć różę, jaśmin oraz mimozę. Natomiast podstawę tworzą białe piżmo, wanilia, wetyweria. Ten ostatni składnik uznawany jest za afrodyzjak.
Więcej
Zwiń
Coco Madmiselle to orientalno świeża woda perfumowana dla kobiet, wykreowana przez Jacquesa Polge'a, wprowadzona do sprzedaży przez dom mody Chanel w roku 2001. Jest to jeden z najniezwyklejszych zapachów, które powstały w ostatnich latach. Już po pierwszym sezonie sprzedaży wiadomo było, że przejdzie do historii mody. Był pierwszym zapachem w trzydziestoletniej historii zapachowych Oscarów - nagród FiFi, który został uznany za najlepszy zapach we wszystkich krajach, w których odbywa się głosowanie. Coco Mademoiselle nie jest nowym wcieleniem klasycznych perfum Coco. To zupełnie nowa, oryginalna kompozycja stworzona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii modyfikowania zapachów. Aromatowi róży dodano świeżości, a wetiwer pozbawiono przyciężkiej woni ziemi. Choć zapach jest całkowicie abstrakcyjny, przyciąga niczym pachnące pralinkami zapachy smakowe.
Więcej
Zwiń
Najnowsze dziecko Chanel i młodsze a zarazem bardziej nowoczesna wersja znanych niemal wszystkim perfum Coco. Twórcą jest Jaques Polge ('Allure'). Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel. Śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do fascynowania i wpływania na mężczyzn. 'Coco Mademoiselle' jest świeży i orientalny. Dla nowoczesnej kobiety, której zmysłowość i sukces uzupełniają się. Kategoria: świeżo-orientalna

nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota

nuta serca: róża, orientalny jaśmin

nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo

Rodzaj: woda perfumowana

Premiera: 2001
Kategoria: szyprowo - kwiatowe

Cena detaliczna: 329zł
Więcej
Zwiń

Opinie - Chanel Coco Mademoiselle