Cenega - najlepsze oferty

Cenega na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Cenega z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 730 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ameryka, rok 1899. Czasy Dzikiego Zachodu zmierzają ku końcowi – niedobitki wyjętych spod prawa gangów są bezlitośnie tropione a tych, którzy nie oddają się w ręce sprawiedliwości z własnej woli, czeka śmierć.
Po nieudanym napadzie rabunkowym w miasteczku Blackwater, Arthur Morgan wraz z gangiem Van der Linde zmuszeni są do szaleńczej ucieczki. Depczący im po piętach agenci federalni i najlepsi łowcy nagród w okolicy są już na ich tropie. Gang nie ma innego wyboru, jak tylko napadać, kraść i wyciąć sobie drogę przez niegościnne serce Ameryki. Cel? Przetrwać. Narastające w grupie podziały wymuszają na Arthurze trudny wybór: pozostać wiernym swoim ideałom czy wciąż trzymać z bandą, która od zawsze jest mu jak rodzina?
Red Dead Redemtion 2 to epicka opowieść o życiu w Ameryce u schyłku epoki Dzikiego Zachodu, pochodząca od mistrzów gatunku, odpowiedzialnych m.in. za serię Grand Theft Auto i pierwszą odsłonę Red Dead Redemption.
Więcej
Zwiń
Grand Theft Auto V W tym tyglu swojej szansy na sukces szuka trzech zupełnie różnych kryminalistów: Franklin, uliczny cwaniak szukający dobrej okazji na znaczny zarobek, Michael, profesjonalista po wyroku, który nieco inaczej wyobrażał sobie własną emeryturę, oraz Trevor, lubujący się w przemocy psychopata, który myśli jedynie o tanim odlocie i napadach. Ekipa ta decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wykonać skok, który zapewni im dostatek do końca życia. Największy i najbardziej dynamiczny otwarty świat, jaki do tej pory stworzono. Grand Theft Auto V łączy w sobie doskonałą fabułę i trzymającą w napięciu rozgrywkę, a gracze mogą swobodnie wcielać się w każdego z trójki bohaterów i dzięki temu poznawać każdy niuans intrygującej opowieści. LOS SANTOS and HRABSTWO BLAINE To zdecydowanie największy otwarty świat, jaki do tej pory stworzyliśmy. Grand Theft Auto V zawiera zróżnicowane kulturowo oraz geograficznie tereny, które można zwiedzać już od pierwszych chwil rozgrywki.
Więcej
Zwiń
Zawiera postać Shao Khan.Mortal Kombat™ 11 to najnowsza część świetnie ocenianej serii, zapewniająca pełniejsze i bardziej osobiste doświadczenie niż kiedykolwiek wcześniej dzięki nowemu systemowi personalizowania postaci, który umożliwia graczom kreatywne dostosowywanie całej listy postaci. Stworzone przez nagradzane NetherRealm Studios Mortal Kombat™ 11 przedstawia nową historię, która stanowi kontynuację epickiej sagi pisanej już od ponad 25 lat.Możliwości:
  • Zupełnie nowy system personalizowania postaci: Oferuje niemal nieskończone możliwości modyfikacji postaci, dając graczom więcej kontroli i zapewniając pełniejsze i bardziej osobiste doświadczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Gracze mogą spersonalizować swoich wojowników dzięki mnogości skórek, wyposażenia i specjalnych umiejętności, przerywników zwycięstwa i prezentacji przed walką, prowokacji i sekwencji Brutality, które można odblokować w tr
Więcej
Zwiń
Gra wybitna, nic więcej nie trzeba pisać.

Opinie - Cenega