Wiedźmin Cd Projekt - najlepsze oferty

Przecież to oczywiste że ta gra jest porostu rewelacyjna
Wiedźmin Cd Projekt w kategorii Gry. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zamawiając w naszym sklepie uzyskasz dostęp do 16 DLC, które będą ujawniane co tydzień od premiery.

Ujawnione DLC:
  • Trymerski rynsztunek - przygotowany z myślą o najlepszych rycerzach królestwa Temerii. Rynsztunek obejmuje kurtkę, rękawice, spodnie, buty, zbroję dla konia, siodło i juki zwiększające ilość miejsca w ekwipunku.
  • Dodatkowe fryzury i brody dla Geralta - Umożliwiają dostosowanie wyglądu Geralta wedle własnego uznania.
  • Alternatywny strój dla Yennefer - zupełnie nowy kostium, przyszykowany specjalnie dla potężnej czarowniczki Yennefer z Vengerbergu
  • Dodatkowe zlecenie - Zaginieni górnicy - górnicy z niewielkiej osady na wyspach Skellige znikają bez wieści. Zbadaj sprawę i odkryj co się stało.


Standardowa e
Więcej
Zwiń
Wersja językowa: polska


Wydanie: Edycja gry roku
Gatunek:
gra RPG / akcji
Kategoria wiekowa: 18+

(okładka angielska)

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to połączenie podstawowej wersji gry i wszystkich dotychczas wydanych dodatków.
  • Zawiera ekspansje “Serca z kamienia” i “Krew i Wino”, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część epickiej historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią.
  • Edycja daje dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta.
  • Zawiera wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej spo
Więcej
Zwiń
Gra jest nowa, w foliiWersja językowa: polska

Wydanie: Reedycja
Gatunek:
gra RPG / akcji
Kategoria wiekowa: 18+

Wiedźmin 3: Dziki Gon to fantastyczna, nieliniowa i pełna grozy opowieść, osadzona w całkowicie otwartym świecie. Tutaj podejmowane przez graczy wybory mają swoje konsekwencje i istotnie wpływają na dalszy kształt rozgrywki. W Wiedźminie 3 wcielasz się w Geralta z Rivii, członka elitarnej kasty łowców potworów, i wyruszasz w swoją największą podróż. W trawionym wojną świecie, pośród chaosu i intryg, przyjdzie Ci stawić czoła wrogowi straszniejszemu niż wszystko to, z czym dotychczas mierzyła się ludzkość - kawalkadzie upiornych jeźdźców zwanych Dzikim Gonem.

Fabuła skupia się na Geralcie z Rivii, wiedźminie, legendarnym białowłosym najemniku, który specjalizuje się w zabijaniu potworów.
Więcej
Zwiń

Opinie - Wiedźmin Cd Projekt

Przecież to oczywiste że ta gra jest porostu rewelacyjna