Castrol Edge - najlepsze oferty

Olej silnikowy Castrol Edge zarówno w wersji dla silników benzynowych i silników diesla, to najbardziej wytrzymały olej firmy Castrol w historii. Został wzmocniony dzięki wykorzystaniu technologii Titanium FST i jak podaje jego producent pomogło to w uzyskaniu wyników o ponad 40 procent lepszych niż konkurencyjne produkty. Ten w pełni syntetyczny i nisko popiołowy olej spełnia wymagania stawiane przez producentów najnowszych i najlepszych silników min. Volskwagen, Mercedes czy BMW. Gwarantuje niską emisję spalin, utrzymanie czystości silnika, chroniąc go przed nadmiernym zużyciem a dodatkowo jest mieszalny ze wszystkimi olejami spełniającymi specyfikację API SH, SJ, SL, SM. Zakup oleju Castrol Edge niesie za sobą sporo korzyści, do których warto zaliczyć wydłużenie czasu życia silnika i zmniejszenie ryzyka jego awarii. Zmniejszenie zużycia paliwa oraz wydłużenie okresu między przeglądami a także a może przede wszystkim mniejszą emisje spalin do atmosfery co daje bezcenne korzyści dla środowiska.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 100 produktów - zobacz najlepsze oferty
CASTROL EDGE FST 5W30 4L

Castrol EDGE wzmocniony tytanem to najbardziej zaawansowana linia olejów syntetycznych, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Technologia TITANIUM FST™ podwaja trwałość filmu olejowego, zapobiegając jego zerwaniu i minimalizując tarcie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój silnik zawsze zareaguje dokładnie tak, jak chcesz. Dobierz olej do Twojego samochodu.

CASTROL EDGE 5W-30

OLEJ SILNIKOWY

Syntetyczny olej niskopopiołowy z innowacyjną Fluid Strength Technology™, która sprawia, że olej jest jeszcze bardziej wytrzymały. Został opracowany w celu spełnienia najbardziej rygorystycznych norm. Spełnia najnowsze standardy w trosce o zachowanie najwyższej czystości silnika, a tym samym prowadzi do zmniejszenia emisji niebezpiecznych związków do środowiska.
Więcej
Zwiń
CASTROL EDGE TITANIUM FST 5W30 LL 5L Castrol EDGE wzmocniony tytanem to najbardziej zaawansowana linia olejów syntetycznych, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Technologia TITANIUM FST™ podwaja trwałość filmu olejowego, zapobiegając jego zerwaniu i minimalizując tarcie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój silnik zawsze zareaguje dokładnie tak, jak chcesz.

CASTROL EDGE 5W-30 LL

OLEJ SILNIKOWY

Syntetyczny olej silnikowy dedykowany do nowoczesnych konstrukcji jest teraz wyposażony w rewolucyjną technologię TITANIUM FST™. Dzięki technologii TITANIUM FST™ olej ten gwarantuje maksymalną ochronę w każdych warunkach eksploatacji i w każdym zakresie prędkości i temperatury.Szczególnie dedykowany do silników benzynowych i Diesla koncernu VW. Nowa formulacja EDGE 5W-30 LL została przygotowana zgodnie z odświeżonym w 2014 roku standardem norm VW 504 00/ 507 00 – nowe testy odbywają się (m.in.) na silnikach EA888 (1.
Więcej
Zwiń
Olej silnikowy to niemal najważniejszy płyn eksploatacyjny w każdym pojeździe spalinowym. Od jakości oleju zależy trwałość i niezawodność silnika. Głównym zadaniem oleju w silniku jest odpowiednie smarowanie ruchomych elementów, ale także odprowadzanie od nich ciepła. Nowoczesne oleje, o zaawansowanym składzie zawierają dodatki myjące, które pozwalają utrzymać wnętrze silnika w idealnej czystości nawet po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów. Jest to szczególnie ważne w nowoczesnych silnikach, wyposażonych w dalece zaawansowane rozwiązania techniczne. W pełni syntetyczny olej Castrol EDGE Professional LongLife III 5W30 dedykowany jest do innowacyjnych silników benzynowych i diesla, które wymagają niskiej lepkości przy zachowaniu dużej trwałości. W oleju zastosowano Fluid Strength Technology, dzięki czemu olej dopasowuje się do warunków pracy i zapewnia doskonałą ochronę wszystkich części silnika.
Więcej
Zwiń

Opinie - Castrol Edge