Castrol Edge - najlepsze oferty

Olej silnikowy Castrol Edge zarówno w wersji dla silników benzynowych i silników diesla, to najbardziej wytrzymały olej firmy Castrol w historii. Został wzmocniony dzięki wykorzystaniu technologii Titanium FST i jak podaje jego producent pomogło to w uzyskaniu wyników o ponad 40 procent lepszych niż konkurencyjne produkty. Ten w pełni syntetyczny i nisko popiołowy olej spełnia wymagania stawiane przez producentów najnowszych i najlepszych silników min. Volskwagen, Mercedes czy BMW. Gwarantuje niską emisję spalin, utrzymanie czystości silnika, chroniąc go przed nadmiernym zużyciem a dodatkowo jest mieszalny ze wszystkimi olejami spełniającymi specyfikację API SH, SJ, SL, SM. Zakup oleju Castrol Edge niesie za sobą sporo korzyści, do których warto zaliczyć wydłużenie czasu życia silnika i zmniejszenie ryzyka jego awarii. Zmniejszenie zużycia paliwa oraz wydłużenie okresu między przeglądami a także a może przede wszystkim mniejszą emisje spalin do atmosfery co daje bezcenne korzyści dla środowiska.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 122 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zaakceptowany przez Porsche do aut z wymaganiem normy jakościowej Porsche C30. Łączy w sobie najnowszą technologię Fluid Strength Technology™, która umożliwia dostosowanie parametrów pracy oleju do wymagań silnika, niskopopiołową formulację Low SAPS przedłużającą żywotność najnowocześniejszych systemów wtórnej obróbki spalin ze szczególnym uwzględnieniem filtrów cząstek stałych oraz możliwość eksploatacji oleju w trybie wydłużonych okresów pomiędzy wymianami LongLife.

Castrol EDGE Professional LongLife III 5W-30 powstał z wykorzystaniem najwyższych standardów jakościowych wykorzystujących podwójną filtrację oleju oraz posiada właściwości fluorescencyjne po oświetleniu światłem UV. Może być stosowany w najnowszych systemach wtrysku typu Common Rail jak i w autach z pompowtryskiwaczami oraz w silnikach benzynowych z wtryskiem pośrednim jak i bezpośrednim..
Więcej
Zwiń
CASTROL EDGE 5W-30 LLWspółcześnie konstruowane silniki wykorzystują układy doładowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu pojemności skokowej, co znacząco wpływa na zwiększenie obciążeń w trakcie ich pracy. Oleje muszą działać skutecznie w wyższych temperaturach i pod bardzo dużymi naciskami. Castrol EDGE to najmocniejsza i najbardziej zaawansowana seria naszych olejów silnikowych. Nowa, unikalna technologia TITANIUM FST™ z metaloorganicznymi polimerami tytanu, podwaja trwałość filmu olejowego, zapobiegając jego zerwaniu i minimalizując tarcie oraz pozwalając maksymalizować osiągi silnika .Castrol EDGE TITANIUM FST™ wytrzymałość do maksymalnych osiągów.
Więcej
Zwiń
CASTROL EDGE 5W-30 C3Współcześnie konstruowane silniki wykorzystują układy doładowania, przy jednoczesnym zmniejszeniu pojemności skokowej, co znacząco wpływa na zwiększenie obciążeń w trakcie ich pracy. Oleje muszą działać skutecznie w wyższych temperaturach i pod bardzo dużymi naciskami. Castrol EDGE to najmocniejsza i najbardziej zaawansowana seria naszych olejów silnikowych. Nowa, nikalna technologia TITANIUM FST™ z metaloorganicznymi polimerami tytanu, podwaja trwałość filmu olejowego, zapobiegając jego zerwaniu i minimalizując tarcie oraz pozwalając maksymalizować osiągi silnika. Castrol EDGE TITANIUM FST™ wytrzymałość do maksymalnych osiągów.
Więcej
Zwiń

Opinie - Castrol Edge