Canon Eos - najlepsze oferty

Lustrzanki cyfrowe Canon EOS i aparaty systemowe EOS to oferta japońskiej firmy dla entuzjastów i profesjonalistów. Jeśli fotografia to twoje hobby, lub być może zdjęcia to nie tylko pasja ale i zawód firma Canon ma dla Ciebie w swojej ofercie sprzęt najwyższej klasy. Korzystanie z urządzeń z serii EOS, gwarantuje Ci najwyższą jakość obrazu, intuicyjną obsługę oraz najnowocześniejsze funkcje takie jak stabilizacja obrazu, wysokie ISO czy programy tematyczne. Wszystko to aby zapewnić Ci maksymalną wydajność, ostrość i najwyższą jakość obrazu z pełno klatkowych matryc. Nowa technologia Canon to obsługi szybkich zdjęć seryjnych - Continuous Shooting, sprawi że twoja lustrzanka z serii EOS nigdy nie przegapi żadnego ujęcia. Połączenie tych niezwykłych urządzeń z obiektywami Canon EF z krzyżowymi punktami AF pozwolą Ci na śledzenie wszystkiego nawet poza środkiem kadru, co pozwala na szybszą pracę i większą precyzję i to nawet przy słabym oświetleniu. Oprócz wyposażenia lustrzanek cyfrowych EOS w inteligentny wizjer, Canon zadbał również o ekran LCD, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ekrany Clear VIew II LCD o wysokiej rozdzielczości umożliwiają łatwe i precyzyjne komponowanie i wyświetlanie podglądu zdjęć i filmów.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 116 produktów - zobacz najlepsze oferty
Cyfrowa lustrzanka jednoobiektywowa MATRYCA ŚWIATŁOCZUŁA Typ CMOS 36 x 24 mmLiczba efektywnych pikseli Około 20,2 megapikselaŁączna liczba pikseli Około 20,6 megapikselaProporcje obrazu 3:2Filtr dolnoprzepustowy Wbudowany/pokryty powłoką fluorowąCzyszczenie matrycy Wbudowany system czyszczący EOSTyp filtra kolorowego Kolor podstawowyPROCESOR OBRAZU Typ DIGIC 5+OBIEKTYW Mocowanie obiektywu EF (z wyłączeniem obiektywów EF-S)Ogniskowa Odpowiednik ogniskowej obiektywu 1xREGULACJA OSTROŚCI Typ TTL-CT-SIR ze specjalną matrycą CMOSSystem/punkty AF 11 punktów (punkty krzyżowe f/5,6 na środku, dodatkowa czułość przy f/2.
Więcej
Zwiń
Nowa lustrzanka Canon EOS 80D charakteryzująca się unikalnymi parametrami optyczymi, solidnym systemem ustawiania ostrości i przyjazną obsługą dla użytkownika. Canon EOS 80D wyposażony został 24.2MP matrycę APS-C CMOS i procesor DIGIC 6, pozwalające na uchwycenie wysokiej rozdzielczości zdjęcia z szybkością 7 fps i możliwością nagrywania filmów Full HD 1080p60 o zredukowanym poziomie szumów i wysoką czułością iso rozszerzoną do 25600, dzięki którym nawet praca w trudnych warunkach oświetleniowych nie stanowi problemu. Podczas pracy za pomocą wizjera 45-punktowy, krzyżowy system AF zapewnia szybki czas reakcji w słabych warunkach oświetleniowych pozwalając śledzić poruszające się obiekty, podczas gdy system Dual Pixel CMOS AF gwarantuje płynne i naturalne ustawienia ostrości w trybie live view i rejestracji wideo.
Lustrzanka Canon EOS 80D wyposażona została w duży ekran dotykowy 3.0" o rozdzielczości 1.04 miliona punktów.
Więcej
Zwiń
Ponieważ każda chwila warta jest utrwalenia.

Aparat EOS 1200D zapewni znakomite rezultaty w każdej sytuacji — od imprezy urodzinowej po wakacyjne przygody. EOS 1200D jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które rozpoczynają przygodę z lustrzankami cyfrowymi — łączy w sobie światowej klasy system przetwarzania obrazu firmy Canon i wiele intuicyjnych, łatwych w obsłudze elementów sterujących.

W połączeniu z aplikacją firmy Canon EOS Companion aparat pozwala uwieczniać wspomnienia z większą łatwością i przyjemnością.

Uwiecznij wyjątkowe chwile życia na zdjęciach i filmach o wysokiej jakości

Wykonuj piękne, bogate w szczegóły i naturalne barwy zdjęcia w rozdzielczości 18 MP i rejestruj nastrój każdej chwili. Kadrowanie, obracanie i zmiana kadru obrazu bez utraty jakości i duże odbitki w formatach do A2 — doskonałe do kadrowania w domu.
Więcej
Zwiń