Canon Eos - najlepsze oferty

3 lata fotografuję 6D. Dzisiaj zaczynam pracę z 6D Markt II. Za miesiąc będę mógł powiedzieć więcej, kiedy zrobię ok 1000 zdjęć. Czekają nas trudne warunki. Pierwsze zdjęcia zapowiadają że będzie dobrze.
Lustrzanki cyfrowe Canon EOS i aparaty systemowe EOS to oferta japońskiej firmy dla entuzjastów i profesjonalistów. Jeśli fotografia to twoje hobby, lub być może zdjęcia to nie tylko pasja ale i zawód firma Canon ma dla Ciebie w swojej ofercie sprzęt najwyższej klasy. Korzystanie z urządzeń z serii EOS, gwarantuje Ci najwyższą jakość obrazu, intuicyjną obsługę oraz najnowocześniejsze funkcje takie jak stabilizacja obrazu, wysokie ISO czy programy tematyczne. Wszystko to aby zapewnić Ci maksymalną wydajność, ostrość i najwyższą jakość obrazu z pełno klatkowych matryc. Nowa technologia Canon to obsługi szybkich zdjęć seryjnych - Continuous Shooting, sprawi że twoja lustrzanka z serii EOS nigdy nie przegapi żadnego ujęcia. Połączenie tych niezwykłych urządzeń z obiektywami Canon EF z krzyżowymi punktami AF pozwolą Ci na śledzenie wszystkiego nawet poza środkiem kadru, co pozwala na szybszą pracę i większą precyzję i to nawet przy słabym oświetleniu. Oprócz wyposażenia lustrzanek cyfrowych EOS w inteligentny wizjer, Canon zadbał również o ekran LCD, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ekrany Clear VIew II LCD o wysokiej rozdzielczości umożliwiają łatwe i precyzyjne komponowanie i wyświetlanie podglądu zdjęć i filmów.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 153 produkty - zobacz najlepsze oferty
APARAT CANON EOS 6D MARK II Aparat Canon EOS 6D Mark II umożliwia przejście na wyższy poziom fotograficznego zaawansowania – bez względu na to, czy chcemy realizować ambitniejsze projekty czy planujemy zająć się fotografią profesjonalnie. Mały aparat Canon pełnoklatkowy o dużych możliwościach Ta wzorcowa lustrzanka cyfrowa ma zabezpieczenie przed pyłem i wilgocią. Pozwoli to 6d Mark II na pracę w znacznie trudniejszych warunkach, niż innym aparatom. Dzięki klasycznej konstrukcji i standardowej obsłudze znakomicie wpasuje się w posiadany zestaw sprzętu EOS. Aparat fotograficzny Canon nadaje się na wyprawy w góry czy do lasu. Dzięki teksturowanemu uchwytowi doskonale układa się w dłoni. Bardziej kreatywne fotografowanie Fotografowie portretowi docenią małą głębię ostrości, którą zapewnia pełnoklatkowa matryca aparatu EOS 6D Mark II, i możliwość uwieczniania wyrazów twarzy z szybkością 6,5 klatki na sekundę przy wsparciu usprawnionego systemu śledzącego AF.
Więcej
Zwiń
Canon EOS 5D Mark IV to znakomita lustrzanka uniwersalna. Posiada 30 megapikselową matrycę o wysokiej czułości, która pozwala uzyskać wyraźne i ostre obrazy niezależnie od poziomu światła. Towarzyszy jej procesor DIGIC 6+. Świetne działanie nawet przy braku dobrego oświetlenia możliwie jest dla całego zakresu ISO aż do ISO 32 000. Autofocus obsługuje 61 punktów i 41 punktów krzyżowych z możliwością ręcznej regulacji. Cyfrowy optymalizator obiektywu i funkcja korekcji zaburzeń obiektywu niweluje niechciane efekty optyczne będące wynikiem działania filtru dolnoprzepustowego oraz zapewnia pierwszorzędną jakość rejestrowanego obrazu. Dzięki zapisywaniu w technologii Dual Pixel Raw jakość wykonanych zdjęć może być modyfikowana w zależności od potrzeb.
SZYBKOŚĆ I DUŻE MOŻLIWOŚCI
Regulacji ekspozycji służy 150 000 pikselowy czujnik RGB+IR z pomiarem w 252 strefach wsparty systemem EOS Intelligent Subject Analysis.
Więcej
Zwiń
Przemyślana konstrukcja

Model EOS 200D ma intuicyjne elementy sterujące oraz ekran dotykowy przypominający ekran smartfonu,
dzięki czemu od początku jest bardzo prosty w obsłudze.
Jasny wizjer optyczny pokazuje rzeczywisty obraz, a odchylany ekran z możliwością obracania pozwala fotografować ujęcia z nietypowej perspektywy.

Zdjęcia, które będą cieszyć oczy przez długie lata
Zdjęcia o rozdzielczości 24,2 megapiksela wyglądają znakomicie bez dodatkowej obróbki w komputerze.

Są szczegółowe, mają intensywne kolory i znakomicie nadają się do tworzenia dużych odbitek, fotoksiążek, galerii internetowych i fotograficznych opowieści.

Aparat EOS 200D ma procesor DIGIC 7, dzięki czemu może robić udane zdjęcia w słabym oświetleniu.
Technologia Dual Pixel CMOS AF gwarantuje najszybszą na świecie regulację ostrości w trybie Live View*.
Więcej
Zwiń

Opinie - Canon Eos

3 lata fotografuję 6D. Dzisiaj zaczynam pracę z 6D Markt II. Za miesiąc będę mógł powiedzieć więcej, kiedy zrobię ok 1000 zdjęć. Czekają nas trudne warunki. Pierwsze zdjęcia zapowiadają że będzie dobrze.