Canon Aparat Cyfrowy - najlepsze oferty

Canon Aparat Cyfrowy już od 15 zł. Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 278 produktów - zobacz najlepsze oferty
Aparat Canon EOS R + adapter EF-EOS R

Zbudowany od podstaw, pionierski System Canon EOS R to zupełnie nowy poziom innowacji, umożliwiający uzyskanie bogatszych, bardziej szczegółowych obrazów o niezrównanych poziomach ostrości i szczegółowości. Aparat cyfrowy Canon EOS R to pierwszy aparat z mocowaniem obiektywów typu RF z 12 stykami elektrycznymi, 20 mm odległością pomiędzy matrycą a mocowaniem obiektywu oraz średnicą mocowania obiektywu 54mm, co daje więcej możliwości w projektowaniu bardziej doskonałych obiektywów.

Aparat Canon EOS R to połączenie doskonałych produktów
Dzięki połączeniu doskonałych obiektywów z nowym mocowaniem RF, matrycy CMOS 35 mm oraz blisko 30.3 milionom efektywnych pixeli, a także najnowszego procesora DIGIC 8, aparat cyfrowy Canon EOS R umożliwia tworzenie obrazów o wysokiej jakości.
Więcej
Zwiń
Następca bardzo udanego modelu 6D, pełnoklatkowej lustrzanki cyfrowej o kompaktowych gabarytach. Canon EOS 6D Mark II to stosunkowo niewielki korpus, który sprawdzi się w profesjonalnej fotografii oraz filmowaniu. Lekki i wzmocniony korpus ze stopu magnezu. Matryca o rozdzielczości ponad 26 milionów pikseli generuje zdjęcia o wysokiej jakości oraz posiada wysoką światłoczułość i pracę trudnych warunkach oświetleniowych. 63 punkty autofousa w tym 45 krzyżowych oraz 6,5 kl/s przy zdjęciach seryjnych sprawdzi się w pracy reporterskiej. Technologia Dual Pixel CMOS AF pochodząca z kamer Canon C100 wspomagające ciągłe ostrzenie podczas filmowania. 5 osiowa stabilizacja matrycy, zapewnia stabilne ujęcia i zdjęcia z ręki, to zupełna nowość w tej serii.

Aparat EOS 6D Mark II umożliwia przejście na wyższy poziom fotograficznego zaawansowania – bez względu na to, czy chcemy realizować ambitniejsze projekty czy planujemy zająć się fotografią profesjonalnie.
Więcej
Zwiń
Aparat naprawdę idealny do nagrywania vlogów. polecam👌🏼❤️

Opinie - Canon Aparat Cyfrowy