Canon 100d eos - najlepsze oferty

Jestem bardzo zadowolony z aparatu.
Canon 100d eos na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 39 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mała lustrzanka,z którą nie będziesz chciał się rozstać.
Mała, szybka i poręczna lustrzanka cyfrowa. EOS 100D 18 MP zapewnia doskonałe zdjęcia i filmy — jest wyposażony w wizjer optyczny i intuicyjne elementy sterujące na ekranie dotykowym.

EOS 100D to w pełni funkcjonalna, szybka w działaniu lustrzanka cyfrowa, która jest również na tyle mała i lekka, że można zabrać ją wszędzie.
Idealny aparat do dokumentowania codziennego życia. Wykonuj zdjęcia 18 MP i nagrywaj filmy Full HD w dowolnym miejscu i ciesz się w doskonałą wydajnością nawet w słabym oświetleniu: maksymalna czułość ISO 12800 (rozszerzana do ISO 25600) pozwala rejestrować obraz z niskim poziomem szumów i zachowaniem pierwotnej atmosfery.

Łatwa i przyjemna obsługa
Wyraźny i aktywny wizjer optyczny pozwala komponować zdjęcia, a ekran dotykowy Clear View II TFT o przekątnej 7,7 cm (3 cale) i z 1 040 000 punktów umożliwia obsługę aparatu.
Więcej
Zwiń
Opowiedz własną historię z każdego miejscaUwieczniaj historie na wspaniałych zdjęciach i kinematograficznych filmach Full HD. Atrakcyjny, kompaktowy aparat bezlusterkowy EOS M100 umożliwia kreatywną pracę, bezproblemowe rejestrowanie i udostępnianie materiałów, obsługę w sposób znany ze smartfonów oraz łatwe nawiązywanie połączeń w trybie Bluetooth i Wi-Fi.Jakość bez wysiłkuMatryca CMOS o rozdzielczości 24,2 MP, technologia Dual Pixel CMOS AF, maks. czułość ISO 25600 i tryby automatycznej pracy dzięki nim zaimponujesz wszystkim doskonale wyostrzonymi zdjęciami i kinematograficznymi filmami Full HD, rejestrowanymi w dzień i w nocy.Kompaktowa spontanicznośćAtrakcyjny, kompaktowy aparat EOS M100 zapewnia możliwości lustrzanki cyfrowej w mobilnej postaci. Procesor DIGIC 7 umożliwia rejestrowanie znakomitego obrazu, a funkcja serii zdjęć (6,1 kl./s) pozwala uwieczniać dynamiczne wydarzenia.
Więcej
Zwiń
Mały, stylowy, prosty w obsłudze aparat bezlusterkowy, który zapewnia obraz o niewiarygodnej jakości. Jest doskonałą alternatywą dla smartfona. Jakość bez wysiłku. Niewiarygodne rezultaty. Uwieczniaj historie na wspaniałych zdjęciach i kinematograficznych filmach Full HD. Atrakcyjny, kompaktowy aparat bezlusterkowy EOS M100 umożliwia kreatywną pracę, bezproblemowe rejestrowanie i udostępnianie materiałów, obsługę w sposób znany ze smartfonów oraz łatwe nawiązywanie połączeń w trybie Bluetooth i Wi-Fi. Matryca CMOS o rozdzielczości 24,2 MP, technologia Dual Pixel CMOS AF, maks. czułość ISO 25600 i tryby automatycznej pracy - dzięki nim zaimponujesz wszystkim doskonale wyostrzonymi zdjęciami i kinematograficznymi filmami Full HD, rejestrowanymi w dzień i w nocy. Kompaktowa spontaniczność Atrakcyjny, kompaktowy aparat EOS M100 zapewnia możliwości lustrzanki cyfrowej w mobilnej postaci. Procesor DIGIC 7 umożliwia rejestrowanie znakomitego obrazu, a funkcja serii zdjęć (6,1 kl.
Więcej
Zwiń

Opinie - Canon 100d eos

Jestem bardzo zadowolony z aparatu.