Braun Końcówki Oral-B - najlepsze oferty

Końcówki super czyszczą zęby, zbierają cały osad. Włoski wytrzymałe, nie wypadają. Polecam!
Braun Końcówki Oral-B w kategorii Sprzęt AGD. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 34 produkty - zobacz najlepsze oferty
Końcówka wymienna do szczoteczek elektrycznych Oral-B Precision Clean EB-20opakowanie 4 sztukiPodstawowa i najczęściej używana końcówka firmy Oral-B, to Precision Clean. Końcówka ta posiada specjalnie ścięte / ścieniowane włókna, dzięki czemu dokładnie czyści zęby z płytki nazębnej i znacząco wpływa na przeciwdziałanie niechcianej przez nas próchnicy. Dzięki swojemu kształtowi główka końcówki podczas ruchu otacza każdy ząb, wymiata bakterie i osad z przestrzeni między zębowych a dodatkowo czyści i masuje dziąsła.Jak rozpoznać, że nasza końcówka powinna być już wymieniona na nową? Wszystko dzięki pomysłowi inżynierów z firmy Braun Oral-B. Wystarczy spojrzeć na niebieskie włókna główki (ich nazwa to włókna Indicator), jesli kolor niebieski jest wypłowiały, a nie dość tego często zdarza się iż po długim użytkowaniu włosia sa rozdwojone, mamy sygnał, że należy końcówkę natychmiast zmienić.
Więcej
Zwiń
BRAUN ORAL-B końcówki Precision CleanOral-B końcówki Precision Clean do szczoteczek elektrycznychIlość: 8 sztuk
Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez Oral-B. Posiadają również miękkie i zaokrąglone na końcach włókna oraz uzyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie
w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych.

Zamienna końcówka Oral-B Precision Clean do elektrycznych szczoteczek do zębów usuwa więcej płytki nazębnej niż tradycyjna manualna szczoteczka, przyczyniając się do zachowania czystej jamy ustnej i zdrowych dziąseł. Nic więc dziwnego, że jest najlepiej sprzedającą się zamienną końcówką szczoteczek do zębów Oral-B. Przystosowana do wszystkich szczoteczek oscylacyjno-rotacyjnych.
Więcej
Zwiń
NOWOŚĆ! Oryginalna końcówka Oral-B CrossAction opakowanie 4 sztukiOpis końcówki CrossAction:Końcówka CrossAction ma specjalnie, kątowo ułożone włosie, które zwiększa efektywność czyszczenia. Dogłębnie doczyszcza zęby docierając do przestrzeni międzyzębowych i linii dziąseł.Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez BRAUN Oral-B. Posiadają również miękkie i zaokrąglone na końcach włókna oraz uzyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych.Cechy końcówki BRAUN Oral-B CrossAction:1. Specjalnie, krzyżowo ułożone włosie zapewnia dogłębne i precyzyjne czyszczenie całej powierzchni zębów.2. Zewnętrzne, dłuższe włókna otaczają każdy ząb, co pozwala na dokładne czyszczenie.3. Włókna FlexiSoft uginają się, zapewniając uczucie delikatnego szczotkowania.4.
Więcej
Zwiń

Opinie - Braun Końcówki Oral-B

Końcówki super czyszczą zęby, zbierają cały osad. Włoski wytrzymałe, nie wypadają. Polecam!