Braun Końcówki Oral-B - najlepsze oferty

Braun Końcówki Oral-B w kategorii Sprzęt AGD. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 37 produktów - zobacz najlepsze oferty
Końcówka wymienna do szczoteczek elektrycznych Oral-B Precision Clean EB-20opakowanie 4 sztukiPodstawowa i najczęściej używana końcówka firmy Oral-B, to Precision Clean. Końcówka ta posiada specjalnie ścięte / ścieniowane włókna, dzięki czemu dokładnie czyści zęby z płytki nazębnej i znacząco wpływa na przeciwdziałanie niechcianej przez nas próchnicy. Dzięki swojemu kształtowi główka końcówki podczas ruchu otacza każdy ząb, wymiata bakterie i osad z przestrzeni między zębowych a dodatkowo czyści i masuje dziąsła.Jak rozpoznać, że nasza końcówka powinna być już wymieniona na nową? Wszystko dzięki pomysłowi inżynierów z firmy Braun Oral-B. Wystarczy spojrzeć na niebieskie włókna główki (ich nazwa to włókna Indicator), jesli kolor niebieski jest wypłowiały, a nie dość tego często zdarza się iż po długim użytkowaniu włosia sa rozdwojone, mamy sygnał, że należy końcówkę natychmiast zmienić.
Więcej
Zwiń
Braun Oral-B szczoteczka elektryczna obrotowa Vitality do codziennego czyszczenia zębów - rączkauwaga - kupując napęd otrzymujesz produkt jak na zdjęciu, czyli nową rączkę Vitality plus dokumenty i 24 miesięczną gwarancjęTo jest to czego szukasz, jesli chcesz rozpocząć swoja przygodę z szczoteczką elektryczna a odłożyć na bok szczoteczkę manualną. Braun Oral-B prezentuje unikalna serię szczoteczek elektrycznych VITALITYSzczoteczka elektryczna Braun Oral-B VitalityKońcówka tej szczoteczki obraca się z prędkością 7600 razy na minutę. W porównaniu z szczoteczka manualną, Vitality usuwa ponad 90% więcej płytki nazębnej, nawet w tych bardzo niedostępnych miejscach. Posiada timer, który informuje nas o 2 minutowej sesji szczotkowania zębów. Czas ten, czyli 2 minuty to według lekarzy dentystów czas potrzebny na dokładne wyszczotkowanie naszych zębów.Szczoteczka w odróżnieniu do tańszych modeli Oral-B jest już urządzeniem akumulatorowym.
Więcej
Zwiń
NOWOŚĆ! Oryginalna końcówka Oral-B CrossAction opakowanie 4 sztuki Opis końcówki CrossAction:Końcówka CrossAction ma specjalnie, kątowo ułożone włosie, które zwiększa efektywność czyszczenia. Dogłębnie doczyszcza zęby docierając do przestrzeni międzyzębowych i linii dziąseł.Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez BRAUN Oral-B. Posiadają również miękkie i zaokrąglone na końcach włókna oraz uzyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych.Cechy końcówki BRAUN Oral-B CrossAction:1. Specjalnie, krzyżowo ułożone włosie zapewnia dogłębne i precyzyjne czyszczenie całej powierzchni zębów.2. Zewnętrzne, dłuższe włókna otaczają każdy ząb, co pozwala na dokładne czyszczenie.3. Włókna FlexiSoft uginają się, zapewniając uczucie delikatnego szczotkowania.4.
Więcej
Zwiń

Opinie - Braun Końcówki Oral-B