Braun Końcówki Oral-B - najlepsze oferty

Szczoteczka ładnie wykonana miła w dotyku lekka łatwo dopasowuje się do ręki nie zajmuje wiele miejsca jak na razie ładowanie starcza na długo .
Braun Końcówki Oral-B w kategorii Sprzęt AGD. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 33 produkty - zobacz najlepsze oferty
Końcówka wymienna do szczoteczek elektrycznych Oral-B Precision Clean EB-20opakowanie 4 sztukiPodstawowa i najczęściej używana końcówka firmy Oral-B, to Precision Clean. Końcówka ta posiada specjalnie ścięte / ścieniowane włókna, dzięki czemu dokładnie czyści zęby z płytki nazębnej i znacząco wpływa na przeciwdziałanie niechcianej przez nas próchnicy. Dzięki swojemu kształtowi główka końcówki podczas ruchu otacza każdy ząb, wymiata bakterie i osad z przestrzeni między zębowych a dodatkowo czyści i masuje dziąsła.Jak rozpoznać, że nasza końcówka powinna być już wymieniona na nową? Wszystko dzięki pomysłowi inżynierów z firmy Braun Oral-B. Wystarczy spojrzeć na niebieskie włókna główki (ich nazwa to włókna Indicator), jesli kolor niebieski jest wypłowiały, a nie dość tego często zdarza się iż po długim użytkowaniu włosia sa rozdwojone, mamy sygnał, że należy końcówkę natychmiast zmienić.
Więcej
Zwiń
NOWOŚĆ! Oryginalna końcówka Oral-B CrossAction opakowanie 4 sztukiOpis końcówki CrossAction:Końcówka CrossAction ma specjalnie, kątowo ułożone włosie, które zwiększa efektywność czyszczenia. Dogłębnie doczyszcza zęby docierając do przestrzeni międzyzębowych i linii dziąseł.Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez BRAUN Oral-B. Posiadają również miękkie i zaokrąglone na końcach włókna oraz uzyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych.Cechy końcówki BRAUN Oral-B CrossAction:1. Specjalnie, krzyżowo ułożone włosie zapewnia dogłębne i precyzyjne czyszczenie całej powierzchni zębów.2. Zewnętrzne, dłuższe włókna otaczają każdy ząb, co pozwala na dokładne czyszczenie.3. Włókna FlexiSoft uginają się, zapewniając uczucie delikatnego szczotkowania.4.
Więcej
Zwiń
Końcówka Sensitive dokładnie otacza każdy ząb, zapewniając niezwykle dokładne czyszczenie każdego obszaru jamy ustnej. Jest wyposażona w specjalne, delikatne włókna, które idealnie sprawdzają się idealnie w przypadku wrażliwych zębów i dziąseł, infekcji lub stanu zapalnego. Końcówka Sensitive gwarantuje wyższą skuteczność działania niż zwykła szczoteczka manualna i jest polecana osobom, którym zależy na dokładnym, a jednocześnie delikatnym myciu zębów.

Końcówka Sensitive dokładnie otacza każdy ząb, zapewniając niezwykle dokładne czyszczenie każdego obszaru jamy ustnej. Jest wyposażona w specjalne, delikatne włókna, które idealnie sprawdzają się idealnie w przypadku wrażliwych zębów i dziąseł, infekcji lub stanu zapalnego. Końcówka Sensitive gwarantuje wyższą skuteczność działania niż zwykła szczoteczka manualna i jest polecana osobom którym zależy na dokładnym, a jednocześnie delikatnym myciu zębów.

Dentyści zalecają wymianę końcówki szczoteczki co 3-4 miesiące.
Więcej
Zwiń

Opinie - Braun Końcówki Oral-B

Szczoteczka ładnie wykonana miła w dotyku lekka łatwo dopasowuje się do ręki nie zajmuje wiele miejsca jak na razie ładowanie starcza na długo .