Bosch Varioperfect - najlepsze oferty

Zelazko bardzo latwe w obsludze .Super jakosc za rozsadna cene.Rewelacyjna jakosc.
Pralki z serii Bosch VarioPerfect to najbardziej zaawansowane pralki dostępne w ofercie światowego lidera w produkcji sprzętu AGD – niemieckiej firmy Bosch (Robert Bosch). VarioPerfect to urządzenia wyposażone w nowoczesny i inteligenty system posiadające dwie unikatowe funkcje pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądz: TimePerfect i EcoPerfect. Opcja TimePerfect dostępna w pralkach Bosch pozwala na skrócenie czasu prania nawet do 40%. To idealna rozwiązanie dla osób żyjących w dynamicznym środowisku, dla których czas jest bezcenny. Natomiast rozwiązanie EcoPerfect daje możliwość ograniczenia zużycia energii do 60%. Jeśli cenisz sobie ekologię a nie chcesz rezygnować czystych ubrań pralki Bosch to rozwiązanie dla Ciebie! Pralki VarioPerfect dostosowują się do Ciebie i twojego rytmu życia. Niezależnie od tego czy jesteś singlem czy posiadasz dzieci. Kolejnym atutem jest AquaStop czyli funkcjonalność chroniąca twoje mieszkanie przed zalaniem. Pralki firmy Bosch oprócz swojej funkcjonalności gwarantują również niesamowity wygląd. Niemiecka firma realizuje idee funkcjonalnego piękna przy projektowaniu urządzeń z serii VarioPerfect. Jeśli planujesz zakup pralki Bosch, musisz sprawdzić oferty wybrane dla Ciebie na Taniomani.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 79 produktów - zobacz najlepsze oferty
1x Pralka Bosch WLT24440PL

W zestawie kupujesz 1 szt.

Pralka Bosch WLT24440PL z Serii 6 to urządzenie wolnostojące, ładowane od frontu. Produkt o głębokości 45 cm, pomieści w bębnie załadunek o łącznej wadze 6,5 kg. Liczba obrotów urządzenia wynosi 1200 na minutę. Przycisk Start i Pauza umożliwia dołożenie rzeczy do bębna w trakcie trwania programu, jeśli tylko cykl prania na to pozwala. Pralka mieści się w klasie energetycznej A+++.

Cechy produktu:
 • rodzaj: wolnostojąca
 • pojemność: 6,5 kg
 • sposób załadunku: od frontu
 • klasa energetyczna: A+++
 • wymiary: 84,4 x 59,8 x 46,6 cm
 • ilość obrotów:
Więcej
Zwiń
BOSCH ProducentBOSCH Model WLG2026FPL Stan produktuNOWY Odbiór osobistyul. Julianowska 37a, 05-500 Piaseczno Gwarancja24 miesiące Dowód zakupuparagon lub faktura VAT Koszt wysyłkiPrzedpłata: 0 PLNKurierska pobraniowa: 18 PLN Zwrot lub wymiana14 dni od otrzymania produktu BOSCH WLG2026FPL A+++ 5KG 1000 OBR/MIN WLG2026FPL VarioPerfect® - oszczędzaj czas lub energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: wyjątkowo szybko lub bardzo oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w różnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka dostosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z większą mocą.
Więcej
Zwiń
1x Pralka Bosch WAB2021JPL

W zestawie kupujesz 1 szt.

Bosch WAB2021JPL to wolnostojąca pralka, ładowana od frontu o głębokości 55 cm w białym kolorze. Charakteryzuje się 6 kg maksymalnego załadunku oraz maksymalną prędkością wynoszącą 1000 obr./min. Pralka mieści się w klasie energetycznej A+++, co gwarantuje niskie zużycie energii.

Cechy produktu:
 • rodzaj: wolnostojąca
 • pojemność: 6 kg
 • sposób załadunku: od frontu
 • klasa energetyczna: A+++
 • wymiary: 84,8 x 59,8 x 55 cm
 • ilość obrotów:
Więcej
Zwiń
Zelazko bardzo latwe w obsludze .Super jakosc za rozsadna cene.Rewelacyjna jakosc.