Płyty elektryczne do zabudowy Bosch - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Płyty elektryczne do zabudowy od Bosch: Bosch PVW851FB5E, Bosch PIF672FB1E, Bosch PIF651FB1E, Bosch PKE645B17E, Bosch PVS651FB5E, Bosch PKF651FP1E, Bosch PVS651FC5E, Bosch PVS851F21E, Bosch PXV975DC1E, Bosch PUE611FB1E
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 77 produktów - zobacz najlepsze oferty
Płyty indukcyjne wytwarzają ciepło tam, gdzie jest potrzebne – w podstawie naczynia. Co to oznacza dla Ciebie? Większe bezpieczeństwo i wygodę! Niższa temperatura płyty chroni zarówno dorosłych, jak i dzieci. Co więcej, dzięki płycie indukcyjnej można zagotować 2 litry wody dwukrotnie szybciej niż na płycie szklano-ceramicznej, co pozwala także zaoszczędzić mnóstwo energii. Nowoczesne wzornictwo: szlif z przodu Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, płyty Bosch gwarantują estetyczne doznania i niebywałą przyjemność z gotowania. Ich funkcjonalność wynika ze staranności i dbałości o najdrobniejszy szczegół. Płytę zdobi bowiem ukośny szlif z przodu. Tak eleganckie wykończenie pasuje do każdej, nawet najbardziej designerskiej kuchni i sprawia, że płytę łatwo jest utrzymać w czystości. DirectSelect Sterowanie DirectSelect eliminuje konieczność wielokrotnego naciskania wskaźnika mocy pola dla ustawienia poziomu 8 czy 9 – teraz wystarczy lekkie dotknięcie żądanego stopnia grzania.
Więcej
Zwiń
Płyta indukcyjna BOSCH PVW851FB5E Płyta indukcyjna: gotuj szybko, czysto i bezpiecznie przy małym zużyciu energii Direct Select: prosty i niezwykle szybki wybór odpowiedniego pola i jego mocy, a także szybki dostęp do dodatkowych funkcji. Indukcja: szybkie i precyzyjne gotowanie, przy niskim zużyciu energii. Booster: szybsze gotowanie dzięki zwiększonej aż do 50% mocy. Timer: wyłącza odpowiednie pole grzewcze po osiągnieciu nastawionego czasu gotowania. CombiZone: większa swoboda gotowania w dużych brytfannach dzięki połączeniu dwóch pół grzewczych w jedną strefę oraz zoptymalizowanej i równomiernej dystrybucji ciepła. Przyspiesz gotowanie Czasami podczas gotowania potrzebujemy dodatkowej mocy grzania. Ulepszona funkcja PowerBoost w naszych płytach elektrycznych i indukcyjnych zapewnia jeszcze większą moc, aby przyspieszyć gotowanie. Na przykład, teraz zagotowanie 2 litrów wody wymaga niemal 50% mniej czasu, niż na konwencjonalnej płycie ceramicznej.
Więcej
Zwiń
Płyta indukcyjna Płyta indukcyjna Bosch PVS651FC5E zużywa niewiele energii elektrycznej, jest odporna na urazy i oparzenia oraz wygląda nowocześnie w każdej kuchni. Pod odporną na uderzenia i gładką powierzchnią ceramiczną działają pola wirowe, które zapewniają niemal natychmiastowe i mocne ogrzewanie naczynia, podczas gdy reszta powierzchni pozostaje zimna. Płyta indukcyjna Bosch PVS651FC5E to najszybszy, najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób gotowania! Nieograniczony obszar grzewczy po lewej stronie Bosch PVS651FC5E po lewej stronie powierzchni można gotować w pojemnikach o dowolnej wielkości. Możesz użyć zarówno małego czajnika do zrobienia filiżanki kawy, jak i dużych garnków do zrobienia zupy. Automatyzacja rozpoznawania potraw Ze względu na niskie zużycie energii elektrycznej i wydajne ogrzewanie, płyta indukcyjna Bosch PVS651FC5E włącza się i uruchamia się tylko wtedy, gdy płyta jest umieszczona na powierzchni.
Więcej
Zwiń

Opinie - Płyty elektryczne do zabudowy Bosch - bestsellery